fbpx

P&Odp

Inni

Category: Inni

1. 375 kHz bramkowane przy 7,5 Hz pomoże. (Rezonans atmosfery ziemskiej bramkowany przez rezonans ziemskiego kryształu(ang. Earth atmosphere resonance gated by crystal earth resonance)).

2. Jeśli spojrzysz na cały problem 5G i innych form „elektrosmogu” z perspektywy rezonansu, to są one szkodliwe dla ciebie tylko wtedy, gdy znajdujesz się w zasięgu, który pozwala ci być w rezonansie z nim. Jeśli możesz zwiększyć swoją wibrację wystarczająco wysoko, te częstotliwości nie mogą mieć wpływu na ciebie. Zwykle odbywa się to za pomocą emocji, a nie myśli. Czyste, pozytywne emocje miłości, współczucia, radości, przebaczenia itp. Nie tylko chronią cię przed szkodliwymi częstotliwościami, mogą leczyć. Negatywne emocje, takie jak smutek, złość, uraza, nienawiść, zazdrość itp. obniżają wibracje i wprowadzają cię w rezonans ze szkodliwymi częstotliwościami, które mogą mieć wpływ na twoją fizyczną skórę. Nie chodzi tu tylko o zanieczyszczenie EMF/RF. Toksyny w żywności, powietrzu i wodzie nie mogą wpływać na Ciebie, jeśli wibrujesz zbyt szybko dla nich. Choroba nie mogą istnieć u osoby, która wibruje na poziomie, na którym nie ma efektu. Dlatego często widzisz ludzi w tej samej społeczności, narażonych na te same toksyny, ale choroby i objawy objawiają się inaczej u każdej osoby. Nasze stany emocjonalne odgrywają znacznie większą rolę w stanie naszego zdrowia niż ludzie są skłonni przyznać.

3. Medytacja jest podstawowym narzędziem, które ludzie mają do dyspozycji, aby to osiągnąć, jednak większość ludzi wcale nie medytuje, a większość z tych, którzy mają ekstremalne trudności z osiągnięciem wyższych stanów, ponieważ robią to z umysłem, a za mało z serce. Sprawdź książkę „Becoming Supernatural” napisany przez dr Joe Dispenza. Ciągle powiem ludziom, że kocham technologię Spooky2, ale musisz skorzystać z różnych zasobów. Nie ma najlepszego sposobu, aby uwolnić cię od wszystkich chorób. Mentalne, emocjonalne, duchowe i fizyczne. Jeśli nie pracujesz jednocześnie nad wszystkimi tymi częściami ludzkiego doświadczenia, będziesz miał ograniczone i zwykle tymczasowe korzyści.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1285386404956593/

4. Używam Schumanna 7.83 do przeciwdziałania zakłóceniom elektromagnetycznym i to naprawdę pomaga!

5. Częstotliwość Schuhmanna jest wykorzystywana do nagrywania muzyki w celu zneutralizowania efektów ubocznych EMF(ang. EMF side effects), na przykład gdy trzymasz rękę przy głośniku, ta ingerencja znika. Jestem w 99% pewien, że neutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne. Miałem inne doświadczenie. Chcę tego użyć u pacjentów w domu, aby mogli leczyć szybciej. Czy masz pomysł, jak to zrobić? Chcę go uruchamiać 24/7. I nie mam jednej osoby, której muszę wysłać.
Jestem pewien, że Spooky2 w połączeniu z radioniką(ang. Radionics) może to zrobić. Ale brakuje mi wiedzy. Nauczyłem się tylko trochę medycznych. Każdy powinien uruchomić to w swoim domu. I myślę, że możemy zneutralizować wieże 5G z tym rownież. Ale w tym celu musimy ustawić więcej niż 1 osobę w określonej lokalizacji.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364123347082898/

Category: Inni

1.Jeśli wierzysz w energie, możesz zdobyć lampę solną i spojrzeć w rozmazywanie; wiele informacji w internecie, bardzo łatwe do zrobienia i zdobycia; Wierzę, że pomaga. Być może uda ci się zdobyć trochę roślin w biurze i sposoby / metody w Google, aby wyciągnij trochę złej energii / aury.. Gdzieś, gdzie idzie wielu chorych, a lekarz sprzątałby miejsce, ponieważ energia była ciężka. Również osobiście w mojej podróży czułam na mnie ciężką energię. Nie potrafię tego mówić, ale ciemne zimno i przerażające uczucie. Nigdy nie wiemy, jaki wpływ ma energia na ludzi, ponieważ nie możemy tego zobaczyć, ale czujemy to i jest to bardzo realne w tym sensie. Być może użyj mocy słowa i pomyśl, by poprosić wszystkich, aby wyszli. I zaprosimy miłość do tego miejsca.

2.„Negatywna energia” jest często związana z toksycznością w organizmie. Tak więc, oprócz wszystkich emocjonalnie równoważących zestawów częstotliwości i wszystkiego, co ma związek z duchową stroną rzeczy, dobrze byłoby zrobić tyle presetów detoksykacji, ile się da i protokół Morgellons + Lyme. Dodaj do tego zestawy odżywcze.

3.Dlaczego nie masz testera mięśni, aby przetestować przestrzeń, ciebie, twoje ubrania, a następnie możesz użyć częstotliwości, aby to wyczyścić. Zwykle jest to infekcja (np. Pleśń itp.), Chemikalia, metale ciężkie, radioaktywny umysł i różnego rodzaju promieniowanie (Wi-Fi, Bluetooth, EMF itp.).

Category: Inni

Nie przeszkadzają maszynie Rife Spooky2. Aby być skutecznym, bez telefonów komórkowych podczas programu Spooky2 i Bio-sprzezenie.

Category: Inni

1. Problemem może być wirus lub wadliwy sprzęt. Spróbowałbym przywrócić pierwotne ustawienia czynnika, które wymazałyby wszystko, co umieściłeś na komputerze i przywróciły go do stanu, kiedy był nowy. Możesz nie chcieć tego robić, jeśli masz kilka rzeczy na swoim komputerze, które chcesz zachować jak programy itp.

2. Najpierw po prostu zamknę i ponownie uruchomię komputer. Czasami jest to wszystko, co jest konieczne do przywrócenia „utraconej” pamięci z wycieków pamięci systemu Windows. Jeśli to nie rozwiąże problemu, uruchomię test pamięci, aby sprawdzić, czy cała pamięć w komputerze działa poprawnie. Następnie, jeśli nadal występuje problem, szukałbym wirusów lub złośliwego oprogramowania / innych problemów, które mogą wysyłać zwodnicze wiadomości, aby spróbować kupić usługi bezpieczeństwa itp.

 

Category: Inni

Reguluję głośność dla wygody. Podoba mi się kształt fali impulsowej dla większości tonów generujących fale prostokątne. Jeśli ton jest samodzielny, którego używam do leczenia i nie zabijania, użyję fali sinusoidalnej.

Category: Inni

Nie z oprogramowania ...
Jest to dostępne na stronie Downloads(Pobieranie) -
Programy Spooky2 A – Z Oct 2016.

http://www.spooky2.com/downloadsPage/index.html

Category: Inni

Tak, jeśli używasz tylko jednej częstotliwości przez długi czas. To kolejny powód, dlaczego używamy "feathering" i "wobble".

Patogeny nie mogą stać się „odporne”. Po prostu musisz znaleźć nową częstotliwość. To jest miejsce, w którym "feathering" i "wobble" częstotliwości wziąć udział w  bio-sprzezenie.

A niektóre mikroorganizmy zmieniają się z powodu pleomorfizmu.

Category: Inni

1. Nie znam innego sposobu, poza usunięciem zaznaczenia wszystkich baz danych, sprawdz tylko MW, następnie załadować każdego programu MW z zakładki programs, następnie przejść do zakładki preset, zaznaczyć program i skopiować. Ale to straszne zadanie przy 13 290 programach MW.

2. Nie sądzę, żeby można było to zrobić, ponieważ te częstotliwości są faktycznie sklasyfikowane.

Category: Inni

1. Wypróbuj i zobacz. Niektórzy korzystają z tego.

2. To zależy od tego, co dzieje się w zdrowiu. Osobiście po prostu uruchomiam Terrain i nie myślę ze powinienem powtarzac kilaka razy.

Ponadto sugeruje się, że prowadzenie Terrain dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi nie zawsze jest świetnym pomysłem. Gdybym był ja, uruchamiałbym Detox Maintenance 24/7 (długoterminowo) na remote, wraz z dużą ilością presetów wsparcia.

Category: Inni

1. W większości przypadków nie czułem się zbyt dobrze, nawet gdy miałem widoczne znaki, że stan został usunięty. Właściwie miałem więcej reakcji Herxa na protokół Terrain(Przygotowawczy).

2. Niekoniecznie, reakcja Herxa nie jest dobrą rzeczą, oznacza to, że twoje ciało musi poradzić sobie z większą ilością toksyn, którymi może zarządzać, więc ostatecznie gdzieś się zatrzymują. Jeśli nie masz żadnych objawów podczas zabijania, oznacza to, że używasz niewłaściwych częstotliwości lub że masz silny system detoksykacji, czyli dobrze radzisz sobie z toksycznym obciążeniem.

3. Zależy od patogenu.
Jeśli to duży, kręty robak, kiedy się porusza, poczujesz to.
Jeśli zabijasz rzeczy innymi rzeczami, możesz mieć objawy przeziębienia itp.

Category: Inni

Tak. Możesz po prostu kliknąć polecenie menu „Restore Generator Defaults” w menu Plik, aby uzyskać ustawienia domyślne. To nie wpłynie na uruchomione programy na twoich generatorach. Możesz także kliknąć dowolne preset lub preset powłoki(ang.shell preset), i to nie wpłynie na żadne uruchomione generatory. Możesz nawet przetestować swoje nowe ustawienia w VG (Generator wirtualny) w zakładce Control, aby upewnić się, że program / preset zachowuje się tak, jak chcesz, bez wpływu na działający generator.

Możesz nawet zapisywać presety lub tworzyć łańcuchowe presety(ang.chained presets) i zapisywać je, również bez wpływu na działające generatory.

Category: Inni

Tylko baza danych MW emuluje substancję. Właśnie dlatego widzisz gwiazdkę w wyborze bazy danych MW.

Oznacza to, że wszystkie inne bazy danych pomagają wydobyć metale ciężkie lub inne toksyny.

Category: Inni

Tak, możesz. Nie ma problemu. Może to zależeć w pewnym stopniu od tego, co zabijasz i jak to wpłynąć na ciebie, ale musisz być sędzią a nie ja.

Category: Inni

1. Po prostu pozostaw uruchomione Remoty i wznów protokół po powrocie. Jeśli pozostawisz Remoty „uruchomione”, protokół nadal działa.

2. Protokół M&L trwa 5 godzin dziennie w Plazmie. Musisz być dedykowany, możesz rejestrować swoje dni w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

3. Często podróżuję między Bostonem a Florydą. Kiedy jestem na Florydzie, uruchomię Remote i używam TeamViewer do logowania się mojego laptopa. Czasami sprawdzam, czy nadal działa, a innym razem mogę wstrzymać, jeśli mam reakcję / Herx.

Category: Inni

Category: Inni

1. Częstotliwość Solfeggio można dodać do swoich preset i uruchomić.
2. Regularne skanowanie i leczenie.
3. Jak rezonans Schumana (Schumann Resonance).

Category: Inni

Jak chcesz. Pamiętaj jednak, że więcej programów umieścisz, mniej czasu spędzasz na każdym programem. Więc zastanów się, ile programów dodajesz. Jeśli nie masz pojęcia, zacznij od jednego programu i stamtąd się rosnąć.

Category: Inni
  1. Spooky2 nie będzie blokował EMF, ale Spooky2 Scalar może mieć pewien efekt, gdy pole jest aktywne. Chciałbym kupić kilka narzędzi specjalnie do ochrony EMF, do postawienia na swoim łóżko, i tez wisiorek do noszenia w celu dodatkowego pokrycia wewnątrz i na zewnątrz domu.
  2. Nigdy wcześniej nie patrzyłem, ale znalazłem to samo, co ty znalazles. Używam Rezonansu Schumanna 7.83 wraz z tensorem. To naprawdę działa.

Category: Inni

Płyny ustrojowe u osoby dorosłej wynoszą około 55-60% wody, więc twoje myślenie może wpłynąć na to, czy możesz leczyć swoje ciało. Możesz sprobowac preset eksperymentalne Davida Hallidaya: Miscellaneous\Remote\DH Experimental Frequencies. DH zaleca, aby najpierw uruchomić DH_0001 do DH_0006 przed uruchomieniem innych preset eksperymentalnych DH. Więcej informacji o tych eksperymentalnych częstotliwościach można znaleźć tutaj: https://spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8357

Category: Inni

1. Używałbym Plazmy przez 4 dni w każdym pokoju. I prawdopodobnie uruchomic dłużej. To jedyny sposób, jaki znam, jeśli nie masz próbki.

2. Możesz potraktować pył pod listwami podłogowymi i pozostawić w Spooky2 Remote przez 30 dni.