P&Odp

Konkakt

Category: Konkakt

1. Skarpety i rękawiczki mogą się rozciągać. Jeśli nie są dobrze dopasowane, mogą spowodować oparzenia. Sprawdź przed użyciem.

2. Jeśli używasz plastry TENS, regularnie wymieniaj plastry TENS, aby mieć pewność, że mają dobry kontakt ze skórą.

Niezależnie od używanego trybu kontaktu: upewnij się, że nie jest przesunięty  100% (ang.offset 100%)w ustawieniu.

 

 

Category: Konkakt

Srebro w rękawicach zostało wplecione w tkaninę, więc można delikatnie umyć rękawice i skarpetki.

Category: Konkakt

1. Korzystanie z portu CS. Upewnij się, że używasz tylko ustawień kontaktów.

2. Skóra dziecka jest delikatna. Pomyśl tylko o wykonywaniu Remote. Z Remote Spooky2 v2.0 jest równie skuteczny jak kontakt.

3. Prawdopodobnie można wykonać 30 minut zimnego bransoletka laserowego w celu uzyskania efektu oczyszczania krwi. Ma dzieci w okularach przeciwsłonecznych, aby chronić oczy dzieci przed pójściem spać.

4. Myślę, że bardzo dużo dzieci nosić plastry TENS  przez całą noc. Również w kontakcie powinny powtarzać częstotliwości tylko 1-2 razy dziennie (maksimum rano + noc), aby nie przeciążać ciała.

5. Może po prostu obniżyć moc do 2-4 V.Po kliknięciu preset, ale przed załadowaniem go do generatora, wprowadź następujące zmiany w zakladce Settings.

I nie używaj Boost. Bezpośrednio do wyjścia 1(Out1).

 

 

Category: Konkakt

1. Nie ma negatywnego wpływu na częstotliwości.

2. Częstotliwości kąpieli stóp są przenoszone przez wodę, bez problemu - lub nigdy nie zadziała. To tylko irytacja, że woda dostaje się do cylindra, ale nie wyrządza żadnej szkody.

Jeśli chcesz, możesz zdjąć gumowe końcówki na dole (lub w góry), aby opróżnić wodę i umożliwić łatwiejsze wyschnięcie cylindrów. Po prostu bądź ostrożny, jeśli końcówki metalu są ostre.

Category: Konkakt

1. Wydaje mi się, że sugerowana metoda jest niepoprawna, ponieważ moc zostanie zmniejszona zarówno dla plastry TENS, jak i cewki PEMF, więc lepiej mieć dwa Generatory, po jednej dla każdej metody.
2. Kontakt (TENS) wymaga minimalnej amplitudy w celu penetracji warstwy skóry. Jeśli podzielisz amplitudę z podłączeniem innego urządzenia, prawdopodobnie nie otrzymasz wystarczających korzyści, aby otrzymać leczenie kontaktowe.

Category: Konkakt

Możesz używać zbyt dużej intensywności. Czytałem kilka książek omawiających terapie energetyczne, o Rife i PEMF, a wszyscy eksperci twierdzą, że słabsze aplikacje są zwykle bardziej skuteczne. Maksymalna częstotliwość sesji kontaktowych to 10 V i bardzo często zwykle robię tylko 5-8V. Jest to spowodowane wyłączeniem "amplitude ramp up/down". Jeśli kliknąłeś przycisk "ramp up/down", oprogramowanie Spooky2 automatycznie dostosuje ustawienia niższe, a jeśli nadal odczuwasz ból lub utrzymujące mrowienie, konieczne możesz dalsze zmniejszyć intensywności. Jeśli używasz programów do zabijania, istnieje pewna logika, aby użyć wyższej amplitudy, ale jeśli robisz programy do leczenia lub detoksykacji, maksimum 20V może nie przynieść wiele dobrego.

Category: Konkakt

Tak, wszelkie akcesoria kontaktowe mogą być używane do dowolnego programu kontaktowego.

Category: Konkakt

Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest naszym najwyższym priorytetem. Zalecamy naszym użytkownikom nie używać plastry TENS nad dekoltem lub na całym sercu, aby chronić użytkowników przed poważnymi obrażeniami.

Jeśli nalegasz używać tryb kontaktu nad twoim ramieniem, możesz trzymać uchwyty cylindryczne w każdej ręce, umieszcić jedna ręka w miejscu, które chcesz leczyć, bez dotykania elektrody.

Category: Konkakt

Ponieważ Plastry Tens nigdy nie powinny używać na mokro. Więc nie możemy włożyć Platry Tens do wody . Ale metaliczne uchwyty cylindryczne może być umieszczona w wodzie.