Czas leci! To już szósty rok od narodzin systemu Spooky2 Rife.

W ciągu ostatnich 6 lat tysiące ludzi na całym świecie przyjęło Spooky2 do swojego życia i stało się częścią „Spooky Rodziny”. Jesteśmy wdzięczni wszystkim członkom rodziny Spooky2 za ciągłe wsparcie, które pomogło Spooky2 rosnąć. Będziemy zawsze rozwijać Spooky2, aby był najbardziej przystępnym cenowo i potężnym systemem Rife. Aby uczcić urodziny Spooky2, zorganizowaliśmy następujące działania.

Darmowe prezenty z każdym zamówieniem :
Aby uczcić urodziny Spooky2, wyślemy torbę na prezenty z okazji 6-lecia (jeden pęku kluczy, dwie zakładki i jedno pióro) do wszystkich zamówień złożonych w kwietniu.

Dodatkowo w Twoim zamówieniu zostanie dodana jedna torba Duże Plastry Tens Spooky2.Jeśli kupisz Spooky2 Scalar, wyślemy ci 20-metrowy Kabel przedłużający Spooky2 Skalar.

Podziel się swoją historią o Spooky2 i wygraj nagrody:
W tym miesiącu zapraszamy do podzielenia się swoimi historiami o Spooky2 w celu wygrania nagród. Twoja historia może być przedstawiona w formie pisemnej, graficznej i / lub wideo. Nagrody dla zwycięzców obejmują Big Magic, Mini Magic i jedną torbę Duże Plastry Tens Spooky2. Termin składania zgłoszeń do 30 kwietnia 2019 r. Będzie 20 finalistów.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *