P&Odp

Spooky2 Plazma

Category: Spooky2 Plazma

Jeśli ta sama temperatura na obu bokach, jest normalna. Jeśli duty cykl wynosi 50%, oba końce będą miały tę samą temperaturę. Mniej niż 50% gate duty = chłodnica. Spooky Plasma Advanced (P) - JW ma 4 Hz 10% duty cycle gate na wejściu Modulation zapewnia silne skoki sygnału, utrzymując tubę chłodniejszą niż większość innych presetów.

Category: Spooky2 Plazma

1. Osłona pomaga mi spać z uruchomioną plazmą. Trzymam phanotron w promieniu kilku centymetrów od obszaru, który wymaga działać. Niektórzy ludzie zrobili huśtawki, na których wisi phanotron. Jeśli przeszukasz tę grupę pod “Phanotron”, zobaczysz zdjęcia przesłane przez ludzi.

2. Zalecamy pozostawanie w pobliżu pola(ang. Near-field) od tuby. Tego typu pola używają przez lekarze, gdy używają oryginalnych maszyn Rife. Stwierdzili, że wyniki dalej kilku stóp nie były tak dobre. Sygnały mogą być nadal wykrywane, ale pole zaczyna się obracać w pole dalekie(ang. Far-field). Plazma wytwarza dwa powiązane pola. Tym, który wykonuje naprawdę ciężkie podnoszenie, jest bliskie pole, a to rozciąga się 6 cali od tuby we wszystkich kierunkach. Po sześciu calach(6 inches) staje się dalekim polem, co nie jest tak skuteczne jak bliskie pole, chociaż nadal działa wystarczająco skutecznie, aby wyleczyć i usunąć pleśń z domu. Więc nadal działa na ciele, ale nie w takim samym stopniu i mocy, jak w pobliżu pola.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364596527035580/

Category: Spooky2 Plazma

Nie jestem pewien dokładnych godzin, ale powinien wynosić co najmniej 10 000 godzin. Ogólnie można go używać przez kilka lat.

Category: Spooky2 Plazma

Tak. Mój Spooky2 Phanotron i Prosta Tuba pracują  poprzez ubrania. Pracują poprzez koców i kartonów. Pracują również po drugiej stronie pokoju, przez biurko (plastikowe i drewniane), a także przez kanapę.

Category: Spooky2 Plazma

Plazma wytwarza dwa powiązane pola: pole bliskie i pole dalekie.Jeśli nie jesteś w stanie znajdować się w pobliżu pola, sugeruj, aby pozostać w odległości 5 stóp od tuby, aby uzyskać godną skuteczność.

Miałem wpływ na cele dalej niż to, ale pole zmniejsza się wraz z oddalaniem się.

Aby dać Ci pojęcie o tym polu, router WIFI ma tylko 1 wat mocy maksymalnej zgodnie z prawem. Możesz zobaczyć, jak duże pole ma telefon. Wyjście(Output) plazmy z SC wynosi 40 watów.

Category: Spooky2 Plazma

Royal Rife prowadził test na koniu i odkrył, że tuba Phanotron może wnikać głęboko w skórę 12 cali. Tuba Spooky2 Phanotron jest dokładną kopią tubki Royal Rife.

Category: Spooky2 Plazma

1. Gaz w prostej rurce jest argon, natomiast w tubie Phanotron jest czysty hel, który ma być najlepszym gazem dla tuba plazmowej.

2. Konstrukcja elektrod tuba Phanotron ma zapewniać bardzo skoncentrowane sygnały do zlokalizowanego leczenia.

3. Zakres częstotliwości tuba Phanotron jest nieco wyższy niż tuba plazmowa prosta.

4. Tuba Phanotron ma dwa uchwyty, jest wygodniejsza i bezpieczniejsza w użyciu.

5. One są przeznaczone do różnych zastosowań: Phanotron służy do skoncentrowanej energii w danej sprawie, jak zlokalizowany nowotwór. Prosta tuba służy do rozproszonych problemów w całym ciele, jak rozsiane patogeny.

Category: Spooky2 Plazma

Zwykle koty są instynktownie świadome uzdrawiającej magii plazmy i często zbliżają się do tuba na efekty lecznicze. Nie martw się. Być może on też tego potrzebuje. Być może pod koniec programu uruchom detoks, aby twój kot skorzystał z detoksykacji tak samo jak Ty.

Category: Spooky2 Plazma

1. Zauważ, że metal znajdujący się w pobliżu tub wpływa na pola, dlatego powinny go unikać. Najlepsze łóżko, aby umieścić tub pod spodem, jest drewniane z piankowym materacem, więc nie ma metalu. Łóżka sprężynowe i materace sprężynowe zwykle mają żelazne sprężyny, które wpływają na pola, stalowe łóżko jeszcze jest gorsze. Możesz zawiesić tub kilka stóp nad łóżkiem od sufitu, ponieważ to nie będzie ciężki.

2. Umieść całą jednostkę pod ramą łóżka lub obok niej. Tak, dotykanie plazmy jest najlepsze, ale nawet jeśli to tylko twoja okolica, nadal będzie działać! Też 2 rzeczy do negacji złego EMF:
(1). Spróbuj wyłączyć wifi w nocy.
(2). Kup kryształ, który możesz umieścić nad maszynem w nocy.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecamy uruchomić wyników skanowania pulsacyjnego dla plasmy raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie możesz ponownie przeskanować.

W przypadku skanowania GX,  możesz go uruchomić przez 3 dni, a następnie powtórzyć proces. Można zastosować za pomocą plazmy w dniu 1 i dniu 3, a w dniu 2 przerwa.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecenie dotyczące wyników skanowania pulsacyjnego dla plazmy było raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie ponownie przeskanuj.

W przypadku skanowania GX uruchom przez 3 dni, a następnie powtórze proces. Możesz aplikować za pomocą plazmy w dniu 1 i 3, aby dzień 2 był przerwą.