P&Odp

GeneratorX

Category: GeneratorX

1. Kupiłem niezbędny zestaw GX. Zależy to od tego, co cię boli, ponieważ każda warunek/choroba ma różne metody leczenia, a następnie istnieją osobiste preferencje do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

Na przykład, mam Borelioza, więc nie mam żadnego pożytku z cewki PEMF (ponieważ mój stan wymaga ogólnego leczenia ciała, a nie konkretnie jednego obszaru, w którym cewka PEMF mogłaby pomóc).

Pracuję również z rękami, a ponieważ moje leczenie wymagają intensywnych sesji terapeutycznych, cylindry ręczne są dla mnie zbyt uciążliwe.

W ten sposób zdecyduję, czego potrzebujesz.

2. Mam zestaw. Głównie używam cewki, plastry TENS i Boost. To wszystko na razie. Świetnie sobie z tym radzę. Planuję kupić kolejną maszynę w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ robi cuda z klientami! Łatwy w użyciu. Podstawowe informacje są wystarczające, aby zrobić to, co chcesz. Nie wkraczam w skomplikowane sprawy. Uwielbiam to!

3. Mam wszystkie akcesoria i głównie używam remote, ale myślę, że dobrze jest mieć je pod ręką.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1387773721384527/

Category: GeneratorX

A: 1. Tak. Za pomocą generatora X możesz umieszczać na nim programy bez zamiatania(ang. non-sweep) i pozwolić mu działać bez połączenia z komputerem. Jednak mam zarówno laptop, jak i GX, aby mógł uzyskać przepływ powietrza pod spodem (tj. Aby zapobiec nadmiernemu nagrzaniu). Jedynym problemem związanym z niektórymi programami jest to, że są one polecane jako zamiatanie(ang. Sweep), aby trafić w możliwość mutacji.

2. 32 z 78 presetów ma w sobie Zamiatanie(ang. Sweeps). Jeśli nie używasz żadnego z tych 32, wszystko powinno być OK. Następujące preset mają Zamiatania(ang. Sweeps): R08, R09, R14, R15, R16, R17, R19, R22, R27, R28, R29, R30, R31, R36, R37, R38, R39, R40, R41, R43, R44, R46, R47, R48, R54, R64, R65, R69, R70, R71, R73, R78.

Category: GeneratorX

GeneratorX nie wydaje sygnałów dźwiękowych jak XM.

Przed podłączeniem kabla USB upewnij się, że generator GX jest włączony.

W prawym górnym rogu wyświetlacza GX znajduje się symbol USB.

Jeśli jest czerwony, jest podłączony, ale nie jest rozpoznawany przez oprogramowanie. Kiedy zmieni kolor na biały, wszystko jest dobrze.

Zwykle system operacyjny jest przyczyną, dlaczego generator nie jest widoczny.

Gdy podłączysz kabla do komputera, system operacyjny powinien wykryć i zainstalować Dual RS232 Interface.

Category: GeneratorX

1.Może pracować w trybie offline, ale nie za wszystko. Na przykład nie może pracować z upierzenie (ang. feathering), chybotanie (wobbles) lub zamiatanie(ang. sweeps), gdy jest w trybie samodzielnym / offline. W tym celu musisz podłączyć GeneratorX do laptopa. Również w przypadku „Terrain” (rzeczy, którą robimy przed rozpoczęciem prawidłowej pracy uzdrawiającej) tryb zdalny, musisz ręcznie przesuwać presety każdego dnia w trybie offline, twoje 11 dni będą miały potencjał 16 dni, ale nadal będzie to 11 dni, gdy podłączony do komputera lub laptopa.

2.Musisz podłączyć komputer, aby uruchomić oprogramowanie i pobrać programy do GeneratorX, aby używać go jako samodzielnego. Uważam też, że powinieneś połączyć się z komputerem w celu skanowania bio-sprzezenie, ponieważ wyniki są przechowywane na komputerze, a nie na GeneratorX. Dla pełnej funkcjonalności mobilnej, laptop byłby łatwiejszy.

Category: GeneratorX

Generatory działają inaczej w trybie Online (Z komputerem) i Offline (Samodzielny). Dlatego Spooky2 ma oddzielne preset Offline. W trybie offline Out 2 zawsze będzie Inverse + Sync (odwrotność + Synchronizacja) do Out 1.

Category: GeneratorX

Lepiej mieć co najmniej jeden GenX, a następnie kupić dodatkowe generatory XM, jak ich potrzebujesz.

GeneratorX i XM-Generator można uruchamiać jednocześnie.

Category: GeneratorX

Musisz umieszczać drugiego GX na oddzielnym komputerze. Oprogramowanie może obsługiwać tylko jedno skanowanie GX naraz. Komputer nie może pobrać drugiego oprogramowania.

Lub mieć jeden port przeznaczony do skanowania różnych osób i uruchamiania wyników na jednym z 3 otwartych portów GX (jeśli oba są na tym samym komputerze). To bedzie zmienil akcesoriów w GX łatwiej.

Category: GeneratorX

Częstotliwości Solfeggio są w oprogramowaniu Spooky2 i  można je uruchomić na GenX używając tego oprogramowania, lub można załadować częstotliwości Solfeggio do GX w pamięci 30 programu, a następnie nie będziesz musiał używać komputera. Jednakże, jeśli nie masz komputera, częstotliwości Solfeggio nie mogą wbudowac w GenX.

Category: GeneratorX

Mozesz  robic skanowanie Grade  związanych z zapaleniem skóry i innymi chorobami skóry cotydzień. Przeprowadzaj również badania nad innymi przyczynami cielesnymi podrażnień skóry przez alternatywny zdrowie i na tej  wykonuj skanowanie. Przydałaby się też detoksykacja.
Używamy programów wyprysków(Eczema). Ale rób również inne leczenie za pomocą srebro koloidalne ... i oliwy z oliwek oraz środków homeopatycznych.
Biorąc pod uwagę jedzenie. Nie jedz żadnych produktów mlecznych ani sojowych.

Category: GeneratorX

Jeden na każdy generator, ale nie dla tej samej osoby. Byłoby lepiej wykorzystać jedną typ kontaktu i jedną typ zdalną w tym samym czasie i na różnych generatorach.

Category: GeneratorX

W przypadku skanów biofeedback zawsze mówimy że powinny wstrzymać inne generatory.

Ponieważ Przetwarzacz Próbek nie skanuje ciała bezpośrednio, ale skanuje krew ślinę lub tkankę w PP (Przetwarzacz Próbek) , możesz skanować z PP gdy inne generatory są uruchomiony.

Aby uzyskać najdokładniejszą analizę, najlepiej uwolnić się od wszelkich możliwych wpływów elektrycznych / magnetycznych. Usuwam zegarek i wyłączam urządzenia (np. TV) jak to możliwe. Staraj się zawsze być świadomym, że istnieje połączenie kwantowe między próbką a tobą.

Category: GeneratorX

Spróbuj poniższych sposobów, aby znaleźć miejsca do umieszczenia plastry.

Lepiej jest, aby plastry były jak najbliżej miejscu problemowego, więc więcej komórek patogenów jest przekazywanych przez sygnał.

1. Podziel miejcu zainteresowania. Na przykład możesz podzielić wątroba na część przednią i tylną. Jeśli na nerki, możesz podzielić na dwie części z lewej i prawej strony.

2. Skan rdzenia. Umieść plastry  po lewej i prawej stronie tułowia, w połowie między biodrami i barkami.

3. W miejcu głowy i szyi nie umieszczaj bezpośrednio. Użyj z tylu obu ramion.

Category: GeneratorX

Byłoby lepiej używać Out 1 bezpośrednio.

Port CS ma przewodowo wbudowany rezystor o oporności 1k Ohm, który zmieni charakterystykę skanowania.

Używać port Out 1 bezpośrednio będzie dostarczać użytecznych danych.

Category: GeneratorX

1. Zrobiłem to bez żadnych problemów. Jeśli pytają, możesz im powiedzieć, że to jest dla sztywności mięśni, więc mogą zrozumieć.  Nie ma się o co martwić. Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.

2. Upewnij się, że masz kabel zasilający wraz z tobą w torbie podręcznej. Podróżowałem z moim GX tutaj w USA kilka razy bez żadnych problemów.

Category: GeneratorX

Jeśli używasz Spooky Pulse do skanowania, to jest ważny aby być jak najbardziej zrelaksowanym, aby uzyskać dokładny wynik. Czytanie lub oglądanie telewizji może spowodować skurcz tętna, co może mieć wpływ na skanowanie.

Jeśli korzystasz GX do skanowania, z pewnością możesz czytać lub oglądać telewizję. Skanowanie GX potrzebuje tylko 12 minut, więc uważam, że to świetny czas, aby zamknąć oczy i trochę zrelaksować.