Witaminy i minerały są niezbędnymi składnikami odżywczymi dla naszego zdrowia. Witaminy uczestniczą w wielu nieuniknionych procesach metabolicznych w ludzkim ciele. Różne witaminy odgrywają odpowiednie role w organizmie człowieka, aby zachować normalne czynności. Minerały nie tylko uczestniczą w strukturze ludzkiej tkanki, ale także regulują różnych funkcji fizjologicznych organizmu. Nasze ciało nie działa prawidłowo bez witamin i minerałów. Dorosły organizm potrzebuje co najmniej 100 mg makro-minerałów i mniej niż 15 mg mikro-minerałów dziennie, aby zaspokoić potrzeby organizmu.

Spooky2 Multi-vitamin and Mineral (R) - JW Preset
Multi-witamin i minerałów (R) - JW preset to zdalny preset dla wszystkich niezbędnych mikroelementów witamin i minerałów, które spełniają twoje codzienne potrzeby. Ten preset jest zaplanowane na 4 godziny od 1 rano do 5 rano, aby można łatwo wziąć niezbędne witaminy i minerały podczas snu.

Możesz wybrać Multi-witamin i minerałów (R) - JW preset w katalogu / Heal / Remote w oprogramowaniu Spooky2 i rozpocząć preset wieczorem. Przycisk generatora zmieni kolor na żółty. Preset rozpocznie się automatycznie o godzinie 1 w nocy. Podłącz Spooky2 Remote do portu BN w Spooky2 Boost.

Spooky2 GX może uruchomić ten preset, ale powinieneś kliknąć Start każdego dnia i nie zapętlać go.

Zacznij teraz preset, aby Twoje ciało było zdrowsze.