Niezdrowy kręgosłup ma wiele przejawów. Podczas gdy to bierze chiropraktyk z lat szkolenia i doświadczony w technikach analitycznych do wykrycia pół-zwichnięcia kręgosłupa, wciąż możesz określić, czy twój kręgosłup jest zdrowy, używając niektóre z następujących prostych kontroli przeciwko sobie.

 • Jeśli twoje pięty są często noszone nierównomiernie. Wynika to zazwyczaj z nierównej długości nóg lub nierównomiernego nacisku wzdłuż długiej osi kręgosłupa.
 • Nie jesteś w stanie wykonać bardzo komfortowych głębokich i długich oddechów. Oddychanie jest ściśle związane ze zdrowiem i witalnością zdrowego kręgosłupa.
 • Twoja szczęka wydaje odgłos "klikania", gdy ją poruszasz. Jest to często spowodowane podwichnięciem szyi lub stawu biodrowego.Odgłosy trzeszczenia w szyi, plecach lub większej ilości stawów. Zazwyczaj są one spowodowane zablokowanym lub utkniętym stawem w kręgosłupie.
 • Nie możesz skręcać lub obracać głowy na boki pod tym samym kątem.
 • Często czujesz się zmęczony. Niezrównoważony kręgosłup odprowadza Twoją energię.
 • Nie możesz się dobrze skoncentrować. Na zdrowie twojego mózgu wpływa półzwichnięcie lub dyskomfort szyjny.
 • Twoja odporność na choroby jest słaba. Podwichnięcie może wpływać na układ neuroendokrynny, który odgrywa ważną rolę w zwalczaniu chorób i zapobieganiu infekcji.
 • Jedna noga jest krótsza od drugiej. Aby sprawdzić tę sytuację, nie zdejmuj butów, połóż się, pozwól człowiekowi stanąć za tobą, delikatnie wyprostuj piętę wzdłuż kierunku ciała i obserwuj pozycję stopy w stosunku do pięty. Jedna noga (zazwyczaj prawa strona) będzie o 0,32-2,5 cm krótsza od drugiej. (Zmierz krótką nogę i zanotuj jej długość, która w razie potrzeby będzie widoczna dla kręgarza).
 • Masz słabą postawę. Stojąc z szeroko rozstawionymi ramionami, Twoja waga powinna być rozłożona równo na obie stopy. Jeżeli nie, to jest to najlepszy dowód na to, że kręgosłup lub głowa, a biodra nie znajdują się w linii środkowej twojego ciała.
 • Masz bóle głowy lub ból w szyi, dolnej części pleców i bóle tkanek miękkich w mięśniach lub stawach. Jest to zazwyczaj oznaka podwichnięcia kręgosłupa.
 • Masz stałe uczucie napięcia, krepu i ucisku, szczególnie napięcia w mięśniach i stawach. Jest to zazwyczaj oznaka, że mięśnie są dotknięte podwichnięciem kręgosłupa.
 • Odczuwasz sztywność i dyskomfort w plecach i szyi. Sztywność i dyskomfort mogą być oznaką podwichnięcia kręgosłupa.
 • Czujesz tylko lekki dyskomfort, ale nie jesteś w dobrym stanie zdrowia i podwichnięcie może mieć wpływ na ogólny stan zdrowia.

Jeśli doświadczasz jednego lub więcej z tych schorzeń, jest to oznaką, że już musisz skonsultować się z kręgarzem!

Song of the Spine(Pieśni kręgosłupa) - Częstotliwość leczenia kręgosłupa A = 432

W czerwcu w książce Leslie Wieder "Songs of the Spine" (Pieśni kręgosłupa) każdy kręg ma częstotliwość, na którą odpowiada. Poprzez sekwencyjne przekazywanie tych częstotliwości, celem jest przywrócenie kręgosłupa do dobrych warunków pracy - w istocie, prawidłowe ułożenie kręgów.

Istnieją dwie wersje tych częstotliwości, jedna z nich jest skalibrowana do skali A=440Hz (oryginał Wiedera), a druga do skali A=432Hz (eksperymentalna, ale oparta na naukach dźwiękowych). Spróbuj obu i użyj tej, która daje najlepsze rezultaty.

Częstotliwości są dostępne w bazie danych Spooky, program o nazwie "Spine Problems A=432" (Problemy z kręgosłupem A=432) i ustawione w oparciu o skalę 440 Hz - Song of the Spine (R) - EV