Leczenie kryształowe jest holistyczną, naturalną, alternatywną terapią, która wykorzystuje kamienie szlachetne do zrównoważenia pola energetycznego człowieka. Oparte na historii, wywodzą się one z filozofii hinduizmu i buddyzmu, które mają być wykorzystywane jako rodzaj starożytnej medycyny.

Jakie są tego korzyści?

Uzdrowienie kryształowe może być stosowane z tradycyjnymi lekami w celu uzdrowienia ludzi i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Działają one jak widelce strojeniowe, które pomagają wprowadzić harmonię i stabilną moc do niezrównoważonego pola energetycznego ludzkiego ciała.

Główne zasady uzdrawiania kryształowego polegają na tym, aby poddać się refleksyjnemu doświadczeniu, skupić się na świadomości i akceptacji oraz usunąć negatywną energię dla naszego ciała i umysłu. Chodzi o to, aby podczas sesji uzdrawiania cieszyć się głębokim relaksem. Pomaga to również w łagodzeniu stresu i niepokoju. Na poziomie fizycznym, kryształowe sesje terapeutyczne mogą złagodzić zmęczone mięśnie, które poprawiają ból fizyczny i problemy ze snem.

Jak wybrać swój własny kryształ?

Przed wyborem kryształu, pierwszym krokiem jest określenie, czego potrzebujesz. Pozwala to zrozumieć, co się dzieje i czego potrzebujesz w sobie.

Wymieniliśmy tutaj kilka popularnych kamieni kryształowych i ich właściwości.

  • Czysty kwarc: Ten kryształ jest uważany za głównego uzdrowiciela wśród wszystkich. Wzmacnia on poziom energii oraz poprawia koncentrację i pamięć. Fizycznie, czyste kryształy mogą pomóc w pobudzeniu układu odpornościowego i zrównoważeniu organizmu.
  • Kwarc różany: Różowy kryształ to miłość, która pomaga przywrócić zaufanie i harmonię we wszystkich rodzajach związków, jednocześnie poprawiając ich bliskie związki. Może również pomóc w zachęcaniu do miłości, szacunku i zaufania w nas samych.
  • Kwarc różowy: Właściwościami tego kamienia są dobrobyt, kreatywność i zaufanie. Jest on idealny do stymulowania aktywności mózgu, zwiększania poczucia własnej wartości, motywacji i kreatywności.
  • Oko Tygrysa: Ten kryształ jest dla motywacji. Pomaga w usuwaniu negatywnych emocji, takich jak strach, niepokój i zwątpienie w siebie. Może również prowadzić do podejmowania jasnych i świadomych decyzji.
  • Ametyst: Ten purpurowy kamień jest o medytacji. Ja używa uśmierzać stres i smutek, usuwać negatywność i łagodzić żal. Zmniejsza efekt bólu głowy i maksymalizuje korzyści z medytacji, jak również.
  • Kamień księżycowy: Właściwością tego kamienia jest pobudzanie wewnętrznego wzrostu i siły. Poza tym może promować pozytywne myślenie, intuicję i inspirację, przynosząc jednocześnie szczęście.

Jak działa uzdrawianie kryształów?

Istnieje powszechne błędne przekonanie na temat uzdrawiania kryształów. Wiele osób uważa, że jest to magiczna terapia, w której można natychmiast uzyskać poprawę. Leczenie kryształowe nie może jednak traktować ludzi jako terapię pierwszej pomocy.

Po milionach lat tworzenia się pod ziemią, każdy kryształ ma unikalną częstotliwość i pole energetyczne (rezonans). W prawie rezonansu stwierdza się, że gdy dwa obiekty o wspólnej częstotliwości rezonansowej są umieszczone obok siebie, ich częstotliwości wibracyjne wzrosną. Dlatego kryształy są w stanie przyciągać pożądane energie. W rezultacie mogą one wzmacniać energię rezonansową, uśmierzać wasz ból fizyczny i wzmacniać wasze stany psychiczne.

Rezonujcie wasze pole energetyczne kryształami i częstotliwościami Rife.

Jeśli chcesz zrozumieć Wszechświat, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracji.

— Nikola Tesla


Nie tylko kryształy mają częstotliwości, ale każda część naszego ciała ma również naturalną częstotliwość rezonansową. Z czasem, częstotliwości te mogą stać się powolne z powodu pogorszenia się funkcji Twojego ciała. Kiedy w naszym polu energetycznym wystąpi blokada, będzie ona wytrącona z równowagi. Poziom metabolizmu spada, a struktura ciała staje się mniej aktywna. Jest on mniej zdolny do usuwania odpadów chemicznych, powodując dalsze gromadzenie się toksyn w tym samym obszarze. W rezultacie będzie powodował choroby i przewlekłe schorzenia.

Częstotliwość Rife, oparta na teorii Royal Raymond Rife, jest najnowocześniejszą metodą terapii naturalnej. Korzyści z niej płyną z ulgi w bólu i dyskomforcie, zmniejszania negatywnych emocji, poprawy jakości snu oraz leczenia ostrych i przewlekłych chorób. Współpracując z kamieniami kryształowymi, mogą one pomóc w przywróceniu zdrowych częstotliwości wibracyjnych komórek naszego ciała, wzmocnić naszą energię częstotliwościową, a także medytować na poziomie psychicznym i fizycznym.