P&Odp

Inni

Category: Inni

Tak, możesz. Nie ma problemu. Może to zależeć w pewnym stopniu od tego, co zabijasz i jak to wpłynąć na ciebie, ale musisz być sędzią a nie ja.

Category: Inni

1. Po prostu pozostaw uruchomione Remoty i wznów protokół po powrocie. Jeśli pozostawisz Remoty „uruchomione”, protokół nadal działa.

2. Protokół M&L trwa 5 godzin dziennie w Plazmie. Musisz być dedykowany, możesz rejestrować swoje dni w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

3. Często podróżuję między Bostonem a Florydą. Kiedy jestem na Florydzie, uruchomię Remote i używam TeamViewer do logowania się mojego laptopa. Czasami sprawdzam, czy nadal działa, a innym razem mogę wstrzymać, jeśli mam reakcję / Herx.

Category: Inni

Category: Inni

1. Częstotliwość Solfeggio można dodać do swoich preset i uruchomić.
2. Regularne skanowanie i leczenie.
3. Jak rezonans Schumana (Schumann Resonance).

Category: Inni

Jak chcesz. Pamiętaj jednak, że więcej programów umieścisz, mniej czasu spędzasz na każdym programem. Więc zastanów się, ile programów dodajesz. Jeśli nie masz pojęcia, zacznij od jednego programu i stamtąd się rosnąć.

Category: Inni
  1. Spooky2 nie będzie blokował EMF, ale Spooky2 Scalar może mieć pewien efekt, gdy pole jest aktywne. Chciałbym kupić kilka narzędzi specjalnie do ochrony EMF, do postawienia na swoim łóżko, i tez wisiorek do noszenia w celu dodatkowego pokrycia wewnątrz i na zewnątrz domu.
  2. Nigdy wcześniej nie patrzyłem, ale znalazłem to samo, co ty znalazles. Używam Rezonansu Schumanna 7.83 wraz z tensorem. To naprawdę działa.

Category: Inni

Płyny ustrojowe u osoby dorosłej wynoszą około 55-60% wody, więc twoje myślenie może wpłynąć na to, czy możesz leczyć swoje ciało. Możesz sprobowac preset eksperymentalne Davida Hallidaya: Miscellaneous\Remote\DH Experimental Frequencies. DH zaleca, aby najpierw uruchomić DH_0001 do DH_0006 przed uruchomieniem innych preset eksperymentalnych DH. Więcej informacji o tych eksperymentalnych częstotliwościach można znaleźć tutaj: https://spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8357

Category: Inni

1. Używałbym Plazmy przez 4 dni w każdym pokoju. I prawdopodobnie uruchomic dłużej. To jedyny sposób, jaki znam, jeśli nie masz próbki.

2. Możesz potraktować pył pod listwami podłogowymi i pozostawić w Spooky2 Remote przez 30 dni.