Święto Dziękczynienia zawsze było czasem świętowania osiągnięć, wyrażania wdzięczności i spędzania czasu z ukochaną rodziną i przyjaciółmi. Niestety, ten rok jest dla nas wszystkich nieco inny. Musimy utrzymać nasz społeczny dystans i ponownie zastanowić się nad sposobem świętowania. Jednak Spooky2 będzie tu z wami przez cały czas w tym wyjątkowym listopadzie. Będzie on wypełniony mnóstwem zabawnych wydarzeń!

Chcielibyśmy, abyście dołączyli do nas w świętowaniu tegorocznego występu. Możecie udostępnić się z nami swoimi historiami o Spooky2 na tej stronie, za pomocą postu na Facebooku w grupie Spooky2 Rife, lub wysyłać mejla na support@spooky2-mall.com do środy, 25 listopada.

Kliknij poniższy link, aby zagłosować na swoją ulubioną historię, a 15 zwycięzców otrzyma DARMOWE nagrody!

Vote for Your Favorite Spooky2 Story2020-Thanksgiving Day


Czas: Od 2 do 25 listopada

Nagrody dla zwycięzców:
No.1: Ta nagroda zostanie przyznana za najlepszą historię wideo, a zwycięzca otrzyma Spooky2 Central z prostą tubą plazmową lub Skalar Spooky2 (nagroda zostanie przyznana tylko wtedy, gdy najlepsza historia wideo jest również najbardziej popularną historią wśród wszystkich).

No.2-3: Zestaw Przenośny Zasadniczy Spooky2 (Jeśli najlepsza historia jest historią pisaną, otrzyma tę nagrodę, a nagroda dla innych również zostanie przesunięta odpowiednio w dół).

No.4-6: Zestaw Przenośny Podstawowy Spooky2

No.7-15: Spooky2 Zimny Laser Twin lub Wrist / Cewka PEMF / Spooky2 Scalar Digitizer

Nasza wskazówka o wygranej? Udostępnij się swoją historią z rodziną i przyjaciółmi i pozwól im głosować!

Nie wahaj się! Opowiedz nam swoją historię Spooky2 i wygraj wielką nagrodę!

W ciągu jednego dnia roboczego dodamy Twoją historię Spooky2 do naszych opcji głosowania.

Obliczanie głosów: Lubi na stronie do głosowania, a post na Facebooku będzie liczył po 1 głosie. Udziały w postach na Facebooku będą liczone jako 3 głosy każdy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej działalności, wyślij e-mail na adres support@spooky2-mall.com, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Uwaga: Jeśli wyślesz nam wiadomość na mejla, zamieścimy Twoje historie na tej stronie. Twój adres e-mail NIE zostanie umieszczony na naszej stronie internetowej. Obiecujemy, że nie będziemy wykorzystywać twoich e-mail do spamu ani udostępniać nikomu twoich danych osobowych.

Proszę zapisać swoją recenzję przed wysłaniem.