Zamrożony Bark odnosi się do stopniowej sztywności i bólu stawów barkowych. 5 procent ludzi na całym świecie cierpi na tę chorobę, zwłaszcza ludzie w wieku od 40 do 60 lat.

Co spowoduje Zamrożony Bark? Hormonalna nierównowaga, cukrzyca, osłabiony układ odpornościowy lub długotrwałe ograniczenie ruchu ramion mogą przyczynić się do zamrożena barku. Badania wykazały, że osoby chore na cukrzycę są trzy razy bardziej narażone na  Zamrożony Bark niż inne. Jeśli masz ból szyi i ramion, ograniczenie ruchu ramienia, obrzęk i sztywność, chyba masz Zamrożony Bark.

Nasz Spooky2 użytkownik  Manuel Mallo odniósł wielki sukces w leczeniu Zamrożony Bark.

Dwa lata temu on miał straszliwy ból w lewym ramieniu.  On nie mógł nawet spać.

Następnie on próbował preset dla Zamrożona Barku (zwłaszcza w trybie kontaktu), a także czyścił wątrobę (stosując metodę Dr. Huldy Clark). Po kilku miesiącach powolnej, ale ciągłej poprawy, ból całkowicie zniknął. Teraz jest nadal wolny od bólu.

On używał preset kontaktowy raz dziennie, a zdalny preset 24/7 przez 2 miesiące. Co drugi dzień używał także presetu do Staphylococcus Aureus, który jest teraz w oprogramowaniu Spooky2.

Możesz pobrać preset dla Zamrożona Barku stworzone przez Manuel Mallo:

MM_Frozen Shoulder(C).txt

MM_Frozen Shoulder(P).txt

MM_Frozen Shoulder(R).txt

Więc wyodrębnić plik z archiwum i skopiować go do folderu użytkownika (C: \ Spooky2 \ Preset Collections \ User).

Podczas uruchamiania preset dla Zamrożona Barku, preset plazmowy musi być użyte bez Boost i bez zmiany ustawień, chyba że doskonale wiesz, co robisz.

Presetów kontaktowych i zdalnych należy używać z Boost, aby osiągnąć zamierzone harmoniczne. Jeśli używasz plastry TEN, używaj dużych, aby zapobiec oparzeniom skóry, ponieważ preset trybu kontaktu wykorzystuje 100% offset kształt fali. Nie umieszczaj plastry TEN na bolesnym obszarze. Połóż je na łokciu i na łopatce. W każdym razie do tego preset preferowane są cylindry ręczne.

Jesli preset kontaktowy jest naprawdę niewygodne. Możesz obniżyć amplitudę (napięcie), ale nie jest to zalecane, ponieważ zmniejsza się skuteczność.

Mam nadzieję, że te preset będą działać dla Ciebie!

Dzięki Manuel Mallo za stworzenie tych presetów!