Infekcja ucha jest infekcją bakteryjną lub wirusową wokół kanału słuchowego, ucha środkowego wraz z bólem, stanem zapalnym i gromadzeniem się płynu. Infekcje ucha mogą być poważne  i przewlekłe.  Poważne infekcje ucha często towarzyszą silnemu bólowi, ale szybko mijają. Przewlekłe infekcje ucha nie mogą być całkowicie wyleczone i mogą spowodować trwałe uszkodzenie ucha środkowego i wewnętrznego. Jeśli cierpisz na infekcję ucha, nie przejmuj się! W oprogramowaniu Spooky2 mamy preset dla infekcji ucha.

Nasz użytkownik Manuel Mallo, odniósł wielki sukces z preset, które stworzył dla infekcji ucha. Infekcje ucha są głównie powodowane przez Strep Pneumoniae, więc presety skupiają się na tym patogenie.

Używał głównie trybu kontaktu, z ręcznym cylindrem w każdej ręce, umieszczał jedną z rąk na zainfekowanym uchu, bez dotykania ucha z elektrodą. Dostosuj amplitudę, aby była wygodna. Nie używaj elektrod bezpośrednio na uchu.

Możesz uruchamiać preset dla detoksu na innym generatorze 24/7. Właściwe nawodnienie jest koniecznośc.

Preset dla infekcji ucha znajdują się pod Miscellaneous Directory w oprogramowaniu Spooky2. Są w trybie kontaktu, zdalnego, plazmy i zimnego lasera. Możesz wybrać jedno preset w zależności od sytuacji.

Ear Infection (C) – MM
Ear Infection (R) – MM
Ear Infection (P) – MM
Ear Infection (Cold Laser) – MM

Ponieważ nagromadzenie ciśnienia płynu może spowodować pęknięcie błony bębenkowej, wiec lepiej jeśli MD zdiagnozuje problem przed użyciem presetów. Używaj na własne ryzyko.

Dziękujemy Manuelowi Mallo za stworzenie tych presetów.