P&Odp

Spooky2 XM generator

1. Generator Spooky2 XM może pracować z częstotliwością 25 MHz, gdy jest podłączony do komputera. Jednak GeneratorX może wykonać zaawansowane skanowanie bio-sprzeżenie w krótkim czasie, jest dobre dla raka i boreliozy.

Jest to poważny problem, taki jak rak, borelioza lub Morgellons, a potem jeden generator nie wystarczy, ponieważ jest w to zaangażowanych wiele patogenów, a oni wszyscy pracują razem. Zalecamy zakup co najmniej dwóch, jeden generator może działać detoks bez poza, a drugi służy do Kontaktu ORAZ Zdalnego(ang. Remote) zabijania.

2. Z naszego doświadczenia, że bardzo skorzystałbyś z uruchomienia wyższych częstotliwości dla raka. Mówię szczerze, myślę że nawet dwa generatory nie wystarczą na raka. Użyliśmy czterech XM (GX nie było jeszcze wydane) oraz Spooky2 Central z phanotronem. Później dodaliśmy więcej generatorów, w tym GX. Rak pęcherza mojego partnera jest obecnie w fazie remisji, ale należy zauważyć, że jego rak był na wczesnym etapie. Był również sumienny w swoich sesjach Spooky2. Było to czasochłonne i wymagało wiele przebadanych zastosowań.

Nie chcę być negatywny, ale każdy, kto chce pomocy od Spooky2 na raka (nie mogę komentować na Boreliozę), naprawdę potrzebuje dużo sprzętu, w tym plazmy, i ogromnego poświęcenia, używając sprawdzonego protokołu raka i inne presety wsparcia.pport presets.

Uruchamiam mój system z dwóch 6-woltowych baterii trojańskich, które dają mi 12v. Zakres ładunku wynosi od 12,6 do 15,2 woltów, w zależności od lokalizacji słońca. 15.2 v jest zalecanym napięciem do zakończenia ładowania akumulatorów do 100% w trakcie produkcji. Baterie mają już 8 lat - używam wspólnego połączenia USB do standardowego receptora ściennego 12V, podobnego do receptora samochodowego 12V. Mam kabel usb o rozmiarze 18, do wtyczki 2.lm (ang. to a 2.l m plug ), która wchodzi do wtyczki DC5V złącza w generatorze. Napięcie zasilane jest 5,59 V. Zasilanie napięcia o amplitudzie 1 od Spookiego działa około 5,20 wolta. Prowadzę to przez wiele miesięcy bez żadnych problemów.

Możesz używać multimetru do pomiaru częstotliwości wyjściowej, ale multimetry są przeznaczone do pomiarów niskiej częstotliwości. Wyniki mogą być nie dokładne.

Również różne kształty fali mogą powodować błędy odczytu. Multimetry mogą tylko mierzyć fale sinusoidalne poprawnie.