P&Odp

Maszyna Rife'a

Category: Maszyna Rife'a

1. Polecam Spooky Spectrum Sweep(R) - JW w celu wyeliminowania niektórych szkodników, takich jak mrówki, karaluchy, itp. Miałam już kilka wcześniejszych sukcesów w eliminowaniu mrówek w ogrodzie i domu oraz koronkowych robaków na krzewach różaneczników. Zazwyczaj uruchamiam program na 7-10 dni, aby zobaczyć pełny efekt.

Obecnie staram się wyeliminować kilka kędzierzawych gąsienic za pomocą pilota. Znaleźliśmy kilka w glebie rośliny doniczkowej wczoraj po południu. Zebrałem około 10 i umieściłem je w osobnej doniczce z przykryciem ziemi. Następnie zacząłem uruchamiać Spooky Spectrum Sweep (R) z małym samozwijalnym gąsienicą umieszczonym pomiędzy taśmami, w pilocie. Sprawdziłem je około 20 godzin później, a kilka z nich wydaje się już zmagających się z problemami i jest mniej aktywnych.

2. Pierwszym testem, jaki wykonałem, było przekonanie siebie. Chciałem uruchomić coś, co nie będzie miało żadnych poważnych negatywnych skutków, więc uruchomiłem program dla spławikowców oczu. Zadziałało. Więc potem wypróbowałem inny program na drobną dolegliwość, itd.

Więc, być może najlepszą rzeczą do zrobienia jest uzyskanie próbek DNA od twoich przyjaciół i kiedy jeden z nich zaczyna schodzić z czymś, umieścić DNA w pilocie i zobaczyć, czy możesz pomóc zmniejszyć długość ich choroby. Wszyscy mamy tendencje do pewnych chorób, więc prawdopodobnie wiedzą, jaki jest typowy czas ich trwania.

Trudno jest grać w "udowadniać". Jeśli ktoś jest w takim stanie, to może nie odnieść korzyści z leczenia. Dlatego po prostu podjęłabym wspólny wysiłek, aby pracować nad małymi problemami i robić to konsekwentnie. Jeśli to zadziała, to oni to rozwiążą. Myślę, że wskazałbym im na niektóre z filmów, które JW zrobił, omawiając remote i pozwalając im najpierw zrozumieć te pojęcia.

3. Wpisz 0389 w polu Preset i uruchom go w remote dla kogoś, kto ma zdecydowane zmarszczki pod oczami. Zrób przed zdjęciem.

Myślę, że zajęło mi to tylko kilka godzin, aby pracował dla mnie. Ale dwa dni zajęło mi uwierzenie w to!

Category: Maszyna Rife'a

1.Nie zawsze. Myślę, że to zależy od stanu infekcji i tego, co atakujecie. Czasami można poczuć zmianę w organizmie, czasami nie. Czasami dostajesz Herx, a czasami nie. Ale pomimo tego wszystkiego, dobrze jest zapisywać w dziennikach, co to jest, że biegniesz, jakie masz ustawienia i shell i jakie masz doświadczenia. Czasami dobrym pomysłem jest uruchomienie częstotliwości ustawionej dwa razy dziennie, a następnie, po tygodniu lub dwóch, monitorowanie wszelkich zmian. Umieść w swoim dzienniku wszystkie rzeczy, które czułeś, wszystkie objawy i ich nasilenie. Również to, czego doświadczyłaś podczas sesji zabijania rife i po niej, a następnie na refleksji, aby intuicyjnie ocenić, co leczenie może zrobić dla Ciebie.

2.Ponieważ sprawność fizyczna każdego z nas jest inna, niektóre osoby zareagują, inne nie.

Category: Maszyna Rife'a

1.Z pewnością nie jestem ekspertem, z muzycznego punktu widzenia, oktawa jest tą samą nutą, ale o oktawę (8 nut lub 12 pół kroków) wyżej. Ale jest 100 centów między każdym pół krokiem i 12 pół kroku w oktawie, a centy nie działają idealnie, tak jakby nasze lata nie były dokładnie 365 dni (stąd rok przestępny).
Więc nie sądzę, by była to różnica fizyczna i emocjonalna, po prostu będzie zawierać te same częstotliwości w wyższej oktawie, aby uzyskać więcej “uderzeń”.

2.Jeśli weźmiesz częstotliwość, powiedzmy 440 Hz, a następnie podwoj ją, otrzymasz 880 Hz. Wszystkie częstotliwości pomiędzy są w oktawie. W muzyce masz 8 nut: do re mi fa sol la si do. Te dwie do obejmują jedną oktawę.
3. Harmonika oktawowa jest tworzona poprzez wielokrotne podwajanie lub zmniejszanie o połowę dowolnej częstotliwości. Więc 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256 i 512 są mnożnikami oktawowymi(ang. octave multipliers)(lub dzielnikami). Istnieją inne doskonałe typy mnożnika(ang. Multiplier) - dekada, Fibonacciego i 8x.

Category: Maszyna Rife'a

1.Wyłącz wszystko. Otwórz komputera ponownie. Podłącz wszystko. Następnie włącz Spooky2 przed uruchomieniem programu na komputerze. Jeśli się nie pojawi. Przejdź do „Utils” u góry i zainstaluj sterownik Pulse.

2.Po podłączeniu nie dotykaj gniazdka, nie ruszaj laptopa ani niczego w przypadku, gdy kładzie nacisk na połączenie.

3.Te rzeczy są bardzo wrażliwe i to całkowicie zależy od tego, jakiego typu USB producent komputera używa i jak dobrze będzie działać z tego typu urządzeniem. Mam stary, prawie dziesięcioletni laptop, który zajmuje ponad 5 minut aby ładować oprogramowanie Spooky2, ale to świetnie ze Spooky2, i mam znacznie droższy laptop, który jest prawie bezużyteczny ze Spooky2, ponieważ problemu z USB.

Category: Maszyna Rife'a

1.Działa w pętli, więc kiedy skończy się z dniem 11, zaczyna się od pierwszego dnia ponownie, chyba że go zatrzymasz.

2.Jeśli załadowałeś program do GX i uruchomić go z dala od komputera, uruchamiasz każdy protokół przez 24 godziny, ponieważ musisz go ręcznie przełączać codziennie. Jeśli uruchamiasz go za pomocą oprogramowania podłączonego do komputera, niektóre protokoły działają krócej, dlatego tylko przez 11 dni.

3.Gdy uruchomisz protokół Terrain przez jeden generator z komputerem, nie zatrzyma się; możesz to zatrzymać ręcznie.

Category: Maszyna Rife'a

1.Jeśli podłączysz cewkę PEMF i włączysz port Contact, i usłyszysz brzęczenie na cewce PEMF, jest to dobry znak, że port trybu kontaktowego jest funkcjonalny, ponieważ oba mają wspólne elementy. Jeśli port trybu kontaktowego ulegnie awarii, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cewka PEMF również nie będzie działać.

Jeśli nie słyszysz cewki PEMF gdy trzymasz ją blisko ucha, spróbuj umieścić ją na metalowej powierzchni. Cewka powinna rezonować głośniej.

Jeśli masz miernik uniwersalny(ang. Multi-meter) i potrzebujesz dalszej weryfikacji, uważam, że istnieje procedura, którą Spooky2 Support może przeprowadzić, aby sprawdzić, czy tryb kontaktowy działa poprzez testowanie różnych komponentów.

2.Możesz podłączyć cewkę do centrali Spooky2, aby przetestować za pomocą przenośnego radia:
Spooky2 Hardware: Checking Spooky2 PEMF Coil Using A Radio (John White)
https://vimeo.com/164389458

Category: Maszyna Rife'a

bazowej, jest jeśli znajdują się w środowisku zanieczyszczonym smogiem elektromagnesu.

Myślę, że jedynym powodem, dla którego trzeba wykonać skanowanie linii bazowej, jest jeśli znajdują się w środowisku zanieczyszczonym smogiem elektromagnesu, jak w domu z dużą ilością urządzeń elektronicznych, takich jak inteligentne liczniki, pracujące silniki Wi-Fi itp. Mam mój Spooky2 ustawiony w RV, który jest izolowany, z wyjątkiem przedłużacza do obsługi sprzętu Spooky2. Więc nie robię skan linii podstawowej. Ale czasami zastanawiam się, czy sprzęt Spooky2 również tworzy własny smog elektromagnesu, który zakłóca skanowanie.

Category: Maszyna Rife'a

A: Skomentowałem to, że osobiście używam tylko 8 Remote jako mojego osobistego limitu. Oparłem to na innych urządzeniach, które wytwarzają 8 częstotliwości bez problemu w praktyce, i na podstawie moich własnych obserwacji zarówno osobiście, jak i tych, które są w moich remotach.

Mam tendencję do trzymania nie więcej niż 4 remote w dowolnym trybie zabijania, resztę w trybie wsparcia / leczenia. Uważam, że jest to dobrze wyważone i nie idzie za szybko.
Jak stwierdzili inni powyżej, będzie to osobista decyzja oparta na tym, co próbujesz zrobić i ile możesz osobiście tolerować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1.Nie ma „właściwej odpowiedzi”. To zależy od osoby. Nie czuję się dobrze w kontakcie, więc uruchamiam wszystko za pomocą remote lub plazmy, z wyjątkiem kąpieli stóp przez kontakt.

Od czasu wydania GX, z jego szybkim skanowaniem, czas uruchomienia wyników skanowania naprawdę zależy od tego, jak często użytkownik może mieć kilka minut na skanowanie. Jeśli chcą skanować codziennie lub co 3 lub 7 dni, wybór należy teraz do użytkownika.

2. Dwa razy dziennie to zalecana ilość.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Remote: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Category: Maszyna Rife'a

A: Istnieją 2 rozwiązania, prosimy o sprawdzenie:
1.Sprawdź, czy kliknąłeś „Zezwalaj na zastępowanie kanałów(ang. Allow Channel Overwrite)”

2.Sprawdź, czy ustawiono opcję „Spooky central jest zawsze połączony z kanałem 3(ang. Spooky central is always connected with Channel 3)”

Jeśli tak, proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na przycisk kanału i wybrać "nie", aby go anulować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Wszystko, co myślimy I widzimy, ma swoją unikalną częstotliwość lub “odcisk palca”, więc stosowanie częstotliwości leków lub witamin działa tak samo, jak gdybyśmy „wzięli” je lub połknęli. Ta sama częstotliwość, która wchodzi do twojego układu pokarmowego lub skóry (do zastosowań miejscowych) jest po prostu energetycznie wprowadzana do twojego DNA za pomocą Spooky2.

2. To jest informacja. Nie można mieć całkowicie takiego samego efektu jak substancja chemiczna, ale może subtelnie zmniejszyć doświadczenie, jak sądzę. Przypomina to nagranie kasetowe, w którym ktoś mówi: „obiady gotowe”co sprawia, że ślinisz się w przeciwieństwie do zapachu gotowanego jedzenia, które unosi się na górze i jest to czas obiadu, a ty słyszysz prawdziwy głos mówiący "gotowe obiady", co sprawia, że ślinisz się.

3. Otrzymujesz częstotliwość masę cząsteczkową NAC.

Category: Maszyna Rife'a

A: Oczyszczanie układu pokarmowego. To zależy od tego, jak długo u żywałeś „Spooky”. Jeśli przejrzałeś cały protokół M&L, większość „szkodników” była już usunięta, następnie spróbowałbym programu Fat Burn(Spalanie tłuszczu), aby sprawdzić, czy są skuteczne. Pamiętaj jednak, że w tkance tłuszczowej może być zawarta energia emocjonalna lub reakcja na alergię, więc możesz nadal mieć sporo reakcji, poza zwykłym spalaniem tłuszczu.

Category: Maszyna Rife'a

A: Proces jest następujący:
1. Wybierz Preset (jeśli Preset ma już załadowane programy, pomiń krok 2).

2. Wybierz Programy, które chcesz umieścić w Preset Shell.

3. Przejdź do zakładki Control, kliknij “Allow Generator Overwrites”, a następnie wybierz generator, aby go uruchomić.

4. Po wybraniu przycisk Start lub Scan powinien być dostępny do kliknięcia.

Wiem, że przycisk Start nie jest klikalny, jeśli nie ma częstotliwości do uruchomienia, więc Program nie jest załadowany w powłoce(ang. Shell). Nie jestem pewien, czy istnieją inne powody.

Jeśli ładujesz programy w zakładce Programs, musisz je dwukrotnie kliknąć.

Category: Maszyna Rife'a

A: Skany BFB są teraz zapisywane w pliku csv BFB_frequencies oraz w kategorii bazy danych BFB. Jeśli nie zaznaczyłeś tego w zakładce Programy, wyjaśniłbyś, dlaczego ich już nie widzisz.

Zostało to dodane, aby lepiej zarządzać i kategoryzować skany BFB, szczególnie teraz, gdy można uruchomić więcej w krótszym czasie, co skutkuje znacznie większą ilością danych do zarządzania.

Możesz przenieść starsze zapisane dane do kategorii bazy danych BFB, przez edytując plik custom.csv i zmieniając CUST na BFB dla każdego wpisu.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Lepszym wyborem jest wybór presetu CS w rozwijanym menu programu preset. Nie zrobiłem jeszcze koloidalnego srebra ze Spooky2, ale kiedy to zrobię, wybiorę preset CS. Możesz przeszukać w forum, aby sprawdzić, czy mają informacje na temat tworzenia złota koloidalnego.

2. Zrobiłem dużo złota koloidalnego. Zasadniczo można zrobić złoto koloidalne z producentem koloidalnym srebra. Po prostu potrzebuje czasu. Jeśli zrobisz to za pomocą Spooky2, możesz uruchomić go przez tydzień z presetem srebra koloidalnego. Aby zwiększyć przewodność elektryczną, umieść trochę srebra koloidalnego w wodzie destylowanej. W przeciwnym razie wyprodukowanie złota koloidalnego zajęłoby wieki. Doświadczenie, które mam, jest ze świeżo wykonanym koloidalnym złotem o bardzo dobrej jakości daje ci dużo energii - czasami tak dużo, że trudno ci zasnąć. Poprawia przewodnictwo w obrębie neuropleksu. Twój występ staje się znacznie lepszy, a przemyślenia są wyraźniejsze. Blokuje również prozapalne białko. Co wielu nie wie: wszyscy mamy w sobie trochę złota, większość w mózgu.

3. Zrobiłem dobrej jakości miedź koloidalną z częstotliwościami Spooky2. Teraz widzę, czy mogę zrobić to samo dla nano-koloidalnego złota.

38251040_10156555590625789_3364218307811999744_n

Category: Maszyna Rife'a

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Category: Maszyna Rife'a

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość niż komórki wytwarzane przez Maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez Maszynę Rife.

Category: Maszyna Rife'a

Stosowanie technologii Rife z poważnymi chorobami, takimi jak rak, borelioza i syndrom Morgellonów,nie jest prostym przypadkiem. Przyjrzyjmy się na przykład leczeniu raka, nie chodzi tylko o zabijanie komórek nowotworowych ale o wiele więcej. Komórki rakowe wytwarzają wiele trujących produktów ubocznych, ponieważ szaleńczo rozmnażają się.