P&Odp

Spooky2 Remote

Category: Spooky2 Remote

A: Kiedy używasz dowolnej próbki DNA z twojego ciała, nawet wycinków paznokci, i leczysz DNA za pomocą Spooky2 Remote, leczysz każdą komórkę w twoim ciele, zawiera komórki w wątrobie.

W twoim ciele są pewne toksyny, a detoksykacja organizmu jest leczenie wątroby. Zabijanie patogenów w twoim ciele sprawi, że układ odpornościowy będzie działał lepiej, aby zmniejszyć obciążenie wątroby. Detoksykacja innych obszarów i zastosowanie pomocnych częstotliwości, takich jak częstotliwości czakr(ang. Chakra frequencies), może podnieść twój osobisty system energetyczny, co może pozytywnie wspomóc twoje ciało w tajemniczy sposób. Picie wody destylowanej, a nie wody z kranu lub wody butelkowanej wypełnionej plastikiem może być sposobem leczenia wątroby. Zwiększenie zdrowia krwi, która zostaje przefiltrowana przez wątrobę, może być innym sposobem.

Jeśli chodzi o Skalar Spooky2, wydaje się proste, jeśli jest to modalność eksperymentów, którą próbujesz wykonać, ponieważ rozumiem, że Skalar zwiększa twoje pole energii skalarnej, więc pola skalarne ciała zostaną odmłodzone, ale to wszystko spekulacje, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie, jak to działa lub jaka jest jego rzeczywista funkcja, ale użytkownicy stwierdzają wzrost postrzeganego poziomu energii. więc mogę powiedzieć, że skalar wydaje się łatwy w użyciu, ale musisz zapytać i zrozumieć, co próbujesz z niego osiągnąć.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz umieścić DNA kilku osób w jednym Remocie, ale pamiętaj, aby oznaczyć nazwą i datą DNA. Zataczaj swoje programy, jeśli uruchamiasz więcej niż jeden Remote. Czasami mniej znaczy więcej, więc nie przesadzaj z leczenie

Tak, możesz. Jeśli różny użytkownik ma różne choroby, proszę nie wkładać ich DNA do tego samego Remote.

Każdy generator i remote będą działać osobno dla każdego DNA, które w nim umieścisz.

Category: Spooky2 Remote

Możesz użyć taśmy papierowej, aby skleić każdą pojedynczą próbkę DNA oddzielnie i umieścić je w tym samym remote, aby zrobić Terrain, uwalniając w ten sposób jeden generator.

Category: Spooky2 Remote

1. Możesz używać Spooky2 Remote z Spooky2 Pulsem do zarządzania częstotliwościami, ale moim zdaniem bio-sprzezenie działa lepiej z plastry TENS. Nie ma możliwości wykonania bio-sprzezenie na obcinaniu paznokci. Jeśli szukasz żywych patogenów na obcinaczu paznokcia, możesz go uziemić i włożyć do wody do urządzenia Sample Digitizer.

2. Skanowanie bio-sprzezenie za pomocą sygnału tętna z ciała jest o wiele cenniejsze.

Category: Spooky2 Remote

Nie, to nie jest cewka Tesli. Cewki Tesli mają otwarty terminal wtórny. To ten, który widzisz strzelające iskry. Remote są dwiema cewkami, które są takie same, umieszczone twarzą w twarz, pomiędzy jest twoim DNA , a cewki są połączone w celu utworzenia przeciwległe pola, co tworzy między nimi pole skalarne.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz podłączyć dwa Remote do jednego generatora, leczyć dwie osoby, ale potrzebuje zaawansowanej wiedzy o Spooky2, aby móc przesyłać różne częstotliwości do każdego Remote - nie mozesz w stanie użyć żadnego standardowych protokołów i presetów.

Remote Spooky v2.0