Dobre wiadomości! Spooky2 świętuje 7-ej urodziny!

Siedem lat temu rozpoczęliśmy Spooky2 z jedną misją - wyeliminowania wszystkich chorób. Siedem lat później ta misja pozostaje taka sama. Naszym celem jest umożliwienie ludziom przejęcia kontroli nad ich zdrowiem i życia długiego, zdrowego, spełniającego życie ze szczęściem i radością. Jesteśmy zdumieni, jak daleko zaszliśmy i ile żyć dotknęliśmy. To wszystko przez ciebie. Dziękujemy za zaufanie. Spooky2 zawsze spełni twoje oczekiwania.

Na 7 urodziny Spooky2 chcemy świętować za pomocą następujących działań.

1.Nowe zestawy Spooky2 z okazji 7. rocznicy na sprzedaż

Podczas miesiąca urodzin Spooky2 możesz otrzymać zestawy Spooky2 z okazji 7. rocznicy z obniżoną ceną.

Wykorzystaj okazję i skorzystaj z oferty tego zestawu, zanim będzie za późno!

Godzina: 9:00 1 kwietnia do 18:00 30 kwietnia 2020 r. (GMT +8.00)

2.Wygraj Szczęśliwe nagrody ze swojego loterii

W Coffee Time losujemy loterię z okazji 7. rocznicy Spooky2. Otrzymasz los na loterię w pakiecie Spooky2. Proszę zachować ten los na loterię, aby otrzymać szczęśliwą nagrodę. I będzie pięciu zwycięzców.

Nagrody obejmują Zestaw Spooky Plazma z Prostą Tubą Plazmową(opcja Tuba prostej)MiraMate Mini MagicBig MagicFleszJoint Aid.

Życzę Ci szczęścia!

Godzina: 9:00 Nanjing, Chiny (GMT +8.00), 7 maja 2020 r.

3. Darmowe prezenty z każdym zamówieniem

Z okazji urodzin Spooky2 wyślemy składaną torbę spożywczą wielokrotnego użytku, bilet na loterię do wszystkich zamówień złożonych w kwietniu. Tej torby można używać zamiast plastikowych toreb na zakupy, aby chronić środowisko.

Godzina: 9:00 1 kwietnia do 18:00 30 kwietnia 2020 r. (GMT +8.00)

4.Przekaż darowiznę na ochronę środowiska

Pożary buszu w Australii spłonęły przez ponad pół roku, co spowodowało śmierć prawie miliarda dzikich zwierząt, a środowisko naturalne zostało poważnie naruszone. To jest takie przejmujące!

Nasze środowisko to nasze życie. Aby chronić nasze środowisko, zespół Spooky2 przekazał 3000 USD na Animal Welfare Institute i organizacji charytatywnej One Tree Planted pod nazwą Spooky2 ze wszystkimi klientami.

Ratujmy planetę razem.