fbpx

P&Odp

P&Odp

Inni

Category: Inni

1. Jeśli to tylko ty, nie musisz używać żadnej taśmy. Albo użyj papieru toaletowego. Taśma ma oddzielać paznokcie i umożliwiać ich datowanie.

2. Możesz wpaść do kiosku lub sklepu z artykułami biurowymi i kupić paczkę małych papierowych etykiet. Próbki paznokci należy zakleić pomiędzy dwoma takimi etykietami lub po prostu zawinąć je w jedną etykietę.

Category: Inni

1. Znam systemy elektroniczne i nie ma powodu, dla którego miałbym to robić. To tylko system dostarczania niskiej częstotliwości. Twoja sieć WLAN wpłynęłaby na ciebie bardziej.

2. Wystarczy wyłączyć WIFI na komputerze, aby zredukować to wraz z wszelkimi urządzeniami przenośnymi. Dobrze jest biegać przez całą noc. Jeśli przejdziesz do menu w lewym górnym rogu, znajdziesz "Units", a w nim włączysz lub wyłączysz wyświetlacz GeneratorX. Dobrze, ponieważ jest bardzo jasny i to sprawi, że będziesz czuwać.

3. Używam swojego każdej nocy w sypialni na nocne sesje kontaktowe lub sesje plazmowe. Nie przejmuj się tym i korzystaj z niego dalej.

Category: Inni

1. Można używać wszystkich wyjść jednostki Centralnej jednocześnie.

NIE zaleca się jednoczesnego korzystania z trybu normalnego Kontaktu i plazmy.

Kontakt z jednostką centralną ma pomóc w otwieraniu komórek, aby umożliwić łatwiejsze wejście energii plazmy. Zamiast specjalnie zabijać samemu.

Category: Inni

1. Remote może mieć również wpływ na nią. Naprawdę ciężko jest wiedzieć z całą pewnością, dopóki czegoś nie uruchomisz.

2.Masz to samo DNA, ale różne geny są wyrażone, więc nie jesteś dokładnie taki sam. To powiedziawszy, prawdopodobnie będzie jakiś efekt, być może ten sam dokładny efekt, na nią też. Istnieje protokół Terrain, który pozostawia część detoksykującą rtęć na zewnątrz. Więc, mógłbyś go uruchomić. Mogłaby wziąć suplement, który pomógłby wydobyć rtęć.

Category: Inni

Obrońca Windows nie pozwala, aby jego praca przebiegała płynnie.
Proszę umieścić Spooky2 w jego wykluczeniach.

Category: Inni

Jeśli częstotliwość ze skanowania odpowiada dowolnej częstotliwości lub oktawie po sprawdzeniu, w programie zostanie on umieszczony w raporcie odwrotnego wyszukiwania. Nie ma nic, co wskazywałoby na to, że dołączony program jest odpowiedni dla skanowanej osoby.

Category: Inni

1. Słyszałem, jak ludzie mówili, że korzystali tylko na słuchaniu częstotliwości. Niektórzy robią to przed dostaniem Spooky2.

Być może to, co najlepsze, to pójście za sytuacją z różnych dróg - Dźwięku, remote Spooky2, kontaktu Spooky2 itp.

Nie wiem też, co to jest binauralny dudnienie.

2.Tak zacząłem, słuchałem Rife na YouTube, w zasadzie to ma efekty, w zależności od tego czy częstotliwość rezonuje. Więc dostałem maszynę Spooky2 i skalar to w zasadzie częstotliwości produkowane "na żywo", więc to jest bardziej wydajne. Jak zespół na żywo i słuchanie czegoś w radiu.

Category: Inni

1. Niewiele mniej, ale tak. Byłoby to mniej skuteczne. Przyjrzałem się nastawieniom na leczenie kontra zabijanie i różnica nie wydaje się znacząca. To było dla trybu zdalnego. IMO, skuteczność i działanie zależą od częstotliwości. Są grupy badające efekty fal na zabijanie kontra zabijanie. Spooky2 ma możliwość generowania wszystkich rodzajów fal tylko poprzez wybranie różnych składników, które zostaną zmieszane razem. Fala kwadratowa jest nadal domyślnym wyborem.

2. Wszystko zależy od siły robaka i zdolności naszego ciała do radzenia sobie z nim - a więc nie koniecznie mniej skutecznie.

3. Czasami nasze ciało jest słabe i nie jest w stanie poradzić sobie z ustawieniami zabijania. Większość ludzi potrafi.
Niektórzy chcą bardziej łagodnego sposobu zabijania. Być może mają pracę i muszą ją kontynuować.
Więc to, czy zdecydujemy się leczyć ustawienia, wiedząc, że to również zabije, czy też wybierzemy ustawienia zabijania, zależy od wielu czynników.

4.Kształt fali może być i jest mniej szkodliwa dla nerek. W razie wątpliwości użyj preset leczniczego.

Category: Inni

1. Uczysz się w robocie. Wiem, że na początku jest to frustrujące, ale kiedy zaczynasz od filmów na YouTube i wpisów na blogu, w końcu zwalniasz i adsorbujesz i to klika. Nie daj się zwieść tym wszystkim dzwonkom i gwizdkom. Zacznij od uruchomienia programu i pracuj aż do biofeedbacku itp. To wymaga czasu. Potrzeba również czasu, aby pozwolić maszynie wykonać pracę. Więc nie ma potrzeby się spieszyć.

2. Wykonanie protokołu "Terrain" po przeczytaniu pliku PDF w folderze dla Terrain bardzo pomoże i nie tylko dostarczy organizmowi niezbędnej detoksykacji, której potrzebuje przed właściwym rifingiem, ale także zapewni podstawowy trening w zakresie obsługi systemu i tego, czego można się spodziewać. Prowadząc to badanie szeroko, spooky2videos.com jest doskonałym źródłem informacji. Następnie zbuduj swój własny protokół w oparciu o skanowanie (naprawdę ważne!) i istniejące wcześniej zestawy częstotliwości. Następnie obserwuj postępy.

3.Moja sugestia to co najmniej jeden GX i urządzenie Skalar. Jestem najgorszą osobą na świecie w dziedzinie technologii i czuję się bardzo komfortowo z tą technologią. Te filmy są bardzo pomocne!

4.Byłem tam gdzie ty byłeś przez ponad rok... niepewny. Mam zestaw GeneratorX od 2 tygodni. Przynajmniej nie jestem technikiem, ale teraz szybko przechodzę przez presety i wybór programu shell. Ekrany wyglądają na przytłaczające, ale kiedy już to zrobisz, to ma sens, co robisz. Przewodnik poprowadzi Cię przez to miejsce, a ta strona z funkcją "search" dostarczy Ci wielu przeszłych dyskusji na temat, którego szukasz. Pomocna jest strona internetowa Spooky2. Jeśli pomoc jest nadal potrzebna, ludzie tutaj są szybcy, aby pomóc. Wciąż się uczę, ale szybko. Ukończyłem początkowo zalecany program detoksykacji (Terrain), a teraz pracuję z moją córką nad jej astmą, synem na trądzik. Nie czuję się wcale przytłoczony i tak się cieszę, że poszedłem do przodu z zakupem. Po prostu zrób to.

Category: Inni

1. Odpowiedzialnie, musisz im wytłumaczyć, że protokół terenowy detoksykuje ich nerki, limfę wątrobową i główne organy, aby móc poradzić sobie z zabijaniem. Jeśli zdecydują się pominąć ten ważny krok, to w końcu to od nich zależy.

2. Nie widzę problemu w uruchomieniu energii, snu, tlenu i częstotliwości, które nie zabijają, ale wspieranie ciała.

3. Wyjaśniłem, że najpierw należy przeprowadzić detoksykację Terrain. Pomyślałem jednak, że sprawdzę podwójnie i zobaczę, czy są jakieś remote, które można zrobić bez wykonywania 11-dniowego detoksu.

4. Jeśli nie jest to poważna choroba, to można się z tym pogodzić. Ostatecznie, mimo że skorzystaliby z Terrainu nawet na migrenę.

5. Tak - ale wtedy nie było detoksykacji przed remote - w moim rozumieniu, nie każdy potrzebuje detoksykacji(=terrain) - to naprawdę zależy od wieku i ustawienia Twojego przyjaciela!

Category: Inni

1. Przez 3 tygodnie musisz prowadzić monitoring środowiska.

2. Wygląda na to, że zabija tylko owady z najbliższej rodziny. Rozszerzeni krewni w całym mieście lub kopiec obok mają inne DNA.

3. Każdego tygodnia zbieram nowe owady - każdy owad i wkładam je do pilota wraz z innymi krewniakami. Wtedy widzę redukcję wszystkich owadów. Pewnego razu poświęciłem generator/remote do uruchomienia tego zamiatania dla wszystkich owadów, które widziałem. Całkiem ciekawe.

4. Trochę to trwa, ale to działa. Zawsze mnie nękały i prowadzę to przez kilka tygodni, a potem już ich nie ma.

5. Mam jeden generator XM działający 24/7, przeznaczony do zwalczania czarnych mrówek. Jest on ustawiony na Frequency Sweeps > Remote > Spooky Spectrum Sweep. W odstępach czasu, dodaję mrówki z różnych kolonii, które pojawiają się na naszych balkonach, i to zdecydowanie eliminuje je.

Category: Inni

Może, ponieważ jest przeznaczony do rozluźniania toksyn i stymulowania ścieżek detoksykacyjnych. Ścieżki, które zaczynają działać lepiej, mogą być niewygodne, a jeśli nie działają dużo, toksyny wstrząśnięte luzem mogą być więcej niż te ścieżki mogą usunąć.

Category: Inni

1.Under >Miscellaneous, >DH Experimental Frequencies, dla każdego z trybów transmisji jest “0175 Protection from 5G Emissions [Specific] (no Meds) (0175 Ochrona przed emisjami 5G [Specyficzne] (bez Meds))”. Przeczytaj uwagi na presetów, które powinieneś uruchomić przed uruchomieniem tego presetu (zazwyczaj DH 0001-0006).

2.Tak, dostępnych jest kilka zestawów. Oto miła grupa:
EMF Stress Reduction
Detox EMF (XTRA)
Electrical Sensitivity Reduce (XTRA)
DNA Heal (XTRA)
S-adenosyl-L-methionine, S-adenosyl-L-homocysteine, 5-methylcytosine (MW)
Radiation Burns 2 (XTRA)
Resveratrol (MW)
Planuję uruchomić powyższą grupę, gdy dostanę swój zestaw XM Remote. Nie mamy 5G, ale mój miernik EMF mówi, że smog EMF zwiększył się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Mamy 8 wież komórkowych wokół domu, wszystkie w promieniu 2 mil. Jedna jest tylko 0,32 mili stąd. Mam też wysokonapięciową linię zasilającą oddaloną o 170 stóp.

Category: Inni

1. Nie wykonuj sesji kontaktowej, podczas której energia elektryczna przepływająca między plastrami lub elektrodami TENS przechodzi przez serce. Jeśli masz rozrusznik serca, nie używaj okresu Spooky2.

2. Nie można powiedzieć, że uruchomienie programów stymulacji serca jest bezpieczne i nie będzie miało żadnych negatywnych skutków. Jeśli złoże wapnia ulegnie zmianie, to Ty będziesz za to odpowiedzialny - czy dobrze, że się rozpuściło, czy źle, że spowodowało atak serca. Ale nie słyszałem o żadnych negatywnych skutkach tego rodzaju. Ale trzeba by postępować ostrożnie.

Category: Inni

Istnieje wiele poważnych wad Bluetooth, ale żadna z nich nie pozwoli włamać się do twojego komputera. To powiedziawszy, wyłącz Bluetooth, jeśli go nie używasz, ponieważ jest to po prostu dodatkowy szum EMF w twoim otoczeniu.

Spooky2 nie może być używany do blokowania Bluetooth, a jeśli tak, naraziłoby Cię to na jeszcze więcej niepotrzebnego hałasu EMF.

Category: Inni

1.Jest to wspólne dla protokołu Terrain. Ale przypuszczam, że preset Daily Wellness mogą również powodować detoksykację. Zrób sobie teraz przerwę, jeśli jej potrzebujesz, ale kontynuuj ją, ponieważ podejrzewam, że ten preset robi dla ciebie dobre rzeczy. Zdecydowanie zranic podczas usuwanie toksyn z organizmu.

2.Trudno jest przewidzieć, co spowoduje detoksykację i leczenie, ale zajmuje dużo energii, gdy ciało leczy.

Rób, co musisz zrobić.

Category: Inni

1. Woda może dostać się do cylindrów, zwłaszcza jeśli otwór dostanie się pod wodę.

Można ją uruchomić kilka razy. Ciało da ci znać, kiedy to wystarczy.

2. Tak, to normalne.

3. Zazwyczaj po prostu zdejmuję dolne pokrywy stalowych cylindrów, kiedy skończę z kąpielą stóp i pozwalam im odpłynąć i wyschnąć.

Category: Inni

Tak, jeśli między plastrami TENS znajduje się koronawirus, a plastry TENS są w odległości mniejszej niż 10-12 cali.

Category: Inni

1. Moje osobiste doświadczenia z reakcjami Herx z Rifingiem i zappingiem sugerują, że zmęczenie, mdłości, bóle głowy, przeziębienie lub objawy grypy (zazwyczaj krótkotrwałe, czasami nawet do 30 minut, a może nawet kilku godzin), uczucie głodu i tym podobne są częstymi objawami, które otrzymywałem. Jeśli zabijasz coś, co chce żyć z uzależniających rzeczy (śmieciowe jedzenie, cukier, wysoki indeks glikemiczny lub żywności o wysokim ładunku glikemicznym, kofeina, nikotyna, napoje alkoholowe i tym podobne) można hipotetycznie dostać coś, co czuje się prawie jak narkotyk wycofać. Może to obejmować bycie emocjonalnie drapiącym i krótkotrwałym jak palacz, który nie może otrzymać swojej poprawki, kiedy jej potrzebuje.

2. Jeśli okaże się, że masz depresję, biegnij na 10000. To spowoduje uwolnienie endorfiny w twoim organizmie. Czasami wezmę 8-ouncyjną szklankę świeżego soku z marchewki, aby dać mojemu ciału to, czego potrzebuje do wytworzenia endorfin.

Category: Inni

1. Tak, jak homeopatia, czasami może się pogorszyć, zanim się poprawi się na krótki czas. To wskazuje, że to działa.

2. Oczywiście! Czasami nic nie zauważysz, a na innych dostaniesz wyraźną reakcję, w tym taki czy inny dyskomfort. Jeśli jednak nie zauważysz niczego podczas ich uruchamiania, nie oznacza to, że częstotliwości nie działają.

Category: Inni

1. Musisz leczyć je jak eksperymentalne z czymkolwiek związanym z Spooky2. Ale miałem z nich pewne efekty poprzez kontakt i tryb zdalny, więc oni coś robią. Myślę, że musi odbyć się jakaś debata na temat tego, na co one wpływają i jak, ponieważ sam nie jestem do końca pewien. I efekt nie był tak głęboki, jak w rzeczywistości biorąc lek. Ale kiedy przechodzą przez powłokę MW, te rzeczy wydają się mieć efekt. Nie przestawajcie brać tego, co przepisał lekarz. Nie jestem lekarzem.

2. Zacząłem używać ich bardzo ostrożnie i z sukcesem. Na przykład, nasz koń upadł i miał kontuzje na obu przednich nogach, jedną dość głęboką, ale nie tak, że trzeba było je szyć. Zaczęło się od infekcji, zapalenia, programów leczniczych na Spooky2. Obie nogi strasznie opuchły i dostały obrzęków w stawach. Stanąłem przed decyzją, aby dostać się do weterynarza, ale zdecydowałem, że staram się korzystać z częstotliwości kortykosterolu i antybiotyku, który w tej sytuacji lekarz dawałby przez zastrzyk. W ciągu jednego dnia trzy razy na odległość używałem tych dwóch częstotliwości przez godzinę. Przez resztę dnia uruchamiam pozostałe programy. Następnego dnia, znacznie lepiej. Przez dwa dni tak było, a potem infekcja zniknęła i był to normalny proces leczenia się ran. Więc, używam ich pomiędzy i ostrożnie. Raz zapomniałem wyłączyć środek przeciwbólowy samemu. Bóle zniknęły, ale po 3 godzinach miałem silny ból głowy, więc przypomniałem sobie.

Category: Inni

1. Nie. Ale zastanawiam się, czy jesteś odwodniony. Upewnij się, że pijesz dużo i dużo wody. Odwodnienie wpłynie na skórę i sprawi, że będziesz wyglądał na starszego.

2. Doświadczyłem dokładnie odwrotnie. Może być tak, że detoksykacja, Herxing itp. powodują, że wyglądasz na zmęczoną i zmęczoną, ale to mija.

Nigdy nie dowiesz się, czemu zapobiegasz.

3. Brzmi to tak, jakbyś przechodził ciężką detoksykację, która może pokazać się w skórze, ale gdy już to zrobisz, skóra powinna się znowu poprawić.
Zgodnie z sugestią, należy pić jak najwięcej wody, aby pomóc w spłukaniu toksyn.

4. Odpowiedzią nie zawsze jest picie większej ilości wody. Prawdziwą odpowiedzią jest to, w jaki sposób komórki zatrzymują wodę, która jest spożywana. Ile dobrej jakości organicznych minerałów/elektrolitów bierzesz w ciągu dnia. Bo jeśli potas (ang. Potassium) jest niski, nie będziesz miał wystarczająco dużo wody wewnątrz komórki. Sód i potas są w ciągłej walce o to, dokąd płynie woda.

5. Nie wiem na pewno, ale może prowadzenie "detoksykacji" mogłoby zmobilizować toksyny, których jest za dużo dla twojego organizmu. Może połączenie z segregatorami, sauna na podczerwień i kąpiele stóp na przykład, i podtrzymywanie limfy.

6. Kiedy jestem w ciężkim detoksykacji lub uzdrowieniu, moja twarz nie będzie wyglądać tak zdrowo lub tak nawodniona jak normalnie. Może to dlatego, że moje ciało kieruje krew z dala od głowy, aby nie zatruć mózgu.

Category: Inni

1. Nie jestem pewien, ale można spróbować częstotliwości MW dla kofeiny przebiegać przez skorupę MW. tylko krótkie zastosowanie!. Ale może brakuje ci motywacji, bo jesteś toksyczny? Może długoterminowy bieg Terrain przez Remote lub przejście przez protokół Morgellons and Lyme przez plazmę lub kontakt i Remote pomogłoby? Czy może to być problem żywieniowy? Może preset Daily Wellness można pomóc? Czy to z powodu braku snu? może preset bezsenność mogą być korzystne? Może to łagodny problem nastroju, w którym to przypadku długo na efekty antydepresyjne może być przydatne? może to z powodu pleśni i przerostu drożdży w przewodzie pokarmowym i może być rozwiązany za pomocą zestawów drożdży i pleśni? Może po prostu masz za dużo gunk w systemie i potrzebujesz czegoś, co dadzą elektrony i zdewitalizują ładunek statyczny nagromadzony w ciele dziury i dlatego musisz zrobić Hulda Clark styl zapping za pomocą generatora XM, kabel BNC z krokodylich spinaczy i miedziane uchwyty owinięte mokrym ręcznikiem kuchennym (30.000 Hz, 9v, 100% offsetu dodatniego, 50% duty cycle, fala kwadratowa, 7 minut podłączony, 20 minut odpoczynku w kółko przez 4 godziny). Można powiedzieć, że jesteś beznadziejny i słaby, brak motywacji i tym podobne. Ale to jest stan nienaturalny i może mieć wiele przyczyn i trzeba iść na ścieżkę uzdrowienia, aby wypracować, jakie są przyczyny, a następnie, aby wypracować, co właściwa metoda adresowania to powinno być. i dla niczego nie Spooky2, musisz porozmawiać z lekarzem, farmaceutą, dietetykiem, alergologiem lub naturopatą.

2. Preset Daily Wellness. Lepszy sen, więcej energii w ciągu dnia. Uruchomiłem go na koleżankę i zauważyła w dniu 2, że ona była bardzo zmotywowana do rozpoczęcia pisania kolejnego albumu po odcinku blokady pisarskiej.

3. Hipnoza(ang. Hypnosis) może działać poprzez pracę z podświadomością.
4. Cierpię na zespół chronicznego zmęczenia(ang. Chronic Fatigue Syndrome). Więc wiem, co dla mnie działa. Kiedy staje się „leniwy”, bardzo często staje się toksyczny - w moim przypadku z lipopolisacharydów (LPS) bakterii Gram-ujemnych i Candida itp. W połączeniu z niskim poziomem serotoniny. Niektóre LPS mogą być bardzo silnymi truciznami. Kiedy flora jelitowa jest w bardzo niezrównoważonym stanie, nie może wytwarzać wystarczającej ilości szczęśliwego hormonu serotoniny. 95% serotoniny powstaje w jelitach. Nick Dewey dał ci bardzo dobrą odpowiedź - w zasadzie musiałbyś wykluczyć wszystko, co mogłoby cię zmęczyć. W moim przypadku odciskana woda plazmowa z częstotliwością oczyszczania krwi 3,92 daje mi doskonałe wyniki w ciągu kilku godzin. W ciągu dnia lub 2 jestem całkowicie „funkcjonujący” po wypiciu litra lub 2. Możesz także odcisnąć wodę za pomocą generatora XM, ale nie wiem, jak mocna. Zabijanie patogenów lub detoksykacja metali ciężkich i tak dalej sprawi, że będziesz jeszcze bardziej toksyczny, jeśli twoje ciało nie będzie w stanie wystarczająco szybko pozbyć się “odpadów”.

5. Prowadzę kombinację

Energy (Energia)

Motivation (Motywacja)

Frequency fatigue (Zmęczenie częstotliwości)

Joy (Radość)

Balance (Równowaga)

Aroma life (Życie aromatyczne)

Niacin (Niacyna)

B12

Java flex

Helichrysum

Oxygenate cell (Komórka tlenowa)

Oxygen (Tlen)

Well being (type sense of)

Wraz z innymi rzeczami na dzień

6. Podoba mi się 10Hz. Energetyzuje mitochondria i zachęca je do rozmnażania się. Używam 10Hz z cewką PEMF, aby energetyzować również wodę.

Category: Inni
1. Zrobiłem to na remote z ustawioną falą na preset: Heal / Remote / Kundalini, paznokcie w Remote.
Emotions and Sleep 1 (XTRA)

Emotions and Sleep 2 (XTRA)

Emotions and Sleep 3 (XTRA)

Emotions General Aid (XTRA)

Calming 1 (XTRA)

Calming 4 (XTRA)

Calming (CAFL)

Balancing of Body (XTRA)

Brain Beta Stimulate (XTRA)

Clarity of Thought/Mental Function Stimulate (XTRA)

Concentration and Creative Thinking (XTRA)

Concentration Improve (XTRA)

Connecting and Relationships (XTRA)

Control of Events (XTRA)

Creative Thought (XTRA)

Creative Visualization (XTRA)

Creativity (XTRA)

Emotional Balance 1 (XTRA)

Emotional Patterns Release (XTRA)

Emotional Spectrum (XTRA)

Emotional Ties to Diseases (CAFL)

Energy Vitality (CAFL)

Fear 1 (XTRA)

Forgiveness (XTRA)

Grounding (XTRA)

Harmony (XTRA)

Interconnectedness Whole-brain (XTRA)

Intuition Awakening (XTRA)

Irritability and Whining (XTRA)

Joy (XTRA)

King's Chamber 438 (XTRA)

Language Accelerated Retention (XTRA)

Meditation Induce (XTRA)

Memory and Test-taking Improve (XTRA)

Memory Long-term (XTRA)

Miraculous Windfall of Money (XTRA)

Problem-solving 2 (XTRA)

Relaxation State Of (XTRA)

Relaxation to Produce (CAFL)

Rhythms of Life (XTRA)

Self Respect (XTRA)

Self-assembly of Body (XTRA)

Unsociable Behavior (CAFL)

Well-being Sense of (XTRA)

Wellness (CAFL)

Działa bardzo dobrze.

2.Preset: DH_ Positive Affirmations and Emotions (CUST) (Remote) - działa świetnie - często używam tego dla moich klientów w mojej praktyce.
3.Oprócz eksperymentalnych preset DH, niektóre z zestawów kwiatów Bacha są w rzeczywistości całkiem dobre. Jestem z tobą w porządku, ponieważ mam wiele problemów emocjonalnych i muszę działać, aby spróbować moderować cały proces. Co dziwne, zestawy i chemikalia marihuany mogą działać jako krótkoterminowe rozwiązanie break-fix, kiedy jesteś zdesperowany, aby czuć się nieco inaczej. Uruchom je przez kontakt, aby uzyskać lepszy efekt.
4.Preset/healing/Remote/ Schumann rezonans i jest również częstotliwość Kundalini.
Category: Inni

1. Możesz użyć tuby plazmowej. Zakres energii dla dalekiego pola jest ogromny.
2. Możesz wysłać 7,83 z GeneratorX do Skalara, który ma odbiornik i nadajnik na obu końcach domu, używając kabla o długim łączu. I dowolną inną częstotliwość, zawiera Nogiera i 40,000.

Category: Inni

Plazma zabije pleśń, niezależnie od tego, czy ją zobaczysz, czy nie.

Aby zabić pleśń, musisz umieścić próbkę na Remote.

Nie można zabijać pleśni na ścianach lub w ich wnętrzu poprzez kontakt.

Można zabić pleśń w ciele za pomocą kontaktu.

Kąpiel stóp została specjalnie zalecana w celu uwolnienia toksyn pleśniowych do eliminacji.

Category: Inni

W zależności od szczepionki - podczas szczepienia wstrzykuje się wirus do organizmu - niektóre są rozebrane na kawałki, inne są pełnym wirusem. Niektóre wirusy, jak np. wirus ospy wietrznej, nigdy nie opuszczą twojego organizmu. Ukrywa się on obok komórek nerwowych, które mają niski przepływ krwi, a tym samym niską odporność i czekają na ponowne pojawienie się (jak gonty). Więc to zależy od tego, co to jest znalezienie, a następnie trzeba wiedzieć, jak ta konkretna szczepionka jest wykonana, aby rozeznać, że to od szczepionki lub nie.

Category: Inni

Tylko w zakresie mocy EMF:

- Plazma jest potężniejsza niż Kontakt

- Kontakt jest potężniejszy niż Zdalny lub Scalar

- Cewka PEMF w centrali o większej mocy niż cewka PEMF w XM lub GX

- Laser (nadgarstkowy lub bliźniaczy) mocniejszy niż Remote

- Laser nadgarstkowy jest mocniejszy niż laser bliźniaczy

- Skalar jest potężniejszy niż Remote

- Kontakt za pomocą Boost, High Power Output o większej mocy niż Colloidal Silver Output.

Tylko w zakresie skalarnym:

- Plazma w pobliżu pola silniejsza niż w polu dalekim

- Jednostka skalarna jest znacznie silniejsza niż zdalna

- Jednostka skalarna znacznie silniejsza niż laser

- Laser silniejszy niż zdalny

Tylko pod względem fotonów:

- Plazma silniejsza niż laser

W kwestii zabijania patogenów:

- Plazma bardziej skuteczna

- Kontakt bardziej efektywny niż zdalny lub skalar

- Laser, nie wiem.

Uwaga. Jeśli częstotliwość nie mieści się w zakresie MOR patogenu, to wszystkie powyższe porównania stają się bez znaczenia.

Jeśli chodzi o Healing narządów w czasie:

Wszystkie tryby transmisji będą dostarczać energię do komórek.

- Plazma jest najszybsza

- Kontakt jest szybszy niż zdalne lub skalarne

- Scalar kontra Remote? - Używam Remote'a do wielu programów, które dają mi obserwowalne wyniki.

Używam Scalar do odciśnięcia witamin, olejków eterycznych i ziół do wody, podczas gdy ja śpię w polu skalarnym każdej nocy. Leczoną wodę piję w ciągu dnia.

Jeśli chodzi o wygodę:

Wolę Remote i Scalar.

Przy dokonywaniu tych porównań należy pamiętać o różnych czynnikach, które mogą mieć wpływ na wyniki. W niektórych przypadkach może się okazać, że laser nadgarstkowy może być bardziej skuteczny w uruchamianiu programu "Blood Cleanser Cancer" niż inne tryby transmisji.

Może się również okazać, że zastosowanie stałego nośnika o częstotliwości 1MHz lub wyższej może dać lepsze wyniki w porównaniu z nieużywaniem go.

Może się również okazać, że jeden konkretny kształt fali może dawać lepsze wyniki w porównaniu z innymi kształtu fali.

Może się również okazać, że zmiana czasu dwell może dać lepsze wyniki niż domyślna wartość 3 minut na każdy krok częstotliwości.

Może się również okazać, że użycie częstotliwości bramkowania 3,6 Hz może dać lepsze rezultaty.

Może się również okazać, że użycie różnych typów harmonicznych może dać lepsze rezultaty.

Może się okazać, że użycie różnych mnożników (ang. multipliers) częstotliwości może dać lepsze wyniki.

Może się okazać, że użycie różnych mnożników (ang. multipliers) kształt fali może dać lepsze wyniki.

Może się okazać, że niższe lub wyższe poziomy amplitudy (napięcia) działają lepiej w trybie zdalnym.

Category: Inni

1. Uruchamianie częstotliwości wyników BFB sprawia, że mój partner jest „zaindyczony”. W takich przypadkach wstrzymuję na chwilę remote. Zwykle staram się uruchamiać inne remoty z częstotliwościami leczenia obok i zawsze mam Detox Maintenance na 24/7. Więc jeśli doświadczałem „większego niepokoju”, o którym wspomniałeś, zdecydowanie szukałbym jednego z uspokajających zdalnych preset lub tworzyłem własne z różnych programów.

2. Powodują to toksyny. Nie pamiętam już dokładnych mechanizmów. Zostało wspomniane na ostatnim szczycie lękowym. Istnieje bardzo wysoki związek między mikrobiomem i jego metabolitami / toksynami a lękiem lub byciem „nerwowym”.

Category: Inni

1. Łaknienie cukru może być oznaką problemu Candida - w oprogramowaniu Spooky2 możesz uruchomić programy eliminacji Candida - wiele osób ma Herx z eliminacją Candida, więc pij dużo wody, uruchom program konserwacji detoksykacji. Upewnij się również, że w tym czasie ograniczasz spożycie cukru - alkohol, niektóre owoce, białe ziemniaki, słodycze itp. Pasożyty mogą również spowodować apetyt na jedzenie, w zależności od pasożyta istnieją różne rzeczy, które możesz uruchomić, ale najpełniejszym będzie protokół Borelioza i Morgellons.

2. 111 Hz wydaje się działać dobrze przy każdym uzależnieniu / pragnieniu. Dodałem też program dopaminy i receptora dopaminy.

Category: Inni

1. Główną siłą Spooky2 i Rife jest zabijanie patogenów. Istnieje pewna zdolność poprzez porywanie (ang. Entrainment) do leczenia i poprawy funkcjonowania organizmu. Przeszukaj bazę danych programu w poszukiwaniu regeneracji i/lub leczenia. Również w tym celu należy przeszukać również presety.

Również w presetach poszukaj napięcia w komórce. Istnieją presety zwiększające napięcie komórki w celu poprawy jej funkcjonowania.

2. Zestawy detoksykacyjne dostają dużo śmieci z części ciała, które w innym przypadku mogłyby zablokować zdolność twojego organizmu do tworzenia nowych komórek i do pracy na optymalnym poziomie wydajności.

Category: Inni

1. Nie, niezupełnie. Ale wyeliminowałem niektóre jedzenie. Od czasu używania Spooky2 do zapalenia nie musiałem codziennie brać kurkumy, ale założyłem program przeciwzapalny na obrzęk, zauważyłem moje reakcje na niektóre programy, które często uruchamiam, jest szybszy.

2. Tak, stosuję suplementy, zioła, dietę, sauny, wodę z wprowadzniem częstotliwości (ang. imprinted water), pliki audio, Spooky2, a dodatkowo energetyzujące metody leczenia i duchowe metody leczenia.

3. Wiele częstotliwości suplementów ziołowych i olejków eterycznych, które należy stosować zamiast tego.

Category: Inni

1. Podaje częstotliwość mineralną lub witaminową za pomocą Remote wraz z DNA lub plazma.

2. Częstotliwości MW oznaczają, że otrzymujesz częstotliwość energetyczną substancji w oparciu o jej masę cząsteczkową.

Category: Inni

1. Nie ma zalecanego minimum ani maksimum. Zależy to od osoby leczonej i tego, co ona ma.

Jeśli używane częstotliwości nie uderzają w żadne patogeny, możesz to zostawić na cały dzień.

2. Robię tyle, ile potrzeba, aż dostanę reakcje Herxa, a następnie przełączę go na programy Detox, aby wspierać mój system.

Potem wszystko działa bardzo dobrze i czuję się bardziej przejrzysty i ogólnie zdrowszy.

Spooky2 pomógł mi z kilkoma problemami, ale do tej pory, gdy używam programów Łuszczyca, powoduje swędzenie skóry i powoduje dodatkowe zaostrzenia, więc wyniki mogą się różnić.

Category: Inni

1. Myślę, że potrzebujesz próbki termitów i użyj remote, a następnie użyj zamiatarki(ang.sweep) w ustawienie środowisku, aby zaatakować patogen przez wiele dni lub tygodni, a następnie albo odejdą, albo umrą. Jeśli nie zostaniesz całkowicie wyeliminowany, otrzymasz znaczną redukcję populacji. Nie próbowałem tego, ale widziałem raporty na ten temat pracujące dla mrówek.

2. Wykorzystaliśmy nasz skalar, aby pozbyć się termitów.

3. Mieliśmy ogromną inwazję termitów rojowych. (Mają skrzydła). Użyliśmy trucizny termitowej na cewce odbiornika skalarnego. Należy zachować szczególną ostrożność. Trucizna przedostaje się do wszystkiego, co znajduje się w polu skalarnym, zawiera ludzi, roślin, zwierząt domowych, jedzenie, wody, witamin leczniczych itp. Pole przechodzi przez ściany i metal. Po raz pierwszy dostał wszystkie oprócz jaj. Nie widziałem żadnego przez 2 tygodnie. Kiedy zobaczyłem młode, robiłem to 3 razy w ciągu 2 tygodni. Minęły miesiące, a nie widziałem żadnego.

Category: Inni

1. Miscellaneous/DH Experimental, przeczytaj notatki i znajdź alkohol.

2.Myślę, że żyje pasożyt w tobie. Spróbuję uruchomić pasożytnicze częstotliwości. Mówię to, ponieważ nie piłem przez 17 lat. (To było w 1999 roku) miałam chłopaka. Nie robiłam żadnych zmian, dopiero on zaczął mnie zdradzać z dziewczyną z Hondurasu. Miałam ochotę na alkohol. Zauważyłam, że zanim się zorientowałam, że on oszukuje. Pozbyłam się go i nie ma żadnych zachcianek ponowniei potem bez alkoholu przez następne 20 lat.

3.Candida przyczynia się do uzależnienia od alkoholu. To tylko sugestia, aby uruchomić protokół Candida.

4.Terapia aminokwasami jest bardzo dobra. Zwiększa produkcję dopaminy, której 30% z nas brakuje od urodzenia, z czego 90% ma jakąś formę uzależniającej osobowości. Może to być uzależnienie od telefonu lub hazardu do narkotyków i alkoholu. Wiele uzależnień od heroiny ma dobre wyniki w terapii aminokwasowej, gdy jest podawana dożylnie, ale może być OK, po prostu je konsumując. Ale tak, jeśli produkujesz więcej dopaminy, możesz zobaczyć dobre wyniki.

5. Odkryłem, że biegnący presety pasożytnicze i wszystko, co dotyczy zdrowia wątroby wraz z duchowym dobrobytem i meridianem czakry, zdawało się gwałtownie zmniejszać spożycie alkoholu. Zmniejszone pragnienie.

6."Depression and Schizophrenia (R) - MM" mogą być korzystne.

7.Kiedy byłem trzeźwy 16 lat temu, zrzuciłem dużo białych odchodów i nie wiedziałem, co to jest. Teraz myślę, że niektóre z nich to były pasożyty, które karmiły cukry i drożdże, które wkładałem do organizmu. Pasożyty mogły uczynić mój umysł bardziej mglistym i w ten sposób utrudniły mi podejmowanie racjonalnych decyzji w odniesieniu do pierwszego napoju. Dlatego wszystko, co ogranicza pasożyty, grzyby, drożdże i detoksyny jest dobrym posunięciem.

8. Bardzo łatwe. Dawki masowe kwasu nikotynowego w postaci witaminy B3 powszechnie znanej jako Niacyna. Nie używaj nie spłukującego typu i nie używaj Nikotynoamidowego wariantu B3. Wraz z tym podjąć B6. Byłoby to bardzo pomocne, gdybyś uruchomił Spooky protokołu Remote poprzez program, z presetem powłoki Remote(ang remote shell preset). Przyjrzyj się Dr Abramowi Hofferowi i jego terapii Niacyną. Zrobiłbym 500mg i zwiększyłbym go do 2000mg dziennie. Hoffer może zalecić wyższe dawki. Pomnóż swój kilogram wagi przez .3 i będzie to oznaczało ile wody potrzebujesz do picia. np. 90 kilogramów oznacza 2.7 litra dziennie.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1386654361496463/

Category: Inni

1. 375 kHz bramkowane przy 7,5 Hz pomoże. (Rezonans atmosfery ziemskiej bramkowany przez rezonans ziemskiego kryształu(ang. Earth atmosphere resonance gated by crystal earth resonance)).

2. Jeśli spojrzysz na cały problem 5G i innych form „elektrosmogu” z perspektywy rezonansu, to są one szkodliwe dla ciebie tylko wtedy, gdy znajdujesz się w zasięgu, który pozwala ci być w rezonansie z nim. Jeśli możesz zwiększyć swoją wibrację wystarczająco wysoko, te częstotliwości nie mogą mieć wpływu na ciebie. Zwykle odbywa się to za pomocą emocji, a nie myśli. Czyste, pozytywne emocje miłości, współczucia, radości, przebaczenia itp. Nie tylko chronią cię przed szkodliwymi częstotliwościami, mogą leczyć. Negatywne emocje, takie jak smutek, złość, uraza, nienawiść, zazdrość itp. obniżają wibracje i wprowadzają cię w rezonans ze szkodliwymi częstotliwościami, które mogą mieć wpływ na twoją fizyczną skórę. Nie chodzi tu tylko o zanieczyszczenie EMF/RF. Toksyny w żywności, powietrzu i wodzie nie mogą wpływać na Ciebie, jeśli wibrujesz zbyt szybko dla nich. Choroba nie mogą istnieć u osoby, która wibruje na poziomie, na którym nie ma efektu. Dlatego często widzisz ludzi w tej samej społeczności, narażonych na te same toksyny, ale choroby i objawy objawiają się inaczej u każdej osoby. Nasze stany emocjonalne odgrywają znacznie większą rolę w stanie naszego zdrowia niż ludzie są skłonni przyznać.

3. Medytacja jest podstawowym narzędziem, które ludzie mają do dyspozycji, aby to osiągnąć, jednak większość ludzi wcale nie medytuje, a większość z tych, którzy mają ekstremalne trudności z osiągnięciem wyższych stanów, ponieważ robią to z umysłem, a za mało z serce. Sprawdź książkę „Becoming Supernatural” napisany przez dr Joe Dispenza. Ciągle powiem ludziom, że kocham technologię Spooky2, ale musisz skorzystać z różnych zasobów. Nie ma najlepszego sposobu, aby uwolnić cię od wszystkich chorób. Mentalne, emocjonalne, duchowe i fizyczne. Jeśli nie pracujesz jednocześnie nad wszystkimi tymi częściami ludzkiego doświadczenia, będziesz miał ograniczone i zwykle tymczasowe korzyści.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1285386404956593/

4. Używam Schumanna 7.83 do przeciwdziałania zakłóceniom elektromagnetycznym i to naprawdę pomaga!

5. Częstotliwość Schuhmanna jest wykorzystywana do nagrywania muzyki w celu zneutralizowania efektów ubocznych EMF(ang. EMF side effects), na przykład gdy trzymasz rękę przy głośniku, ta ingerencja znika. Jestem w 99% pewien, że neutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne. Miałem inne doświadczenie. Chcę tego użyć u pacjentów w domu, aby mogli leczyć szybciej. Czy masz pomysł, jak to zrobić? Chcę go uruchamiać 24/7. I nie mam jednej osoby, której muszę wysłać.
Jestem pewien, że Spooky2 w połączeniu z radioniką(ang. Radionics) może to zrobić. Ale brakuje mi wiedzy. Nauczyłem się tylko trochę medycznych. Każdy powinien uruchomić to w swoim domu. I myślę, że możemy zneutralizować wieże 5G z tym rownież. Ale w tym celu musimy ustawić więcej niż 1 osobę w określonej lokalizacji.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364123347082898/

Category: Inni

1.Jeśli wierzysz w energie, możesz zdobyć lampę solną i spojrzeć w rozmazywanie; wiele informacji w internecie, bardzo łatwe do zrobienia i zdobycia; Wierzę, że pomaga. Być może uda ci się zdobyć trochę roślin w biurze i sposoby / metody w Google, aby wyciągnij trochę złej energii / aury.. Gdzieś, gdzie idzie wielu chorych, a lekarz sprzątałby miejsce, ponieważ energia była ciężka. Również osobiście w mojej podróży czułam na mnie ciężką energię. Nie potrafię tego mówić, ale ciemne zimno i przerażające uczucie. Nigdy nie wiemy, jaki wpływ ma energia na ludzi, ponieważ nie możemy tego zobaczyć, ale czujemy to i jest to bardzo realne w tym sensie. Być może użyj mocy słowa i pomyśl, by poprosić wszystkich, aby wyszli. I zaprosimy miłość do tego miejsca.

2.„Negatywna energia” jest często związana z toksycznością w organizmie. Tak więc, oprócz wszystkich emocjonalnie równoważących zestawów częstotliwości i wszystkiego, co ma związek z duchową stroną rzeczy, dobrze byłoby zrobić tyle presetów detoksykacji, ile się da i protokół Morgellons + Lyme. Dodaj do tego zestawy odżywcze.

3.Dlaczego nie masz testera mięśni, aby przetestować przestrzeń, ciebie, twoje ubrania, a następnie możesz użyć częstotliwości, aby to wyczyścić. Zwykle jest to infekcja (np. Pleśń itp.), Chemikalia, metale ciężkie, radioaktywny umysł i różnego rodzaju promieniowanie (Wi-Fi, Bluetooth, EMF itp.).

Category: Inni

Nie przeszkadzają maszynie Rife Spooky2. Aby być skutecznym, bez telefonów komórkowych podczas programu Spooky2 i Bio-sprzezenie.

Category: Inni

1. Problemem może być wirus lub wadliwy sprzęt. Spróbowałbym przywrócić pierwotne ustawienia czynnika, które wymazałyby wszystko, co umieściłeś na komputerze i przywróciły go do stanu, kiedy był nowy. Możesz nie chcieć tego robić, jeśli masz kilka rzeczy na swoim komputerze, które chcesz zachować jak programy itp.

2. Najpierw po prostu zamknę i ponownie uruchomię komputer. Czasami jest to wszystko, co jest konieczne do przywrócenia „utraconej” pamięci z wycieków pamięci systemu Windows. Jeśli to nie rozwiąże problemu, uruchomię test pamięci, aby sprawdzić, czy cała pamięć w komputerze działa poprawnie. Następnie, jeśli nadal występuje problem, szukałbym wirusów lub złośliwego oprogramowania / innych problemów, które mogą wysyłać zwodnicze wiadomości, aby spróbować kupić usługi bezpieczeństwa itp.

 

Category: Inni

Reguluję głośność dla wygody. Podoba mi się kształt fali impulsowej dla większości tonów generujących fale prostokątne. Jeśli ton jest samodzielny, którego używam do leczenia i nie zabijania, użyję fali sinusoidalnej.

Category: Inni

Nie z oprogramowania ...
Jest to dostępne na stronie Downloads(Pobieranie) -
Programy Spooky2 A – Z Oct 2016.

http://www.spooky2.com/downloadsPage/index.html

Category: Inni

Tak, jeśli używasz tylko jednej częstotliwości przez długi czas. To kolejny powód, dlaczego używamy "feathering" i "wobble".

Patogeny nie mogą stać się „odporne”. Po prostu musisz znaleźć nową częstotliwość. To jest miejsce, w którym "feathering" i "wobble" częstotliwości wziąć udział w  bio-sprzezenie.

A niektóre mikroorganizmy zmieniają się z powodu pleomorfizmu.

Category: Inni

1. Nie znam innego sposobu, poza usunięciem zaznaczenia wszystkich baz danych, sprawdz tylko MW, następnie załadować każdego programu MW z zakładki programs, następnie przejść do zakładki preset, zaznaczyć program i skopiować. Ale to straszne zadanie przy 13 290 programach MW.

2. Nie sądzę, żeby można było to zrobić, ponieważ te częstotliwości są faktycznie sklasyfikowane.

Category: Inni

1. Wypróbuj i zobacz. Niektórzy korzystają z tego.

2. To zależy od tego, co dzieje się w zdrowiu. Osobiście po prostu uruchomiam Terrain i nie myślę ze powinienem powtarzac kilaka razy.

Ponadto sugeruje się, że prowadzenie Terrain dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi nie zawsze jest świetnym pomysłem. Gdybym był ja, uruchamiałbym Detox Maintenance 24/7 (długoterminowo) na remote, wraz z dużą ilością presetów wsparcia.

Category: Inni

1. W większości przypadków nie czułem się zbyt dobrze, nawet gdy miałem widoczne znaki, że stan został usunięty. Właściwie miałem więcej reakcji Herxa na protokół Terrain(Przygotowawczy).

2. Niekoniecznie, reakcja Herxa nie jest dobrą rzeczą, oznacza to, że twoje ciało musi poradzić sobie z większą ilością toksyn, którymi może zarządzać, więc ostatecznie gdzieś się zatrzymują. Jeśli nie masz żadnych objawów podczas zabijania, oznacza to, że używasz niewłaściwych częstotliwości lub że masz silny system detoksykacji, czyli dobrze radzisz sobie z toksycznym obciążeniem.

3. Zależy od patogenu.
Jeśli to duży, kręty robak, kiedy się porusza, poczujesz to.
Jeśli zabijasz rzeczy innymi rzeczami, możesz mieć objawy przeziębienia itp.

Category: Inni

Tak. Możesz po prostu kliknąć polecenie menu „Restore Generator Defaults” w menu Plik, aby uzyskać ustawienia domyślne. To nie wpłynie na uruchomione programy na twoich generatorach. Możesz także kliknąć dowolne preset lub preset powłoki(ang.shell preset), i to nie wpłynie na żadne uruchomione generatory. Możesz nawet przetestować swoje nowe ustawienia w VG (Generator wirtualny) w zakładce Control, aby upewnić się, że program / preset zachowuje się tak, jak chcesz, bez wpływu na działający generator.

Możesz nawet zapisywać presety lub tworzyć łańcuchowe presety(ang.chained presets) i zapisywać je, również bez wpływu na działające generatory.

Category: Inni

Tylko baza danych MW emuluje substancję. Właśnie dlatego widzisz gwiazdkę w wyborze bazy danych MW.

Oznacza to, że wszystkie inne bazy danych pomagają wydobyć metale ciężkie lub inne toksyny.

Category: Inni

Tak, możesz. Nie ma problemu. Może to zależeć w pewnym stopniu od tego, co zabijasz i jak to wpłynąć na ciebie, ale musisz być sędzią a nie ja.

Category: Inni

1. Po prostu pozostaw uruchomione Remoty i wznów protokół po powrocie. Jeśli pozostawisz Remoty „uruchomione”, protokół nadal działa.

2. Protokół M&L trwa 5 godzin dziennie w Plazmie. Musisz być dedykowany, możesz rejestrować swoje dni w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

3. Często podróżuję między Bostonem a Florydą. Kiedy jestem na Florydzie, uruchomię Remote i używam TeamViewer do logowania się mojego laptopa. Czasami sprawdzam, czy nadal działa, a innym razem mogę wstrzymać, jeśli mam reakcję / Herx.

Category: Inni

Category: Inni

1. Częstotliwość Solfeggio można dodać do swoich preset i uruchomić.
2. Regularne skanowanie i leczenie.
3. Jak rezonans Schumana (Schumann Resonance).

Category: Inni

Jak chcesz. Pamiętaj jednak, że więcej programów umieścisz, mniej czasu spędzasz na każdym programem. Więc zastanów się, ile programów dodajesz. Jeśli nie masz pojęcia, zacznij od jednego programu i stamtąd się rosnąć.

Category: Inni
  1. Spooky2 nie będzie blokował EMF, ale Spooky2 Scalar może mieć pewien efekt, gdy pole jest aktywne. Chciałbym kupić kilka narzędzi specjalnie do ochrony EMF, do postawienia na swoim łóżko, i tez wisiorek do noszenia w celu dodatkowego pokrycia wewnątrz i na zewnątrz domu.
  2. Nigdy wcześniej nie patrzyłem, ale znalazłem to samo, co ty znalazles. Używam Rezonansu Schumanna 7.83 wraz z tensorem. To naprawdę działa.

Category: Inni

Płyny ustrojowe u osoby dorosłej wynoszą około 55-60% wody, więc twoje myślenie może wpłynąć na to, czy możesz leczyć swoje ciało. Możesz sprobowac preset eksperymentalne Davida Hallidaya: Miscellaneous\Remote\DH Experimental Frequencies. DH zaleca, aby najpierw uruchomić DH_0001 do DH_0006 przed uruchomieniem innych preset eksperymentalnych DH. Więcej informacji o tych eksperymentalnych częstotliwościach można znaleźć tutaj: https://spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8357

Category: Inni

1. Używałbym Plazmy przez 4 dni w każdym pokoju. I prawdopodobnie uruchomic dłużej. To jedyny sposób, jaki znam, jeśli nie masz próbki.

2. Możesz potraktować pył pod listwami podłogowymi i pozostawić w Spooky2 Remote przez 30 dni.