Życie z rakiem to długa podróż zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Według statystyk opublikowanych przez National Cancer Institute w Stanach Zjednoczonych, średni 5-letni względny wskaźnik przeżycia dla wszystkich rodzajów nowotworów wynosi około 67,4%. Liczba ta może wydawać się bardziej obiecująca niż w dawnych czasach. Jednak nieznośnie bolesne leczenie, wysokie wydatki na leczenie w klinikach onkologicznych, emocjonalne i społeczne skutki oraz długoterminowe efekty tradycyjnego leczenia raka nadal sprawiają, że choroby nowotworowe są niezwykle trudne dla pacjentów i ich rodzin.

RODZAJE TRADYCYJNEGO LECZENIA NOWOTWORÓW

Niezależnie od tego, jaką zaawansowaną klinikę onkologiczną Państwo odwiedzają, rodzaje tradycyjnych leczenia dostępnych w klinikach są podobne: chirurgia, radioterapia, chemioterapia, immunoterapia, terapia celowana, terapia hormonalna, przeszczep komórek macierzystych i medycyna precyzyjna. Mimo że tradycyjne metody leczenia raka dają szansę na wyleczenie chorych na raka, jest to zawsze trudna decyzja dla pacjenta i jego rodziny. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które obejmują skutki uboczne i długoterminowe każdego leczenia, możliwość nawrotu choroby nowotworowej po zakończeniu leczenia, wpływ na życie pacjenta oraz szansę przeżycia.

NIEUNIKNIONE SKUTKI UBOCZNE LECZENIA NOWOTWORÓW

Skutki uboczne leczenia nowotworów definiuje się jako wszelkie problemy lub kwestie zdrowotne, które pojawiają się w wyniku leczenia nowotworów. Pomimo niedawnego leczenia nowotworów, dla osób, które przeżyły raka i dla pacjentów nadal nieuniknione jest wystąpienie niektórych rodzajów skutków ubocznych po tradycyjnym leczeniu nowotworów. Zgodnie z dokumentacją medyczną i wynikami, istnieje ponad czterdzieści rodzajów wspólnych skutków ubocznych, które mogą być spowodowane przez leczenie nowotworów. Poniżej znajduje się lista niektórych tradycyjnych metod leczenia nowotworów i ich wspólnych działań niepożądanych.

  • Chirurgia: Najczęstszymi efektami ubocznymi operacji są ból i zmęczenie. Objawy te nie utrzymują się tak długo jak pacjent stopniowo leczy się z operacji. Inne efekty uboczne operacji to utrata apetytu, obrzęk i siniaki wokół nacięcia chirurgicznego, obrzęk limfatyczny i infekcja.
  • Radioterapia: Terapia radiacyjna jest skuteczna. Może ona jednak uszkodzić zdrowe komórki i tkanki, które znajdują się w pobliżu miejsca, w którym prowadzona jest radioterapia. W związku z tym skutki uboczne będą się różnić w zależności od rodzaju nowotworu. Częstymi efektami ubocznymi są zmiany skórne, zmęczenie i rozwój długotrwałych efektów ubocznych.
  • Chemioterapia: Chemioterapia to czynniki powodujące skutki uboczne chemioterapii. Podobnie jak promieniowanie, leki atakują zdrowe komórki w organizmie, powodując uszkodzenia komórek krwiotwórczych, mieszków włosowych i narządów witalnych.

ALTERNATYWNE PODEJŚCIA DO LECZENIA RAKA

Na rynku istnieje wiele rodzajów alternatywnych metod leczenia raka, które mają na celu radzenie sobie z objawami raka, leczenie raka i proces zdrowienia oraz zaawansowane badania kliniczne nad metodami genetycznymi. Niektóre z tych opcji są bezpieczne, na przykład aromaterapia, akupunktura i medytacje. Są to jednak opcje uzupełniające, które mogą jedynie uśmierzyć ból, lęk i zmęczenie podczas konwencjonalnego leczenia. Nie mogą one bezpośrednio leczyć lub wyleczyć problemów z rakiem. Zaawansowane badania kliniczne, takie jak terapia komórkami RCA, to nowa forma immunoterapii, która jest skuteczna, ale niebezpieczna. Może ona prowadzić do problemów neurologicznych, a pacjenci mają trudności z mówieniem, rozumieniem i dezorientacją. Dlatego też wielu pacjentów chorych na raka i ich rodzinom trudno jest znaleźć odpowiednią i bezpieczną alternatywę leczenia raka.

LECZENIE CZĘSTOTLIWOŚCIOWE - NAJBEZPIECZNIEJSZE PODEJŚCIE DO LECZENIA NOWOTWORÓW

Leczenie częstości występowania nowotworów opiera się na pomysł maszyny Rife, która została wynaleziona przez naukowca Dr. Royal Raymond Rife w 1934 roku.

Każdy mikroorganizm ma wibrującą częstotliwość, która jest również znana jako częstotliwość rezonansowa. W teorii Rife, częstotliwości szkodliwych komórek i patogenów są rejestrowane. Dodając więcej tej samej częstotliwości do patogenu, nie będzie w stanie tolerować dodatkowej częstotliwości. W wyniku tego patogen umrze.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenia chorób nowotworowych, które mogą powodować skutki uboczne i długoterminowe, leczenie z częstotliwością rife nie ma tego typu problemów i jest tak samo skuteczne. Urządzenia Rife rejestrują częstotliwość komórek nowotworowych i eliminują komórki poprzez wibracje częstotliwościowe bez potrzeby przeprowadzania operacji lub innych terapii.

Dowiedz się więcej: Jak działa maszyna Rife?

SPOOKY2 LECZENIE CZĘSTOTLIWOŚCIĄ PRZYWRACA TWOJE ZDROWIE

Spooky2 jest najskuteczniejszym i najbardziej przystępnym cenowo systemem leczenia Rife dostępnym obecnie. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania i największa na świecie baza danych częstotliwości zapewniają pacjentom pozytywne rezultaty. To nie tylko pomaga zabić komórki nowotworowe, ale dzięki detoksykacji, wsparciu i programom kontroli bólu, pacjenci mogą odzyskać swoje zdrowe życie. Po zakończeniu leczenia nowotworów, maszyny Spooky2 Rife mogą być również używane jako urządzenia medyczne, które dzięki dokładnym programom leczenia całego ciała chronią pacjenta i jego rodzinę przed chorobami i patogenami.