P&Odp

Biofeedback Scan

Category: Biofeedback Scan

Scan and Run jest automatyczną wersją BFB, która tworzy program zabijający, aby uruchomić go tylko raz przed nowym skanowaniem. Hunt and Kill stale udoskonala ten sam zestaw częstotliwości, który został znaleziony podczas pierwszego skanowania "hunt". Jeśli robię jedno lub drugie, kieruję część leczniczą do generatora z pobudzeniem.

Category: Biofeedback Scan

Gdybym był tobą, najpierw kliknąłbym ostatnią ikonę w dół, która skopiuje częstotliwości. Następnie patrzyć w prawy górny róg tego okna, gdzie zobaczysz ikonę, aby zapisać swoje wyniki. Powinny one zostać zapisane w twoim folderze biofeedback w Presets. Jeśli ten zapis zawiśnie, tak jak czasami mój. Możesz użyć funkcji tworzenia programu i użyć zapisanych częstotliwości do skopiowania - wklejenia tam. Idź powoli. Przeczytaj wszystko. Dostaniesz się tam.

Category: Biofeedback Scan

1. Ponieważ podczas skanowania jesteś leczony. Zmienia się za każdym razem, gdy go uruchamiasz. Plus, jak zawsze, wyniki nie są diagnozą. Wiele chorób ma te same częstotliwości, więc najlepiej ignorować wyniki.

2. Jak mówi JW, twój organizm składa się w ponad 50% z bakterii i wirusów - z jeszcze mniejszymi ziarnistymi wirusami wewnątrz bakterii, nie zapominając o pasożytach, organizmach, krytkach itp. Nawet bez leczenia ten ekosystem stale się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Nawet bez leczenia ten ekosystem ciągle się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Ponadto, twoje ciała są homeostatyczne i płyną z minuty na minutę. To nigdy nie jest statyczne. To prawie niemożliwe, aby zobaczyć spójność wyników częstotliwości, nawet po zabiciu głównych patogenicznych graczy.

Ale powiedzmy, że tak, i był taki moment, kiedy wszystkie tryliony robaków stały w miejscu wystarczająco długo, aby zwrócić spójny wynik, jak mówi Kirstin, przeskok częstotliwości skanowania biofeedback zabiłby wystarczająco dużo patogenów i zmieniłby ekosystem częstotliwości ciała, aby i tak zmienić wynik.

Category: Biofeedback Scan

To będzie miało wpływ na wyniki, ponieważ aktywność mięśni generuje pola elektryczne. GX odbiera je.

Category: Biofeedback Scan
  1. Zazwyczaj sprawdzasz średnie bpm dla sesji biofeedback, a następnie zaznaczasz i zapisujesz większość częstotliwości powyżej tego odczytu bpm. Dla mnie zazwyczaj wychodzi to około 20 - 25.
  2. Użyj tych górnych. Możesz przejść do górnych 20.
Category: Biofeedback Scan

1. Jeśli masz generator x, możesz najpierw zrobić linia bazowa, aby uczynić go bardziej dokładnym, zanim dokonasz biofeednack digitizer lub kontakt

2. Pamiętaj, że sample digitizer sprawdza tylko bakterie i pasożyty wirusowe, tak naprawdę nie sprawdza żadnych innych części ciała, ponieważ nie jesteś połączony. Jeśli masz puls lub klips do uszu, użyj go. Następnie załóżcie plastry TENs.

3. Wykonaj poniższe kroki, aby zrobić linia bazowa przed wykonaniem biofeedbacku.

Biofeedback
Sample digitizer
Strona Control
Overwrite
Wybierz port generatora, który chcesz
Wpisz nazwę swojego bfb
Naciśnij prawy dolny przycisk z napisem "Baseline".
To będzie trwało około 41 minut.
To się skończy i będzie zielony przy linii podstawowej(ang. Baseline).
Aktywowałeś linię podstawową
Po
Umieść próbkę na slajdzie digitizera

Category: Biofeedback Scan

W przypadku biofeedback Spooky Puls, użycie plastry TENS dostarczy silniejszy sygnał do organizmu, dając lepszą odpowiedź biofeedback niż użycie słabszego sygnału Remote.

Category: Biofeedback Scan

1. Oto blog z instrukcjami:
https://www.spooky2.pl/qa/moge-przeniesc-wyniki-skanowania-jednego-komputera-laptopa-komputer-pc/
https://www.spooky2.pl/how-to-transfer-biofeedback-scan-results-from-one-computer-to-another/

2. Skopiowanie plików csv Biofeedback na inną maszynę będzie działać, wystarczy ustawić preset generator (może być również w trybie offline) skanowania biofeedbacku, aby jego ustawienie było prawidłowe, aby ponownie przeanalizować pliki csv BFB z oprogramowania na innej maszynie.

Category: Biofeedback Scan

1. Jest to dobre podejście dla osób z poważnymi długoterminowymi problemami chronicznymi, takimi jak rak czy borelioza.

2. Zależy to od tego jak twoje ciało je przyjmuje. Robiłem to z tym, co teraz zdaję sobie sprawę, że jest to dość surowa metoda. 6 minut na każdą częstotliwość. Jasne, że spowodowało to, że całe ciało wykręcało się (0,05% feathering) i zachorowałem, ale ten jeden patogen wydawał się być zrobiony i zapylony. Ale z czasem stałem się twardszy od Herxsa. Więc myślę, że może 3 minuty (180 sekund) jest prawdopodobnie lepiej dla mnie osobiście i może zrobić 40 częstotliwości góra między skanem wysokiej częstotliwości i skan ogólny jest prawdopodobnie lepiej dla mnie. Następnie powtarzając łańcuch dwa razy w sumie dając mi drugą połowę nocy, aby odzyskać z Herxem. Ale musisz posłuchać własnego ciała i dowiedzieć się, ile jest za dużo i stale monitorować swój postęp.

Category: Biofeedback Scan

1. Oto cytat, który może spodobać się Spooky2 na temat skanowania biofeedback za pomocą XM i Pulse: "Jeśli skanowanie zostanie przerwane, musisz je uruchomić ponownie od nowa. Skanowanie nie może być wstrzymane po jego rozpoczęciu."
2. Jeśli masz problem z wykonaniem całego skanowania Pulse w jednym miejscu, wybierz Half Scans lub Quarter Scans i zrób je w segmentach.

Category: Biofeedback Scan

Tak. Działają oba tryby skanowania kontaktowego i zdalnego biofeedbacku (BFB) i tryby skanowania Grade BFB będą działać..

Ponieważ masz generatory XM, używałbyś Spooky2 Pulse dla BFB, więc skanowanie ciała trwa znacznie dłużej.

Podczas wykonywania skanów Grade BFB, czas jaki zajmuje, zależy od liczby kroków częstotliwości w każdym programie. Jeśli każdy krok częstotliwości ma domyślnie dwell 3 minuty, to jeśli program ma 12 częstotliwości, wykonanie skanowanie Grade zajmie 12 x 3 = 36 minut. Nie ma znaczenia, czy masz GX, czy XM, oba zajmą ten sam czas na wykonanie Grade. Podczas skanowania BFB GX będzie szybszy.

Category: Biofeedback Scan

1. Chociaż niektórzy uważają, że wszyscy jesteśmy połączeni energią, myślę, że bezpieczniej jest powiedzieć, że właśnie w twojej ciele wystąpiła nieprawidłowa częstotliwość, która akurat jest taka sama jak inny warunek znany w bazie danych. Wyszukiwanie wsteczne(ang. Reverse Lookup) NIE jest narzędziem diagnostycznym. Moje wsteczne wyszukiwanie wykazało problemy z moją szyjką macicy i jajnikami i nie mam damskiej kanalizacji.

2. Chociaż jestem nowy w Scalar2, wiele lat pracowałem z Life and Hunter. W szczególności Life pojawi się problemy zdrowotne partnerów / bliskich krewnych / przyjaciół. Ich energia miesza się z naszą. Również w Life / Hunter nie jest to narzędzie diagnostyczne, ale może być ostrzeżeniem.

Category: Biofeedback Scan

Jedz bogate w probiotyki jedzenie i nie martw się o to, co zabija Spooky2.

Myślę, że słyszałem tylko o jednej lub dwóch osobach, które uważały, że Spooky2 zabija dobre bakterie. Zgaduję, że było to tylko stymulowanie tak dużo detoksu, że mieli z tego negatywne skutki, a nie redukcję pożytecznych bakterii, itp.

Category: Biofeedback Scan

1. Zależy to od ustawień i rodzaju wykonywanego skanowania, więc nie martw się, że zajmie to tyle czasu, że oznacza to, że będzie on głębszy i zapewni większą dokładność.

2. Szybkie Biofeedback Scan (C) - JW zajmuje tylko około 7:03 minut. Jeśli zaznaczysz „Linia bazowa przed BFB(ang. Baseline before BFB)” w nowym Spooky2, szybkie skanowanie zajmie 14 minut. Dokładniejszy GX General Biofeedback Scan (C) - JW zajmuje około 27 minut.

Możesz ogolić się o około 30 sekund od czasu skanowania, jeśli ustawisz „Opóźnienie rozpoczęcia(ang. Start Delay)” od 600 do 0 (co oznacza, że szybkie skanowanie zajmie około 6:32 minut).

Powód ogólnego(ang. General) skanowania zajmuje 4 razy więcej niż szybkie skanowanie, ponieważ jego rozmiar kroku wynosi 0,025% zamiast 0,05% i wykonuje 2 pętle zamiast jednej. Przy mniejszym rozmiarze kroku zwiększa to precyzję znalezionej częstotliwości, a 2 pętle podwoją punkty próbkowania.

Category: Biofeedback Scan
Skanowanie Grade wskazuje, które częstotliwości wytwarzają najsilniejszą reakcję biologiczną w organizmie. Każda częstotliwość jest uruchamiana, a reakcja jest mierzona.

Ten typ skanowania nie wykorzystuje średniej bieżącej, ponieważ stosowane są pojedyncze, często szeroko rozdzielone częstotliwości.

Grade Spooky2 daje każdą liczbę skupioną wokół 1, która jest średnią wszystkich wyników. Jeśli wartość klasy jest znacznie powyżej 1, oznacza to, że odpowiedź była bardzo silna. Jeśli wartość Grade jest znacznie poniżej 1, odpowiedź była słaba.

Jeśli chcesz wybrać połowę częstotliwości, które zapewniły najsilniejszą odpowiedź, wybierz częstotliwości, których Grade to 1 lub więcej.
Category: Biofeedback Scan

Dwa razy dziennie zalecana kwota.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Zdalne: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Category: Biofeedback Scan

Scan&Run: skanowanie, uruchamianie, skanowanie, uruchamianie ...
Hunt&Kill: skanowanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie ...

Preset Scan&Run rozpoczyna się od skanowania Bio-sprzeżenie, a następnie automatycznie uruchamia wyniki skanowania w przydzielonym generatorze. Po zakończeniu programu rozpoczyna się kolejny pełny skan bio-sprzeżenie. Ten cykl powtarza się, aż preset jest zatrzymane lub nie wykryto żadnych trafień, to znaczy patogeny w twoim ciele zostały usunięte.

Preset Hunt&Kill rozpoczyna się krótkim skanowaniem bio-sprzeżenie. Winiki skanowania są następnie uruchamiane na przydzielonym generatorze. W kolejnych cyklach skanowania / uruchamiania, poprzednie trafienia są ponownie analizowane. Patogeny, które są zmutowane, zostają znalezione i trafione ponownie. Nie ważny jak daleko przebiegają patogeny, oni zostaną znalezione. I staną się celami. Ten preset utrzymuje rafinować pierwszych wyników skanowania i działa automatycznie, dopóki nie zostanie zatrzymany ręcznie lub nie zostaną wykryte żadne trafienia.

Category: Biofeedback Scan

1.Tak, możesz, ale sugerujemy, abyś uruchomił dwa zestawy tych samych częstotliwości w odstępie 5 minut od siebie. Wszystko w tym samym czasie może być zbyt silne. Na przykład, jeśli chcesz korzystać z tych samych częstotliwości w kontakcie i zdalnie(ang.Remote) w tym samym czasie, zalecamy najpierw zaczynać kontakt, poczekać 5 minut, a następnie uruchomić zdalnie( ang.Remote). Możesz też rozpocząć zdalnie najpierw, i za 5 minut uruchomić kontakt.

2.Łączenie lasera + plazmy + kontakt daje efekt synergistyczny. Laser odżywia zdrową tkankę za pomocą spójnego światła. Poprawia to wyniki kontaktu i plazmy zarówno w aplikacjach uzdrawiających, jak i zapping. Kombinacja rzeczywiście zmniejszyłaby reakcję alarmową organizmu.

Category: Biofeedback Scan

Na zakładce „Settings” znajdziesz opcję „Wstrzymaj generatory podczas bio-sprzezenie (ang:Pause generators during biofeedback)” - odznacz, jeśli nie chcesz spauzować twoje generatory .

Category: Biofeedback Scan

Przejdź do zakładki „System” i odznacz „Display GX Current and Angle”. Po zaznaczeniu tego pola wykres pokazuje, czy robisz BFB, czy nie.

Category: Biofeedback Scan

To oznacza, że linia bazowa działa dobrze dla Ciebie. Większość wirusów ma częstotliwość 800 kHz lub mniej. Tylko niektóre bardzo małe wirusy są powyżej tej częstotliwości. Dlatego uważam, że większość wyników skanowania pochodzi już ze środowiska (WIFI, radio, telewizja, telefon komórkowy itp.). Również stary skan 18 MHz został zredukowany do 1.8 MHz w nowym oprogramowaniu (20190116), ponieważ wyższe częstotliwości pochodzą głównie z elektroniki. Nie musisz się martwić, wyniki skanowania są bardziej dokładne po użyciu linii bazowej.

 

Category: Biofeedback Scan

Najnowszym Spooky2 20190116 jest funkcja Baseline i zmiany w oprogramowaniu BFB, pomagają wyeliminować hałas, który wytwarza fałszywe uderzenia i sprawia, że wyniki skanowania są bardziej dokładne.

 

Category: Biofeedback Scan

Nie. Skanowanie generatora XM wymaga metody dostarczania częstotliwości i urządzenia Spooky2 Pulse do pomiaru tętna. Możesz użyć Spooky2 Remote, aby dostarczyć częstotliwości, ale nadal musisz nosić klips na ucho, aby zmierzyć tętno. Dlatego nie można wykonać zdalnego skanowania za pomocą generatora XM.

Category: Biofeedback Scan

Uzyskaj najwyższy dowód alkoholu (najmniejszej ilości wody), którą możesz znaleźć. To może zająć trochę wysiłku do mycia, jesli próbki wyschły zbyt długo. Wiec oczyść je od razu po użyciu.

Category: Biofeedback Scan

Możesz użyć Spooky2 Pulse, aby robić skanowanie bio-sprzeżenie, korzystając z funkcji reverse lookup i sprawdzić, czy choroba wciąż znajduje się na liście.

Ale proszę zauważyć, że wynik może działać tylko jako odniesienie. Zalecamy wykonanie dokładnej kontroli w szpitalu.