P&Odp

Maszyna Rife'a

Category: Maszyna Rife'a

A: Skomentowałem to, że osobiście używam tylko 8 Remote jako mojego osobistego limitu. Oparłem to na innych urządzeniach, które wytwarzają 8 częstotliwości bez problemu w praktyce, i na podstawie moich własnych obserwacji zarówno osobiście, jak i tych, które są w moich remotach.

Mam tendencję do trzymania nie więcej niż 4 remote w dowolnym trybie zabijania, resztę w trybie wsparcia / leczenia. Uważam, że jest to dobrze wyważone i nie idzie za szybko.
Jak stwierdzili inni powyżej, będzie to osobista decyzja oparta na tym, co próbujesz zrobić i ile możesz osobiście tolerować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1.Nie ma „właściwej odpowiedzi”. To zależy od osoby. Nie czuję się dobrze w kontakcie, więc uruchamiam wszystko za pomocą remote lub plazmy, z wyjątkiem kąpieli stóp przez kontakt.

Od czasu wydania GX, z jego szybkim skanowaniem, czas uruchomienia wyników skanowania naprawdę zależy od tego, jak często użytkownik może mieć kilka minut na skanowanie. Jeśli chcą skanować codziennie lub co 3 lub 7 dni, wybór należy teraz do użytkownika.

2. Dwa razy dziennie to zalecana ilość.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Remote: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Category: Maszyna Rife'a

A: Istnieją 2 rozwiązania, prosimy o sprawdzenie:
1.Sprawdź, czy kliknąłeś „Zezwalaj na zastępowanie kanałów(ang. Allow Channel Overwrite)”

2.Sprawdź, czy ustawiono opcję „Spooky central jest zawsze połączony z kanałem 3(ang. Spooky central is always connected with Channel 3)”

Jeśli tak, proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na przycisk kanału i wybrać "nie", aby go anulować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Wszystko, co myślimy I widzimy, ma swoją unikalną częstotliwość lub “odcisk palca”, więc stosowanie częstotliwości leków lub witamin działa tak samo, jak gdybyśmy „wzięli” je lub połknęli. Ta sama częstotliwość, która wchodzi do twojego układu pokarmowego lub skóry (do zastosowań miejscowych) jest po prostu energetycznie wprowadzana do twojego DNA za pomocą Spooky2.

2. To jest informacja. Nie można mieć całkowicie takiego samego efektu jak substancja chemiczna, ale może subtelnie zmniejszyć doświadczenie, jak sądzę. Przypomina to nagranie kasetowe, w którym ktoś mówi: „obiady gotowe”co sprawia, że ślinisz się w przeciwieństwie do zapachu gotowanego jedzenia, które unosi się na górze i jest to czas obiadu, a ty słyszysz prawdziwy głos mówiący "gotowe obiady", co sprawia, że ślinisz się.

3. Otrzymujesz częstotliwość masę cząsteczkową NAC.

Category: Maszyna Rife'a

A: Oczyszczanie układu pokarmowego. To zależy od tego, jak długo u żywałeś „Spooky”. Jeśli przejrzałeś cały protokół M&L, większość „szkodników” była już usunięta, następnie spróbowałbym programu Fat Burn(Spalanie tłuszczu), aby sprawdzić, czy są skuteczne. Pamiętaj jednak, że w tkance tłuszczowej może być zawarta energia emocjonalna lub reakcja na alergię, więc możesz nadal mieć sporo reakcji, poza zwykłym spalaniem tłuszczu.

Category: Maszyna Rife'a

A: Proces jest następujący:
1. Wybierz Preset (jeśli Preset ma już załadowane programy, pomiń krok 2).

2. Wybierz Programy, które chcesz umieścić w Preset Shell.

3. Przejdź do zakładki Control, kliknij “Allow Generator Overwrites”, a następnie wybierz generator, aby go uruchomić.

4. Po wybraniu przycisk Start lub Scan powinien być dostępny do kliknięcia.

Wiem, że przycisk Start nie jest klikalny, jeśli nie ma częstotliwości do uruchomienia, więc Program nie jest załadowany w powłoce(ang. Shell). Nie jestem pewien, czy istnieją inne powody.

Jeśli ładujesz programy w zakładce Programs, musisz je dwukrotnie kliknąć.

Category: Maszyna Rife'a

A: Skany BFB są teraz zapisywane w pliku csv BFB_frequencies oraz w kategorii bazy danych BFB. Jeśli nie zaznaczyłeś tego w zakładce Programy, wyjaśniłbyś, dlaczego ich już nie widzisz.

Zostało to dodane, aby lepiej zarządzać i kategoryzować skany BFB, szczególnie teraz, gdy można uruchomić więcej w krótszym czasie, co skutkuje znacznie większą ilością danych do zarządzania.

Możesz przenieść starsze zapisane dane do kategorii bazy danych BFB, przez edytując plik custom.csv i zmieniając CUST na BFB dla każdego wpisu.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Lepszym wyborem jest wybór presetu CS w rozwijanym menu programu preset. Nie zrobiłem jeszcze koloidalnego srebra ze Spooky2, ale kiedy to zrobię, wybiorę preset CS. Możesz przeszukać w forum, aby sprawdzić, czy mają informacje na temat tworzenia złota koloidalnego.

2. Zrobiłem dużo złota koloidalnego. Zasadniczo można zrobić złoto koloidalne z producentem koloidalnym srebra. Po prostu potrzebuje czasu. Jeśli zrobisz to za pomocą Spooky2, możesz uruchomić go przez tydzień z presetem srebra koloidalnego. Aby zwiększyć przewodność elektryczną, umieść trochę srebra koloidalnego w wodzie destylowanej. W przeciwnym razie wyprodukowanie złota koloidalnego zajęłoby wieki. Doświadczenie, które mam, jest ze świeżo wykonanym koloidalnym złotem o bardzo dobrej jakości daje ci dużo energii - czasami tak dużo, że trudno ci zasnąć. Poprawia przewodnictwo w obrębie neuropleksu. Twój występ staje się znacznie lepszy, a przemyślenia są wyraźniejsze. Blokuje również prozapalne białko. Co wielu nie wie: wszyscy mamy w sobie trochę złota, większość w mózgu.

3. Zrobiłem dobrej jakości miedź koloidalną z częstotliwościami Spooky2. Teraz widzę, czy mogę zrobić to samo dla nano-koloidalnego złota.

38251040_10156555590625789_3364218307811999744_n

Category: Maszyna Rife'a

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Category: Maszyna Rife'a

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość niż komórki wytwarzane przez Maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez Maszynę Rife.

Category: Maszyna Rife'a

Stosowanie technologii Rife z poważnymi chorobami, takimi jak rak, borelioza i syndrom Morgellonów,nie jest prostym przypadkiem. Przyjrzyjmy się na przykład leczeniu raka, nie chodzi tylko o zabijanie komórek nowotworowych ale o wiele więcej. Komórki rakowe wytwarzają wiele trujących produktów ubocznych, ponieważ szaleńczo rozmnażają się.