P&Odp

Spooky2 Remote

Category: Spooky2 Remote

1. Generalnie ok. Możesz włożyć tyle, ile zmieści się przy zamkniętym remote.

2. Tak, zrób to. Upewnij się, że próbki DNA są oddzielone papierowymi etykietami. Papierowe etykiety do drukarki są w porządku. Wiele z nich uzyskuje dobre wyniki z taśmą maskującą.

Category: Spooky2 Remote

1. To jest normalne. Można zobaczyć światła tylko na niskich częstotliwościach. Remote z wyłączonymi światłami na zdjęciu ma częstotliwość 16MHz, ale drugi jest przy 96Hz.

2. Wysokie częstotliwości w ogóle nie będą świecić diodami LED. Zwróć uwagę na różnicę w częstotliwości wysyłania sygnału do dwóch remotów.

Category: Spooky2 Remote

Sok z marchewki nie będzie miał nieuszkodzonego DNA. Dla Mielonej Wołowiny, możesz spróbować, ale może być bardzo fartowny. Zwłaszcza po jednym dniu.

Category: Spooky2 Remote

1. Nie musisz czyścić paznokcia, żeby włożyć go do remote. Brud nie ma DNA, więc nie przeniesie częstotliwości. DNA nie podlega czyszczeniu/dezynfekcji światłem UV.

2. Wystarczy go wypłukać i osuszyć ręcznikiem papierowym, jeśli się martwisz.

Category: Spooky2 Remote

1. Położyłem kroplę krwi na małym pasku papieru i pozwoliłem jej całkowicie wyschnąć. Zmieniam ją co drugi dzień, kiedy używam krwi. 30 dni na paznokcie.

2. Krew rozkłada się w 3 dni. Paznokcie są lepsze, ponieważ keratyna w paznokciach stabilizuje DNA.

3.Gdy używam krwi, wcinam również paznokieć. Jeśli w ciągu kilku dni nie mam ochoty się ukłuć, to wiem, że nadal otrzymuję częstotliwość przez paznokieć.

Category: Spooky2 Remote
1.Zależy od pasożytów i to zależy od tego, co jest celem, sugerowałbym, aby przejść przez protokół ML i że prawie obejmuje wszystkie bazy zajmuje chwilę z czterech generatorów pięć miesięcy nie chcesz zabić dużych, ponieważ mają swoje własne pasożyty, a następnie uwolnić je na ciebie.
2.6-miesięczny 4 generatorów protokół dla M+L jest oczyszczeniem z pasożytów. Ale nie jest on tak potężny jak wersja plazmowa. Myślę, że zależy to również od tego, z czym próbujesz sobie poradzić i dlaczego. Możesz też zrobić Hulda Clark zapping używając swoich generatorów XM. To może zająć więcej pracy niż sam remote.
Category: Spooky2 Remote

1. Musisz spróbować i zobaczyć. Niektórzy z nas mają ponad 12 generatorów działających tylko dla siebie. Do nas należy zbadanie, co może działać, co może współpracować z innymi zestawami częstotliwości i co może działać przeciwko innemu programowi. Możesz więc robić te rzeczy, ale także pamiętać o tym, jak się czujesz i dokonywać mądrych i racjonalnych wniosków na temat tego, co robi z twoim ciałem w oparciu o twoje alternatywne badania zdrowotne. Bycie mistrzem użytkownikiem Spooky2 to jedno, ale nigdy nie przestawaj uczyć się o zdrowiu alternatywnym, ponieważ to cię lepiej poinformuje, jak korzystać z systemu na swoją korzyść.

2. Zrobiłem na sobie 4 programy na raz. Zobacz tylko, jak się czujesz. Jeśli zaczynasz czuć się obrzydliwie, zatrzymaj maszynę, napij się wody i oceń ponownie, jeśli chcesz zrobić mniej programów na raz. Nie chodzi o same częstotliwości, o które musisz się martwić, to objawy leczenia problemów, które będą twoim ograniczającym czynnikiem.

Category: Spooky2 Remote

1.Remote umożliwia leczenie, gdy nie jest podłączony do urządzenia za pomocą przewodów. Paznokieć jest dodatkiem. Protokół Terrain zabija błędy od najmniejszych do największych, i dostanie pasożyty. Po uruchomieniu możesz wykonać biofeedback, jeśli chcesz, lub po prostu skupić się na błędach, które znasz. Biofeedback i track / kill są częścią oprogramowania, które obsługuje wszystkie maszyny. Nie diagnozuje, ale możesz go użyć do zabicia tego, co chcesz.

2.Twój paznokieć jest częścią ciebie. Nawet gdy oddzielisz ją od siebie, twoja aura energii rozciąga się, by nadal zawierać w niej tę żywą część ciebie. W ten sposób sygnał wysyłany do paznokcia jest natychmiast wysyłany do całego ciała / aury, o ile DNA pozostaje „żywe”. To kwantowe splątanie - To, co dzieje się z częścią, dzieje się z całością. Nie będziesz słyszeć Remote podczas jego działania. Poczujesz jednak objawy i będziesz wiedział, jak działa. Program Terrain na 11 dni ma być uruchamiany zdalnie poprzez Remote, więc nie należy siedzieć przez 11 dni w kontakcie. Będziesz wiedział, jak działa, gdy zaczniesz się pocić, brzydko pachnieć i pójdziesz do łazienki więcej - detoksykacji. Jeśli odczuwasz ból głowy lub inne nieprzyjemne objawy, zatrzymaj maszynę, wypij wodę, zrób sobie przerwę,mi uruchom ponownie, gdy będziesz gotowy ponownie.

Category: Spooky2 Remote

Jeśli używasz preset Hunt and Kill w GeneratorX z Sample Digitizer po jednej stronie generatora (G1) i kontaktu lub remote po drugiej (G2), to tak, ponieważ musisz wiedzieć, że będzie działał od strony Hunt (Sample Digitizer) od strona Kill (Kontact lub Remote) i zmieniaj naprzemiennie oba generatory, dopóki go nie zatrzymasz. Jeśli pozwolisz mu działać przez długi czas, może to wymagać zmiany próbki DNA, a kiedy to zrobisz, po prostu zatrzymaj się w sekcji Kill, a następnie Anuluj, gdy świeże DNA zostanie umieszczone w Sample Digitizer.

Category: Spooky2 Remote

1. Użyj Boost z Remote, jeśli chcesz mieć więcej mocy.

2. Większa amplituda nie będzie bardziej efektywna z Remote. W rzeczywistości, niektórzy ludzie powiedzieli, że jest to bardziej efektywne dla nich, aby używać pomiędzy 3 i 5 V. Jedyną rzeczą, o której słyszałem, że więcej niż 5 V powoduje uszkodzenie próbki DNA szybciej, więc należy go wymienić wcześniej. Nie próbowałem zweryfikować tego twierdzenia.

3.Nie sądzę. Remote Shells są tam z powodu i są ustawione tak, aby zapewnić kształt fali i wzór, a także amplitudę dla właściwego poziomu efektywności.

4.Zalecenia tryb kontaktu w instrukcji obsługi - Amplituda: 14-20 woltów i Tryb zdalny - Amplituda: 5-20 woltów. 20v nie oznacza, że program był bardziej skuteczny. 5v może być najlepszy. To będzie się różnić w zależności od wrażliwości osoby. Niektóre osoby muszą mieć niską amplitudę, a inne potrzebują lub wolą wyższą.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/960290187466218/

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1385038548324711/

Category: Spooky2 Remote

1. Najlepszym sposobem na poprawę skuteczności Remote jest znalezienie odpowiedniej częstotliwości. Czy uruchamiasz swoje wyniki skanowania bio-sprzeżenie? Jest to najlepszy sposób na znalezienie odpowiednich częstotliwości.

2.Umieściłem ślinę w Remote i wymieniałem ją codziennie, kiedy chciałem bardziej bezpośrednio wycelować Bart. Bartonella jest zwykle obecna w twoim gardle. Bartonella, o ile mi wiadomo, nie pojawiłaby się w twoich paznokciach, więc używanie ich w Remote, aby na nie oddziaływać, jest mniej skuteczny niż użycie (możliwej) próbki samej bakterii. Mówię “możliwej”, ponieważ bez mikroskopu nie będziesz wiedział, czy masz próbkę. Krew również będzie działać, ale znowu jest to "jeśli" jest w próbce krwi. Bartonella jest bakterią gram-ujemną (podwójne ściany komórkowe) nie tak łatwo destabilizować jak borrelia. Zwykłe uruchamianie pilotów było użyteczne tylko z próbką paznokci, ponieważ utrzymywało Bart pod kontrolą.

Category: Spooky2 Remote

1.Działa w pętli, więc gdy zakończy się w dniu 11, zaczyna się od pierwszego dnia ponownie, chyba że zatrzymasz go ręcznie.
2.Jeśli załadowałeś program na GX i uruchomiłeś go odłączony od komputera, uruchomisz każdy protokół na 24 godziny, ponieważ musisz ręcznie przełączać go codziennie. Jeśli uruchamiasz go za pomocą oprogramowania podłączonego do komputera, niektóre protokoły działają krócej i dlatego tylko przez 11 dni.
3.Gdy uruchomisz protokół Terrain przez generator z komputerem, nie zatrzyma się; możesz to zatrzymać ręcznie.

Category: Spooky2 Remote

A: Kiedy używasz dowolnej próbki DNA z twojego ciała, nawet wycinków paznokci, i leczysz DNA za pomocą Spooky2 Remote, leczysz każdą komórkę w twoim ciele, zawiera komórki w wątrobie.

W twoim ciele są pewne toksyny, a detoksykacja organizmu jest leczenie wątroby. Zabijanie patogenów w twoim ciele sprawi, że układ odpornościowy będzie działał lepiej, aby zmniejszyć obciążenie wątroby. Detoksykacja innych obszarów i zastosowanie pomocnych częstotliwości, takich jak częstotliwości czakr(ang. Chakra frequencies), może podnieść twój osobisty system energetyczny, co może pozytywnie wspomóc twoje ciało w tajemniczy sposób. Picie wody destylowanej, a nie wody z kranu lub wody butelkowanej wypełnionej plastikiem może być sposobem leczenia wątroby. Zwiększenie zdrowia krwi, która zostaje przefiltrowana przez wątrobę, może być innym sposobem.

Jeśli chodzi o Skalar Spooky2, wydaje się proste, jeśli jest to modalność eksperymentów, którą próbujesz wykonać, ponieważ rozumiem, że Skalar zwiększa twoje pole energii skalarnej, więc pola skalarne ciała zostaną odmłodzone, ale to wszystko spekulacje, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie, jak to działa lub jaka jest jego rzeczywista funkcja, ale użytkownicy stwierdzają wzrost postrzeganego poziomu energii. więc mogę powiedzieć, że skalar wydaje się łatwy w użyciu, ale musisz zapytać i zrozumieć, co próbujesz z niego osiągnąć.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz umieścić DNA kilku osób w jednym Remocie, ale pamiętaj, aby oznaczyć nazwą i datą DNA. Zataczaj swoje programy, jeśli uruchamiasz więcej niż jeden Remote. Czasami mniej znaczy więcej, więc nie przesadzaj z leczenie

Tak, możesz. Jeśli różny użytkownik ma różne choroby, proszę nie wkładać ich DNA do tego samego Remote.

Każdy generator i remote będą działać osobno dla każdego DNA, które w nim umieścisz.

Category: Spooky2 Remote

Możesz użyć taśmy papierowej, aby skleić każdą pojedynczą próbkę DNA oddzielnie i umieścić je w tym samym remote, aby zrobić Terrain, uwalniając w ten sposób jeden generator.

Category: Spooky2 Remote

1. Możesz używać Spooky2 Remote z Spooky2 Pulsem do zarządzania częstotliwościami, ale moim zdaniem bio-sprzezenie działa lepiej z plastry TENS. Nie ma możliwości wykonania bio-sprzezenie na obcinaniu paznokci. Jeśli szukasz żywych patogenów na obcinaczu paznokcia, możesz go uziemić i włożyć do wody do urządzenia Sample Digitizer.

2. Skanowanie bio-sprzezenie za pomocą sygnału tętna z ciała jest o wiele cenniejsze.

Category: Spooky2 Remote

Nie, to nie jest cewka Tesli. Cewki Tesli mają otwarty terminal wtórny. To ten, który widzisz strzelające iskry. Remote są dwiema cewkami, które są takie same, umieszczone twarzą w twarz, pomiędzy jest twoim DNA , a cewki są połączone w celu utworzenia przeciwległe pola, co tworzy między nimi pole skalarne.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz podłączyć dwa Remote do jednego generatora, leczyć dwie osoby, ale potrzebuje zaawansowanej wiedzy o Spooky2, aby móc przesyłać różne częstotliwości do każdego Remote - nie mozesz w stanie użyć żadnego standardowych protokołów i presetów.

Remote Spooky v2.0