Musiałeś słyszeć o samojezdnym samochodzie, inteligentnych domach i Internecie Rzeczy (IoT). Aby stały się one rzeczywistością, sieci bezprzewodowe muszą ewoluować, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na dane. Teraz sieć piątej generacji jest postrzegana jako rozwiązanie pozwalające na realizację tych oczekiwań. W tym artykule porozmawiajmy o 5G i Twoim zdrowiu.

Czym jest 5G?

Piąta generacja telefonii komórkowej (technologia 5G lub 5G) to najnowsza generacja technologii mobilnej komunikacji komórkowej, która jest również rozszerzeniem systemów 4G (LTE-A, WiMax), 3G (UMTS, LTE) i 2G (GSM). Cele 5G to większa szybkość transmisji danych, zmniejszenie opóźnień, oszczędność energii, redukcja kosztów, zwiększenie pojemności systemu i podłączenie dużych urządzeń.

Czy 5G jest bezpieczne?

Zanim porozmawiamy o tym, czy 5G jest bezpieczne, musimy najpierw przyjrzeć się problemowi promieniowania. Promieniowanie o częstotliwości radiowej jest rodzajem promieniowania elektromagnetycznego, które jest połączeniem pól elektrycznych i magnetycznych, które przemieszczają się w przestrzeni razem jako fale. Promieniowanie elektromagnetyczne dzieli się na dwie kategorie:

Npromieniowanie jonizujące: Żarówki, komputery, routery Wi-Fi, telefony przenośne, telefony komórkowe, urządzenia Bluetooth, radio FM, GPS i telewizja.

Niektóre badania wskazują, że promieniowanie niejonizujące nie ma wystarczającej ilości energii, aby rozbić wiązania chemiczne lub rozebrać elektrony z atomów. Konsensus naukowy pokazuje, że promieniowanie niejonizujące nie jest rakotwórcze na poziomie lub poniżej limitów ekspozycji na częstotliwości radiowe ustalonych przez FCC i nie wykazano, aby promieniowanie niejonizujące powodowało jakiekolwiek szkody dla ludzi.

Mimo że promieniowanie niejonizujące jest uznawane za nieszkodliwe, obecnie nie ma na to wystarczających dowodów w ilości promieniowania 5G. Poza tym, inny charakter technologii 5G wykorzystuje inny rodzaj sygnału zwany falą milimetrową. Chociaż prędkość jest znacznie większa, zasięg jest ograniczony, a ostatecznie potrzeba więcej stacji bazowych. Aby fale milimetrowe mogły skutecznie transmitować sygnały, takie małe stacje bazowe muszą znajdować się bliżej niż istniejące sieci wieżowe. Oznacza to, że ilość promieniowania może gromadzić się na wyższym poziomie.

Promieniowanie jonizujące: Urządzenia rentgenowskie, materiał radioaktywny, rozszczepienie jądrowe, synteza jądrowa i akceleratory cząstek.

Promieniowanie jonizujące przenosi wysokoenergetyczne promieniowanie z możliwością bezpośredniego uszkodzenia komórek i DNA, co może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak rak.

Pomimo faktu, że 5G prowadzi do zwiększonego narażenia na wyższe energetyczne formy promieniowania, nie nastąpiły żadne zmiany w normach bezpieczeństwa regulujących tę technologię. Nadal musimy zwracać uwagę na możliwy wpływ 5G.

Objawy EMF

Według niektórych naukowców, EMF mogą wpływać na funkcjonowanie układu nerwowego organizmu i powodować uszkodzenia komórek. Rak i nietypowy wzrost może być jednym z symptomów bardzo wysokiego narażenia na EMF. Inne symptomy mogą obejmować:

  • nudności
  • zaburzenia snu, w tym bezsenność
  • objawy depresyjne
  • zmęczenie i znużenie
  • brak koncentracji
  • zmiany w pamięci
  • zawroty głowy i ból głowy
  • drażliwość
  • utrata apetytu i utrata masy ciała
  • lęk i niepokój
Jak się osłaniać z Spooky2

W oprogramowaniu Spooky2 mamy również powiązane programy do wyboru.

Po pierwsze, uruchom program Spooky2 i wybierz Healing (R) – JW shell preset, jeśli używasz trybu Remote. Możesz również użyć innych trybów.

Następnie wyszukaj EMF w zakładce Programs. Kliknij dwukrotnie na program, aby go załadować.

Na koniec, przechodzimy do zakładki Control, zaznaczamy Overwrite Generator i wybieramy port generatora. Kliknij przycisk Start, aby rozpocząć Rifing.

Dodatkowe porady: Zalecane jest ograniczenie używania telefonów komórkowych, pić większej ilości wody, a także odpowiednia ilość snu.

Wgraliśmy również audio, które pomoże Ci chronić się przed promieniowaniem 5G i EMF.