Czas leci! To już szósty rok od narodzin systemu Spooky2 Rife.
W ciągu ostatnich 6 lat tysiące ludzi na całym świecie przyjęło Spooky2 do swojego życia i stało się częścią „Spooky Rodziny”.  Tymczasem Spooky2 nie mógł się tak szybko rozwinąć bez ciebie! Będziemy zawsze rozwijać Spooky2, aby był najbardziej przystępnym cenowo i potężnym systemem Rife.

W tym miesiącu zapraszamy do podzielenia się swoimi historiami o Spooky2, aby można wygrać DARMOWE nagrody. Twoja historia może być przedstawiona w formie pisemnej, graficznej i / lub wideo. Termin składania zgłoszeń do 30 kwietnia 2019 r. Będzie 20 finalistów.

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW
1. Big Magic (1 zwycięzca)
2. Mini Magic (9 zwycięzców)
3. Jedna torba Duże Plastry Tens Spooky2 (10 zwycięzców)

JAK DZIELIĆ SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ
Napisz esej, albo jeszcze lepiej, nagraj wideo szczegółowo opisujące historię Spooky2. Następnie wyślij nam swoją historię dowolną z następujących metod:
1.Facebook
Opublikuj na swojej stronie z @ Spooky2 Rife, lub na stronie Spooky2 Polska lub w grupie Spooky2 Polska.

2. YouTube
Opublikuj film na swoim kanale YouTube i wyślij nam link do Spooky6th@spooky2-mall.com.

3. E-mail
E-mail Spooky2 pod adresem spooky6th@spooky2-mall.com.

JAK WYGRAĆ
Wybieramy TOP 20 artykułów i opublikujemy je tutaj 1 maja 2019 r. Po opublikowaniu wszyscy czytelnicy będą mieli 7 dni na głosowanie na swoją ulubioną historię.

7 maja 2019 r. Historia, która uzyska najwięcej głosów, otrzyma Big Magic. Następujących 9 zwycięzców otrzyma Mini Magic. Ostatnie 10 otrzyma 2 torby Duże Plastry Tens Spooky2.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu, skomentuj poniżej lub wyślij e-mail na adres spooky6th@spooky2-mall.com, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Opowiedz swoją historię już  od teraz!