Co to jest gorąca kąpiel stóp?

Generalnie ta technika polega na moczeniu stóp i kostek w wodzie w zakresie temperatur od 100 ° do 115 ° F (43 ° C - 46 ° C). Nie tylko jest brany jako element higieny osobistej, ale może czynić cuda dla twoich emocji, twojego poziomu energii, jakości snu i bólów, które wpływają na twoje stopy i nie tylko. Jest to dobry sposób na pielęgnację części ciała i może przynieść zdrowie wszystkim kończynom i narządom. Poza tym można łatwo przeprowadzić w naszym domu. Regularne praktykowanie przyniesie ci wiele korzyści.

Korzyści dla zdrowia z gorącej kąpieli stóp

Właściwe krążenie krwi

Mocząc stopy i kostki w gorącej wodzie, przekrwiona krew w ciele jest doprowadzana do rozszerzonych naczyń w stopach i podudziach. Kąpiel stóp pobudzi krążenie krwi, ożywi się, zmniejszy stany zapalne i zrelaksuje się.

Oczyść ciało

Toksyny gromadzą się w twoim ciele w codziennym życiu, często z powodu diety, stresu i niezdrowego trybu życia. Niektóre toksyczne substancje mogą prowadzić do zablokowania, które może utrudniać swobodny przepływ krwi, zmniejszając jego zdolność do transportu składników odżywczych i tlenu do organizmu, który potrzebuje ich do wzrostu. Prawidłowe krążenie krwi może również spłukiwać odpady z organizmu. Za pomocą kąpieli stóp, stres zmniejsza się, ponieważ toksyny i odpady są usuwane po pobudzeniu krążenia krwi.

Zwalczanie bólu

Wiadomo, że kąpiel stóp(ang. spa stóp) może pomóc zmniejszyć napięcia mięśni i stawów. Tak więc osoby cierpiące na zapalenie stawów mogą znacznie skorzystać z kąpieli stóp. Uważa się również, że kąpiel stóp może pomóc w łagodzeniu bólu reumatycznego, obrzęku i bólu stóp.

Relaks i redukcja stresu

Po pierwsze, jest uważana za cudowną naturalną pomoc w zasypianiu. Moczenie stóp w gorącej wodzie przed snem pozwala nerce na uzupełnienie przepływu krwi w ciele podczas snu. Po drugie, może rozluźnić stopy i kostki. Podgrzana woda ogrzewa zimne stopy i rozluźnia mięśnie, ścięgna i więzadła w stopach. Tymczasem uważa się, że kąpiel stóp pomaga w depresji, ponieważ może złagodzić napięcie, zamieszanie, gniew i niepokój.

Procedura kąpieli stóp za pomocą Spooky2
Napełnij wiadro 1/4 pełną ciepłą wodą, a następnie dodaj 1/2 łyżeczki soli. Umieść jeden uchwyty ręczny ze stali nierdzewnej Spooky2 w wodzie (Nie pozwól drugi koniec ręcznego cylindra połączony z kablem TENs dotykał wody). Trzymaj drugi uchwyty ręczny z rękami. Zanurz w nim stopy i kostki. Teraz możesz wybrać preset „Footbath (C) - JW” w katalogu Detox \ Contact i uruchomić.

Kiedy myślisz, że woda staje się zimna, dodawaj do niej gorącą wodę, aby utrzymać wysoką temperaturę. Po zdjęciu stóp z wody dokładnie wysusz je używając czystego, miękkiego ręcznika.

Foot-Bath-1