P&Odp

Spooky2 Oprogramowanie

1. Zaleca się najpierw zatrzymanie generatorów, a następnie zamknięcie oprogramowania przed odłączeniem generatorów od USB.

Spróbuj wykonać następujące kroki: kliknij w oprogramowaniu "global", a następnie kliknij "stop". Spowoduje to zatrzymanie wszystkich uruchomionych generatorów. Teraz zamknij oprogramowanie i wyłącz swoje generatory, odłącz je od USB swojego laptopa/komputera i podłącz je z powrotem do laptopa/komputera. Włączyć generatory, otworzyć oprogramowanie i sprawdzić, czy działają ponownie. Jeśli to zrobisz, numery twoich generatorów w zakładce kontrolnej mogą zostać zmienione, bądź tego świadomy.

2.Wyłączyć wszystkie generatory. Odłączyć wszystkie połączenia USB. Odłączyć wszystkie połączenia. Włączyć generatory. Uruchomić ponownie komputer. Uruchomić ponownie oprogramowanie. Najczęstszym problemem związanym z USB jest pojawienie się takich komunikatów o błędach. Wiele razy na przestrzeni lat musiałem odłączać i ponownie podłączać USB, mimo że używałem wszystkich tych samych portów.

Programy, które zostały utworzone na jednym komputerze, mogą być używane przez inny komputer.

Musisz skopiować i wkleić " custom.~csv " i " custom " do innego komputera C:\Spooky2.

Kiedy wklejasz go do innego komputera w C:\Spooky2, wybierz " Move and replace ".
Możesz sprawdzić zdjęcia, aby dowiedzieć się szczegółów:

1. Oznacza to, że nie łączy się z komputerem i dlatego nie działa ani nie jest zamrożony. Wyłączyć program, włączyć i wyłączyć generator, a następnie ponownie uruchomić program.

2. Spójrz na swoją zakładkę Errors, a ujawni ona problem. Jest to prawie na pewno słabe połączenie, zwykle rozwiązywane przez proste odłączenie i ponowne podłączenie generatora.

1. W zakładce 'Control' kliknąć na numer obok 'preset', wpisać żądany preset (np. 3 lub 5) i nacisnąć klawisz "tab" na klawiaturze.

2. Obok przycisku "Start" znajduje się mały przycisk, który uruchamia poprzedni program, od którego się zatrzymał.

W Spooky2, wybierz polecenie Stop w menu Global. Następnie wyjdź z Spooky2 i zaktualizuj. Po zakończeniu aktualizacji, zacznij Spooky2, a następnie w menu Global wybierz polecenie Resume. Zostanie ono wznowione dokładnie tam, gdzie zostało przerwane.

Pliki dostępne na tej stronie są tworzone w bezpiecznym, piaskowanym środowisku, całkowicie odizolowanym od Internetu. Gwarantujemy, że są one 100% bez wirusów. Windows 10 i Bit Defender czasami zgłaszają fałszywie pozytywne wyniki, ale wskazuje to na wadliwe metody wykrywania wirusów.

Pliki można sprawdzić samodzielnie, wykonując te kroki:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik, który chcesz sprawdzić, i skopiuj lokalizację linka.

2. Przejdź do virustotal.com.

3. Kliknąć na "URL".

4. Wkleić lokalizację linku.

5.Po chwili pojawi się raport. Zazwyczaj ponad 70 programów antywirusowych zeskanowało plik online.

Zalecamy wyłączenie oprogramowania antywirusowego podczas instalacji Spooky2.

1. Właśnie zaktualizowałem swoją do nowej wersji. Nie martw się. Po prostu zainstaluj nową wersję bezpośrednio nad poprzednią, a następnie kliknij "YES"na opcję "save the previous installation". Sama weźmie kopię zapasową.

2. Tak pewnie, możesz zainstalować obie wersje na swoim komputerze, po prostu zmień nazwę folderu instalacyjnego na coś innego, np. Spooky2-215 lub Spooky2-305, możesz ręcznie przenieść zapisane preset lub BFB po.

3. Zawsze dobrym pomysłem jest wykonanie kopii zapasowej rzeczy na innym nośniku niż dysk twardy, na którym znajduje się folder C:\Spooky2. Jeśli dysk twardy ulegnie uszkodzeniu, a kopia zapasowa Spooky2 zostanie wykonana tylko przez instalatora, kopia zapasowa również zostanie zniszczona, jeśli cały dysk twardy zostanie zniszczony.

Aby utworzyć kopię zapasową całej instalacji Spooky2, wystarczy skopiować folder C:\Spooky2 na dysk USB lub kartę SD.

Jeśli Twoje starsze oprogramowanie ma więcej niż kilka miesięcy, prawdopodobnie nie będzie działać. To, czego możesz spróbować, to uruchomienie obu wersji Spooky2. Po uruchomieniu nowej wersji Spooky2 w drugim miejscu, możesz skopiować częstotliwości z nowego Spooky2 do starego Spooky2:

Możesz zainstalować drugą kopię Spooky2 w innym folderze niż domyślny folder C:\Spooky2 (gdy pojawi się nazwa folderu, wpisz inną nazwę, powiedzmy jak Spooky2_20200305), a następnie uruchom Spooky2, aby pobrać dowolne częstotliwości, które chcesz mieć.

Zanim rozpoczniesz instalację drugiego Spooky, weź ikonę Spooky2 na pulpit(ang. desktop) i nadaj jej nową nazwę, jak Spooky2_stary, ponieważ proces instalacji nadpisze ikonę na pulpicie o nazwie Spooky2.

Inną alternatywą jest zainstalowanie nowego Spooky2 na innym komputerze, uruchomienie go i pobranie pożądanych częstotliwości.

Microsoft "Virus & Threat Protection" w moim przypadku poddał kwarantannie spook2.exe po zaplanowanym skanowaniu lub heurystycznym zagrożeniu, które wykrył podejrzewam.

Musiałem dodać wykluczenie zarówno dla programu exe, jak i folderu C:\Spooky2... aby upewnić się, że program AntiVirus nie poddał go ponownie kwarantannie.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby umożliwić przerażające2.exe uruchomienie bez kwarantanny (na białej liście) https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028485/windows-10-add-an-exclusion-to-windows-security.

Musisz znaleźć exe kwarantanny i ustawić poziom zagrożenia, aby umożliwić, a następnie przywrócić plik z powrotem, to wszystko odbywa się w ramach programu "Virus & Threat Protection" w Windows 10, itp.

1. Laptop jest potrzebny do przełączania się na kolejne presety IE łańcuchowe, protokół Terrain.

Laptop jest potrzebny z pewnymi ustawieniami, aby działał jak bramkowanie.

A laptop jest potrzebny podczas zamiatania(ang. Sweep).

Jeśli jest to po prostu zaprojektowany program bez specjalnych ustawień, można je uruchomić w GenX w trybie autonomicznym(ang. Stand Alone)

2.Biofeedback wymaga laptopa do obsługi przechowywania danych i dodawania programu do bazy danych w oprogramowaniu użytkownika.

1.Teoretycznie tak, można użyć BootCamp do stworzenia partycji Windows lub zakupić oprogramowanie do wirtualizacji. W praktyce jednak okazało się, że im więcej warstw abstrakcji dodasz do dowolnego systemu, tym większe jest prawdopodobieństwo wystąpienia problemów. A jeśli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem komputerów Mac i Windows, może okazać się, że śledzenie przyczyn i znajdowanie rozwiązań jest więcej kłopotów niż warte.

Polecamy zakup taniego laptopa z systemem Windows lub używanego modelu pulpitu i poświęcenie go do uruchomienia systemu Spooky2.

Jeśli jednak chcesz spróbować trasy Mac, pobierz dokument "Spooky2 dla Linux lub Mac" stąd: https://www.spooky2.pl/downloadspage/.

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 mogą być teraz używane dla Spooky2.

Dla wymagań komputera, proszę sprawdzić od:

https://www.spooky2.pl/jakiego-rodzaju-laptopa-komputera-potrzebujesz-aby-uruchomic-spooky2/.

2.Wymagania sprzętowe dla pamięci operacyjnej Windows 10 (RAM) IA-32 edition: 1 GB, a dla wersji x86-64: 2 GB. Przestrzeń dyskowa dla systemu Windows 10 wykorzystuje dysk twardy o pojemności co najmniej 32 GB lub inne urządzenia pamięci masowej, takie jak dysk półprzewodnikowy (SSD).

3. Uruchamiam Spooky2 na wbudowanej maszynie WIN7. Wystarczająco wydajny i nie drogi. Wbudowany WIN7 machi9nes dla mniej niż 50 na przykład na eBayu.

4. Niektórzy ludzie wciąż uruchamiają oprogramowanie Spooky2 na bardzo starym Windows XP z 2001 roku. Od 2008 roku korzystałem z oprogramowania Spooky2 na bardzo starym systemie Windows XP.

Programy to zbiór częstotliwości, oddzielonych przecinkiem. Oto przykład:
100,200,300,
Zamiatanie ma częstotliwość początkową i końcową. Na to wygląda:
100-200
Tutaj zamiatanie zaczyna się od 100 Hz i zwiększa częstotliwość w generatorze, aż do osiągnięcia 200 Hz.
Więc jeśli spojrzysz na program, jeśli w zestawie częstotliwości jest znak minus, to zawiera on zamiatanie.
Jeśli nie jesteś pewien, czy program posiada funkcję sweep, spróbuj załadować go do programu offline GenX. Jeśli nie zawiedzie, nie ma żadnego zamiatania.

1. Scan and Run: skanowanie, uruchomienie, skanowanie, uruchomienie...
Hunt and Kill: skanowanie, uruchomienie, doskonalenie, uruchomienie, doskonalenie, uruchomienie...

2. Preset Scan & Run rozpoczyna się od skanowania BFB, a następnie automatycznie uruchamia wyniki skanowania na przydzielonym generatorze. Po zakończeniu programu wyników skanowania, rozpoczyna się kolejne pełne skanowanie biofeedback. Cykl ten powtarza się aż do momentu zatrzymania programu lub nie wykrycia żadnych trafień, co oznacza, że patogeny w organizmie zostały usunięte.

Preset Hunt&Kill rozpoczyna się od krótkiego skanowania biofeedback. Następnie trafienia są uruchamiane na przydzielonym generatorze. W kolejnych cyklach skanowania/uruchomienia, poprzednie trafienia są ponownie analizowane. Patogeny, które zostały zmutowane, są znajdowane i trafiają ponownie. Nie ma znaczenia, jak daleko te patogeny się posuwają. Zostaną one znalezione. I staną się celami. Ten preset stale udoskonala pierwsze wyniki skanowania i działa automatycznie, dopóki nie zostanie ręcznie zatrzymane lub nie zostaną wykryte żadne trafienia.

3.Wygląda na to, że kiedy je uruchamiasz, odbierają różne rzeczy. Robię swoje H+C całą noc. Zaczepia się na niektórych rzeczach, a następnie wraca do nich raz za razem, aż do śmierci. Skanowanie i uruchamianie będzie inne, ponieważ może podnieść więcej rzeczy, ale niekoniecznie zabije wszystkie, ale zmniejszy liczbę. Więc myślę, że chodzi o to, czy masz wiele rzeczy, które wymagają ogólnego zmniejszenia, czy kilka rzeczy, które potrzebują wstrząsnąć na śmierć.

1. Egzema jest chorobą autoimmunologiczną, a nie spowodowaną przez patogen, użyłbym Healing Shell. Ponadto, ponieważ nie ma patogenu, chybotanie(wobble) nie jest konieczne. Ale należy również robić regularne bio-sprzeżenie i uruchomić wyniki skanowania z Killing Shell.

2. Mam tendencję do złego "suchego naskórka" na rękach podczas atakowania niektórych rodzajów patogenów układu pokarmowego. Ma to wiele przyczyn. A remisja z "suchej skóry" w moim przypadku może łatwo oznaczać, że patogeny są szczęśliwe, a ja zachorowałam w inny sposób. Wydaje mi się, że jest to skomplikowany warunek do walki. Może jest to oznaka problemów związanych z całym zdrowiem i drogami detoksykacji?

1. Eksperymentuję i odkryłem, że mogę zrobić tylko krótki czas przy wysokich częstotliwościach, takich jak olejki eteryczne i niektóre częstotliwości raka.

2. Nie ma twardej i szybkiej zasady. Na jednym generatorze, im więcej programów dodasz, tym mniej czasu każdy program będzie działał w danym okresie. Jeśli masz wiele generatorów działających jednocześnie, nie masz tego problemu.

W przypadku strzelania z wielu programów trudno jest ustalić, który program działał dla Ciebie.

Możesz rozważyć dodanie wyników skanowania bio-sprzeżenie do zestawu programów uruchamianych w danym momencie.

3. W moim GX uruchamiam program konserwacji, który nazywam. Po tym, jak mam coś pod kontrolą, uruchamiam to 24/7. Mam ponad 30 programów na G1. Czas działania wynosi 26 godzin. Pracuje bardzo dobrze. Prowadzę niektóre krytyczne programy, takie jak pseudo tumor cerebri. Uruchamiam go kilka razy dziennie na G1. Po prostu je rozstawiam.

 

DB Cancer Protocol jest niezwykle skuteczny (użyliśmy wersji Plasma), ale dokumentacja pozostawia wiele do życzenia. Jest to bardzo mylące, aż w końcu to zrozumiałem i napisałem własny dokument, aby go uprościć. Nagłówki, które należy zaznaczyć, to nagłówki w szarym pasku. Innymi słowy, czerwony „6x” pod „Run” oznacza uruchomienie „C06 Cancer A - DB” sześć razy, przed przejdzie się do C07.

 

1. Spróbuj:
1) Przejdź do zakladki Control.
2) Kliknij raz przycisk Amplitude Wobble.
I powinieneś być w stanie kontynuować.

2. Sprawdź połączenie USB, wyłącz zasilanie i uruchom ponownie.
Jeśli wykonujesz prawdziwy skan bio-sprzezenie, nie powinieneś być w trybie testowym. Przejdź do menu Utils na górze i wybierz opcję „Rescan devices”.

Tak.
1. Menu Plik -> Utwórz program.
2. Wpisz nazwę programu, Częstotliwości: 0-100 = 180
3. Kliknij Zapisz (prawy górny róg).
4. W zakładce Presets kliknij> Shell (Empty) Preset,> Contact, Healing (C) - JW.
5. W zakładce Programs dodaj ten nowy program.
6. W zakładce Control zaznacz „Overwrite Generator”, kliknij przycisk generatora i kliknij Start.

Faktem jest, że podczas ładowania programu do GX, GX utrzyma wszystkie częstotliwości na tym samym dwell, co pierwsza z nich. O Detox Maintenance, w oprogramowaniu Spooky2, częstotliwości zaczynają się dwell od 78, a niektóre są 180. Ale kiedy są one załadowane do GX, wszystkie częstotliwości mają dwell 78, więc czas jest krótszy.

Czasami okno wyników skanowania jest zasłaniane przez okno Spooky2. Przesuń kursor myszy nad ikonę Spooky2 na pasku Windows Task i sprawdz, czy są tam 2 okna. Jeśli przypadkowo zamkniesz okno wyników skanowania, kliknij przycisk Analyze, wybierz ostatnie skanowanie i pojawi się nowe okno wyników skanowania.

Kliknij dwukrotnie „Ten komputer”. Kliknij dwukrotnie „system: C” i znajdź aplikację „Spooky2.exe”. Kliknij prawym przyciskiem myszy Spooky2.exe. Wyślij na pulpit (utwórz skrót). Znajdziesz Spooky2 na pulpicie.

W wersji oprogramowania 20190116, 1-godzinne Biofeedback Scan (SD) - JW i Experimental Scan and Run (SD) - JW wciąż tu są. Ale John zastąpił 4,5-godzinny skan na General Biofeedback Scan (SD) - JW. General Biofeedback Scan (SD) - JW jest bardziej dokładny i zajmuje mniej czasu.

W przypadku Terrain Preset Chain(łańcucha presetów przygotowawczy) odpowiedź jest dość prosta. Każde preset w łańcuchu jest stosunkowo krótką sekwencją, która jest powtarzana przez 24 lub 12 godzin, a następnie automatycznie przechodzi do następnego presetu w łańcuchu. 15 presety trwa 11 dni. Łańcuch powinien przesuwać się automatycznie do przodu, gdy biegnie przez remote, gdy generator jest podłączony do oprogramowania.

To preset jest uruchamiane o określonej godzinie w sekcji Scheduling na zakładce Settings. Przycisk Generator zmienia kolor na żółty oznacza, że zatrzymał się.

Przeczytaj notatki. W Stanach:
"Zdalne preset dla niezbędnych mikroelementów, witamin i minerałów.

Czas pracy wynosi 4 godziny. To preset będzie uruchamiał codziennie od 1:00 do 5:00.

GX może uruchomić to preset, ale wybierz Start każdego dnia. Nie pętla.

Użyj portu BN w Spooky Boost. "

Przed użyciem presetu lub programu przeczytaj notatki.

1. Umieść wyniki skanowania w pustej powłoce.
2. Zapisz go jako preset.
3. Przejdź do zakładki presets, dodaj preset do łańcucha i inne preset, które chcesz dodać. Dodaj go w żądanej kolejności.
4. Uważaj, że dodane presety powinni mieć ograniczony czas.
5. Następnie zapisz gotowy preset łańcuch jako nowe preset.

Kliknij przycisk "Analyze" i wybierz poprzednie skanowanie, które chcesz przeanalizować. Lub jeśli twoje poprzednie skanowanie jest w bazie danych częstotliwości BFB, załaduj program do jednego Generatora i użyj przycisku "Reverse Lookup" w zakladce Control.

Jeśli patrzeć na sekcji Wyjście Generatora(Generator Output) w zakladce Control gdy ten program jest załadowany i uruchomiony, możesz zobaczyć częstotliwości, które są przesyłane.

Jeśli chcesz tylko zbadać, jakie częstotliwości są uruchamiane przez Spooky2 dla masy cząsteczkowej(Molecular Weight), możesz załadować program do wirtualnego generatora i uruchomić go, a następnie możesz kliknąć kroki na liście i zobaczyć częstotliwość dla każdego kroku w sekcji Wyjście generatora(patrz przykładowe obrazy na dole).

W zakladce Program, u dołu ekranu znajdują się opcje Powtórz XXX(Repeat XXX). Jeśli ustawisz dowolne z nich na "0", będzie to powtarzać aż do zatrzymania. Większość z nas używa "Powtórz sekwencję"(Repeat Sequence), aby uruchamiać programy za pomocą Remote.

Być może trzeba jednak zwrócić na uwagę, aby nie uruchamiać tylko jedną częstotliwość na wielu powtórzeń. Niektórzy ludzie są raczej wrażliwi na jedną częstotliwość, która działa przez długi czas, nie zmieniać się do coś innego. Muszę mieć 3 lub 4 częstotliwości w rotacji, aby pozwolić mu działać przez kilka godzin.