P&Odp

Spooky2 Generator

Podczas uruchamiania Uchwyt Ręcznego za pomocą GeneratoraX z komputerem, oprogramowanie zmniejszy lub wyreguluje amplitudę przy częstotliwości poniżej 10 kHz. Jednakże, gdy uruchamiasz go bez komputera, amplituda będzie taka sama (wysokie napięcie), więc gdy częstotliwość poniżej 10 kHz, poczujesz, że jest silny lub mocniejszy. Oprogramowanie automatycznie dostosowuje amplitudę, aby pomóc użytkownikom bez szoku(ang. Shock).

Ciągle używam protokoł Terrain przez ponad 3 miesiące, bez żadnych szkód. Jeśli jesteś w dobrym zdrowiu, uruchomienie go przez rok nie powinno szkodzić, ale nie sądzę, że jest to konieczne. Myślę, że prawdopodobnie lepiej jest go uruchamiać okresowo (powiedzmy raz w miesiącu) niż stale, ponieważ twoje ciało może się do tego przyzwyczaić.

Mogą istnieć setki częstotliwości, które są korzystne dla twojego ciała. Skan zwraca najsilniejsze wykryte w tym czasie. Bio-sprzeżenie mierzy wpływ na sygnał całej tkanki (komórek) między elektrodami. Większość tych komórek będzie zdrowa, ale nadal przyczyni się do wyniku. Zmniejszenie odległości między kontaktami tak, że więcej niezdrowej tkanki przechodzi sygnał poprawia wyniki, ponieważ stosunek złych komórek do dobrych jest zwiększony.

Jednak ogólna odpowiedź w dużej mierze zgłosi komórki, które najbardziej zmieniają sygnał. Ciało nieustannie pochłania i wymienia energie, więc należy spodziewać się innego rezultatu. Można podjąć kroki w celu poprawy wyników, takie jak zwiększenie „Samples / Step” i progu(ang. Threshold). Zapobiega to przechodzeniu fałszywych alarmów. Skręcanie kabla TENS również pomaga, ponieważ mniej hałasu elektrycznego będzie pochłaniane w środowisku.

Muszę być szczery tutaj, mój przyjacielu, i powiem ci, że wierzę, używanie jednego generatora w trybie zdalnym dla Boreliozy może trwać wiele lat, a nie ma harmonogramu w Przewodniku protokołu. Kiedy zabijasz patogeny, ich ciała rozkładają się w tobie i wytwarzają toksyny, które mogą uszkodzić lub nawet przytłoczyć wątrobę i nerki. Ten materiał musi usunąć tak szybko, jak to możliwe przez uruchamiając program detoksykacji.

Oznacza to, że musisz nieustannie przełączać programy i presety w Spooky2 - co oznacza, że nie jesteś tak wolny, aby iść gdziekolwiek chcesz. Można jednak alternatywnie utworzyć Łańcuchowy Preset(ang. Chained Preset), który przełączałby listę presetów w łańcuchu, a następnie ładował i uruchamiał każdy z nich w sekwencji.

Ale czy byłoby to skuteczne? Naprawdę w to wątpię., ponieważ jest po prostu zbyt wiele oddzielnych problemów związanych z Borelioza, które muszą wszystkie zostać rozwiązane, i bardzo trudno jest to zrobić za pomocą jednej maszyny. Rzeczy poprawią, jeśli zastąpisz tryb kontaktu trybem zdalnym. Ale ponieważ będziesz podłączony do maszyny w trybie kontakcie, twoja wolność zniknie.

Minimalny zestaw zalecany do radzenia sobie z chorobą Borelioza, rakiem i Morgellonami to dwóch generatorów Zestaw Zasadniczy Spooky2. Polecam więc, abyś otrzymał inny generator, Boost 3.0, jeden Remote i elektrody dowolnego typu, które preferujesz w trybie kontaktu.

Generator może dostarczyć do 20 Vpp(Voltage Peak-Peak). Możesz uzyskać 40 Vpp, jeśli połączysz dwa wyjścia(Outs). Mam generator ustawiony do 20 Vpp prawie bez przerwy 24/7 przez ponad dwa lata bez problemów. Ale nie jest to ten sam 20 Vpp ze zdalnym trybem niż 20 Vpp z elektrodami ręcznymi, czy 20 Vpp z ogromnymi plastry Tens lub 20 Vpp ze srebrem koloidalnym. Każdy z nich rysuje inną intensywność (miliamperów) podczas przy 20Vpp.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego do niektórych chorób potrzeba wielu generatorów i do czego służy każdy generator, sprawdź:

https://www.spooky2.pl/why-multiple-generators-are-suggested-for-certain-disease/

Słyszę dźwięki o niższej częstotliwości, gdy działa Spooky2. Jeśli Spooky2 utracił komunikację z XM generator, potem może nadal emitować wysoki ton jeśli było to ostatnie ustawienie częstotliwości.

 

Tak, możesz to zrobić.

Trzeba wiedzieć, jakie jest ustawienie czasu(dwell setting)  na częstotliwość, a jeśli nie zmieni się po tym czasie, to utknie. Domyślny czas (Default Dwell) jest 3 minuty, ale dwell multiplier może być ustawiony tak, aby pomnożyć to do czegoś innego.

Ponadto, jeśli ekran sterowania programem zmienia częstotliwość, ale generator nie - to zanaczy generator nie działa prawidłowo.

Błędy zgłaszane na ekranie oprogramowania lub na zakladce Errors.

Na zakładce ustawień (Settings Tab) jest czas rozpoczęcia i zatrzymania. Gdy uruchomiłem protokół witaminowy, też miałem ten problem. Być może po prostu ustawiłes go uruchomić o 8 pm. do 8 pm. na przykład.

Możesz użyć zimnego lasera na jednym generatorze i Spooky2 Remote na innym generatorze. Nie można jednocześnie wykonywać obu na jednym generatorze.

Tak, możesz. Jednak upewnij się, że są oddalone od siebie o co najmniej pół godziny. Upewnij się, że ta sama częstotliwość nie działa w tym samym czasie. Inaczej to nie będzie dobre dla ludzi, którzy otrzymują częstotliwości.

W panelu sterowania(ang.Generator Control Panel) dla każdego generatora (zakładka Control), możesz zobaczyć, że Progress Bar wypełnia się niebieskimi segmentami gdy Spooky2 przechodzi przez każdą częstotliwość, a lista powyżej pokazuje niebieski punkt przejść do następnego co trzy minuty. W dwóch szarych Out panelach zobaczysz, co Spooky2 wysyła do każdego generatora.

Na każdym generatorze możesz zobaczyć, że dwie diody Remote LED świecą (lub migają) na czerwono.

Możesz odczuwać fizyczne odczucia lub nie, ale wszyscy jesteśmy różni. Wielu ludzi czują, ale niektórzy nie (Ja czasami, ale nie zawsze). W obu przypadkach możesz być spokojny, że Spooky2 wykonuje swoją pracę, a wkrótce zaczniesz odczuć różnicę w zdrowiu i energii.

Tak. Tylko jeden program Plazmowy lub Kontaktowy na raz. Tylko jeden program Plazmowy dziennie. Tylko jedna lub dwie sesje kontaktowy dziennie. Tylko do tak wielu programów zdalnych, jak osoba indywidualna może sobie poradzić. Dla niektórych ludzi jest to jeden lub dwa, dla innych 9, 10 lub więcej.

Ogólnie, pół Spooky2 Remote powinny uruchomić programy leczenia (ang.Healing) lub detoksykacji (ang.Detox).