Czas leci! To już szósty rok od narodzin systemu Spooky2 Rife.

W ciągu ostatnich 6 lat tysiące ludzi na całym świecie przyjęło Spooky2 do swojego życia i stało się częścią „Spooky Rodziny”. Jesteśmy wdzięczni wszystkim członkom rodziny Spooky2 za ciągłe wsparcie, które pomogło Spooky2 rosnąć. Będziemy zawsze rozwijać Spooky2, aby był najbardziej przystępnym cenowo i potężnym systemem Rife. Aby uczcić urodziny Spooky2, zorganizowaliśmy następujące działania.

Darmowe prezenty z każdym zamówieniem :
Aby uczcić urodziny Spooky2, wyślemy torbę na prezenty z okazji 6-lecia (jeden pęku kluczy, dwie zakładki i jedno pióro) do wszystkich zamówień złożonych w kwietniu.

Dodatkowo w Twoim zamówieniu zostanie dodana jedna torba Duże Plastry Tens Spooky2.Jeśli kupisz Spooky2 Scalar, wyślemy ci 20-metrowy Kabel przedłużający Spooky2 Skalar.

Podziel się swoją historią o Spooky2 i wygraj nagrody:
W tym miesiącu zapraszamy do podzielenia się swoimi historiami o Spooky2 w celu wygrania nagród. Twoja historia może być przedstawiona w formie pisemnej, graficznej i / lub wideo. Nagrody dla zwycięzców obejmują Big Magic, Mini Magic i jedną torbę Duże Plastry Tens Spooky2. Termin składania zgłoszeń do 30 kwietnia 2019 r. Będzie 20 finalistów.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.