Spooky2 Central to nowoczesny system Rife, który może stosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. Jest to ulubiony system wielu użytkowników ze względu na jego super skuteczność w poważnych chorobach, takich jak rak i borelioza. Spooky2 Central zawiera cztery tryby, tryb plazmowy, ultradźwiękowy, PEMF i tryb kontaktowy. Tryb Plazmowa jest najpotężniejszym spośród wszystkich produktów Rife.

CO TO JEST DOKŁADNIE TRYB SPOOKY2 CENTRAL?

Spooky2 Central może stosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. To sprawia, że jest on operacyjnie identyczny z urządzeniem używanym przez Dr. Rife'a do osiągania sukcesów w walce z rakiem. Wszystkie inne maszyny muszą używać stałych nośników do produkcji pasm bocznych. System ten został wprowadzony przez Philipa Hoylanda w celu ukrycia częstotliwości przed potencjalnymi konkurentami. Nigdy nie był w stanie odtworzyć początkowych sukcesów z rakiem.

Konwencjonalne maszyny muszą używać stałych nośników, aby generować zamiatanie, a następnie uderzać w częstotliwości występowania raka. Powiedzmy, że produkowanych jest 100 pasm bocznych. Brzmi to imponująco, zwłaszcza gdy maszyna jest rozliczana jako 400-watowy agregat.

Tu właśnie handlują ignorancją użytkownika. Użytkownicy Spooky2 wiedzą, że każda jednocześnie produkowana częstotliwość pochłania część mocy maszyny.

Ponad 99% mocy może zostać zmarnowane na pasmach bocznych. Zasadniczo mniej niż 4 waty mocy są ukierunkowane na raka, co sprawia, że specyfikacja 400 watów jest mniej imponująca.

Spooky2 Central nie używa stałego nośnika. Może transmitować bezpośrednio potrzebną częstotliwość, a ta otrzymuje całą dostępną moc - 40 watów, co czyni ją co najmniej 10 razy potężniejszą niż jakakolwiek inna maszyna plazmowa obsługująca schemat wytwarzania Hoylanda.

Co więcej, z powodu rozwoju w tajemnicy przez dwa lata, ta zdumiewająca maszyna ma wszystko - super plazmę, impulsowe pola elektromagnetyczne (PEMF), ultradźwięki i rozszerzony tryb kontaktowy.

DLACZEGO MIAŁBYŚ WYBRAĆ SPOOKY2 CENTRAL DLA RAKA

1. CZĘŚĆ SPRZĘTOWA:

Tryb plazmowy (używany z tubą plazmową) jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Jest to jedyna znana nam maszyna, która może nadawać częstotliwości do 3, 500, 000Hz (3,5MHz) bez konieczności marnowania i potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej.

Wszystkie urządzenia plazmowe wymagają wysokiego napięcia do oświetlenia lampy. Wielu producentów nie przejmuje się nieodłącznymi zagrożeniami. Plazma Spooky2 wykorzystuje kabel 50 000 Volt, a połączenia z tubą zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkownika.

Co więcej, istnieją dwa typy tubusów plazmowych Spooky2 zaprojektowanych dla różnych potrzeb: Tub Spooky2 Phanotron i Prosta tuba plazmowa Spooky2.

Tuba fantotronowa Spooky2 jest najlepsza dla skoncentrowanej energii na danym problemie, np. zlokalizowanym raku, natomiast Prosta tuba plazmowa Spooky2 jest przeznaczona dla problemów rozproszonych w całym organizmie, np. rozsianych patogenów.

Ultradźwięki oferują dwie prędkości. "Wolny" dzieli częstotliwości przez 256, "Szybki" przez 16. Oba te dzielniki są ośmiokątnymi i Fibonacciego harmonicznymi, co czyni je szczególnie znaczącymi i silnymi. Można je stosować z rozrusznikami serca. Ponieważ dźwięk bardziej efektywnie przewodzi w wodzie, a my jesteśmy około 70% wody, jest to kolejny bardzo wydajny i mocny sposób na zalanie całego ciała częstotliwościami.

PEMF dostarcza potężnych pól magnetycznych, które pulsują sto razy na sekundę, dostarczając 29-woltowy skok energii na końcu każdego impulsu. Pola te są kuliste i rozciągają się na sześć cali od cewki, dzięki czemu doskonale nadają się do problemów, których lokalizacje są znane. PEMF jest przeznaczony do stosowania razem z plazmą, ale może być również stosowany bez podłączonego generatora. Nie wolno go jednak stosować z rozrusznikami serca.

Tryb kontaktowy w tej maszynie to zupełnie inne zwierzę. Wyjątkowo, jest on zdolny do prawdziwej odwracalnej elektroporacji komórek. Otwiera ona ściany komórek chorobotwórczych i nowotworowych wiele razy na sekundę za pomocą 320-woltowych kolców, przy czym każdy z kolców otwiera "otwór" na pół milionowej części sekundy, dzięki czemu częstotliwości dostarczane przez plazmę mają bezpośredni dostęp i niszczą zawartość komórek.


2. CZĘŚĆ OPROGRAMOWANIA:

Spooky2 posiada najbardziej profesjonalne oprogramowanie i największą bazę danych częstotliwości, która zawiera również ustawienia i programy onkologiczne.

Po pierwsze, Spooky2 posiada protokół specyficzny dla raka. Preset dla protokołu onkologicznego znajdują się w zakładce Presets w Spooky2 pod >Cancer, >DB. Znajduje się tam również przewodnik, który pomoże Ci z niego korzystać.

Co więcej, możesz wpisać raka (cancer) i wyszukać go w zakładce Programs, prawie wszystkie rodzaje programów do walki z rakiem znajdują się w naszej bazie danych.

Oprogramowanie Spooky2 jest dostępne na naszej stronie pobierania, można je pobrać za darmo i przeprowadzić więcej badań.

Czy masz Spooky2 Central? Jakie choroby pomogły Ci w użyciu Spooky2 Central? Komentuj poniżej i podziel się z nami swoim doświadczeniem!