Ten preset trwa 1 godzinę i 6 minut.

Jeśli korzystasz z trybu Kontakt, musisz ją zastosować tylko raz do dwóch razy dziennie - od 1 do 2 godzin. Osobiście odkryłem, że wszystko, czego potrzebowałem, to 2 dni aplikacji.

Jeśli używasz przez PEMF, możesz zapętlić go w nieskończoność (Powtórz program(ang. Repeat program = 0) i zatrzymaj go po zakończeniu. Lubię go używać, kiedy śpię, umieszczając PEMF na dotkniętym obszarze. Osobiście uważam, że jest to dość skuteczne w kontrolowaniu wybuchu epidemii samodzielnie - nie ma innych metod aplikacji.

Jeśli używasz przez trybu zdalnego, jest skonfigurowany do pracy bez przerwy(ang. non-stop) (Powtórz program = 0), ale jeśli chcesz aplikacji czasowej, takiej jak 120 pętli, będzie działać przez 132 godziny lub 5 i pół dnia. Osobiście uważam, że jest to przydatne tylko do celów konserwacji zapobiegawczej lub zatrzymania wybuchu epidemii, jeśli złapiesz ją wystarczająco wcześnie. Przydatne, aby uruchomić to powiedzenie, jeśli wychodzisz na sytuacje, które pogorszyłyby wybuch - środowiskowe, itd. Zwykle nie prowadzę tego 24 godziny na dobę, ponieważ nie mam do tego wolnych generatorów.

W przypadku korzystania z Plazmy jest ona ustawiona na pracę przez 2 godziny i 12 minut.

Podczas gdy wszystkie wersje Kontact, PEMF i Zdalny generują tę samą rozpiętość częstotliwości przy użyciu modulacji amplitudy, Plazma nie nadaje się dobrze do tej samej techniki, która wykorzystuje nośnik dynamiczny 64 razy większy niż podstawowa(ang. Fundamental). Zamiast tego plazma podnosi każdą częstotliwość, aby mieściła się w zakresie plazmy i używa złotej proporcji do modulacji. Opiera się na Golden Ratio (P) – JW shell preset.

Teraz testuję zdalny program za pomocą nowego Remote, Wydaje się on być znacznie bardziej skuteczny. Przed starym pilotem, nie zatrzyma on aktywnego wybuchu. Tym razem na nowym Remote można. Wyniki są bardzo podobne do tych, które zastosowałem przez kontakt.

Poza tym myślę, że dostałem łagodnego Herxa po uruchomieniu presetu Eczema (R) po pierwszych 24 godzinach.

Eczema_Presets