Materiały udostępnione przez Manuel Mallo; eksperta, użytkownika Spooky2.

Jak niektórzy z Was prawdopodobnie wiedzą, bakteria Borrelia może zrujnować życie. Istnieje około 60 000 różnych szczepów i typów tego patogenu. Jest to prawdopodobnie przyczyna, dla której tak trudno jest ją wyeliminować.

W bazie danych znajduje się wiele częstotliwości do walki z Borrelią, ale jeśli nie znasz rodzaju, na który cierpisz, to częstotliwość najwyraźniej nie zadziała. Nawet jeśli znasz typ, istnieją tysiące szczepów.

Badałem Borrelię i wydaje się, że kluczem do zwalczania tego patogenu mogą być plazmidy w niej zawarte.

Odkryto, że plazmidy są odpowiedzialne za jej złośliwe skutki, poprzez przejęcie kontroli nad różnymi istotnymi funkcjami, takimi jak reprodukcja, kolonizacja i zdolność do ukrywania się przed naszym układem odpornościowym.

Może to być powodem, dla którego ten patogen wywołuje różne skutki dla różnych ludzi, ponieważ plazmidy mogą być bardziej skuteczne wobec niektórych osób.

Istnieje wiele plazmidów wewnątrz Borreli, ale najczęściej występujące (i najbardziej interesujące) są plazmidy lp17, lp28-4, lp36, lp54 i cp26.

Plazmidy te są praktycznie w każdym szczepie i typie, dlatego niezależnie od tego, czy masz typ Burgdorferi, Anserina czy Recurrentis, to prawie pewne, że występują w nim niektóre z tych plazmidów.

Przygotowałem trzy gotowe presety do ich dezaktywacji
https://www.spooky2-mall.com/download/PresetsforBorrelia.zip

Jak zawsze skopiuj pliki txt do katalogu C:\Spooky2\Preset Collections\User i plik przebiegu fali (plik csv) do folderu C:\Spooky2\Waveforms.

Ustawienie wstępne dla trybu zdalnego ma czas trwania 4:05:06 i musi być używane przez cały tydzień bez przerwy aby zapewnić dobre wyniki (może to zależeć od danej osoby).

Tryb kontaktu i plazmy działają przez 2:09:00. Czas trwania sesji musi być skalibrowany zgodnie z reakcjami, jakie wywołują na danej osobie. Jeśli wartość herx jest zbyt silna, zmniejsz liczbę sesji lub przeprowadź je co drugi dzień.

Możesz uruchomić ustawienia detoks na innym generatorze przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

Konieczne jest właściwe nawodnienie.

Manuel Mallo

Źródło:https://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8367