Według chińskiej medycyny ludzkie ciało ma 12 meridianów: meridian pęcherza, meridian osierdziowy, meridian pęcherzyka żółciowego, meridian serca, meridian nerki, meridian jelita grubego, meridian wątroby, meridian płucny, meridian jelita cienkiego, meridian śledziony, meridian żołądka i potrójny meridian Południk.

Przez meridiany w ciele płynie cyrkulacja energii, czyli QI, aby zachować zdrowie. Jeśli jednak krążenie zostanie przerwane, pojawi się w ciele choroba. W tradycyjnym leczeniu, naciśnięcie punktów akupunktury może usunąć blokady w powyżej wymienionych meridianach.

Każdy meridian będzie najbardziej aktywny w określonych porach dnia / nocy, a medycyna chińska oferuje zegar narządów / południków, pokazujący najbardziej aktywny czas każdego narządu.

Zegar Meridian jest bardzo przydatnym narzędziem do diagnozowania i leczenia zaburzeń równowagi energetycznej. Możesz użyć częstotliwości Meridian, aby poprawić aktywność meridianu w określonym czasie. Za pomocą Spooky2 możesz eksperymentować z trybem zdalnym, tworząc ustawienie wstępne dla tych meridianów działających we właściwym czasie. Wyszukiwanie południka na karcie Programy pomoże ci znaleźć wszystkie te programy meridianów.

Poniżej znajdują się zdjęcia 12 meridianów, a każdy ma własne częstotliwości:

• PŁUCO 2287Hz ( 3am-5am )

Wątroba dostarcza świeżą krew do płuc, a świeża krew jest wysyłana do organizmu przez płuca. Dlatego ludzie czują się energicznie rano.

• JELITO GRUBE 4230Hz ( 5am-7am )

Płuca wypełniają ciało wystarczającą ilością świeżej krwi, aby doprowadzić jelito grube do stanu pobudzenia, pozwalając mu na zakończenie procesu wchłaniania wody i składników odżywczych oraz defekacji.

• ŻOŁĄDEK 126.9Hz ( 7am-9am )

W tym czasie śniadanie jest łatwe do strawienia i wchłonięcia.

• ŚLEDZIONA 264.9Hz ( 9am-11am )

Śledziona reguluje trawienie, wchłanianie i wydalanie, a także posiada potężne funkcje filtrowania i przechowywania krwi.

• SERCE 289Hz ( 11am-1pm )

Serce popycha krew do biegu i podnosi na duchu. Drzemka w tym okresie jest dobra do podnoszenia ducha i zwiększania energii.

• JELITO CIENKIE316Hz ( 1pm-3pm)

Jelito cienkie reguluje odżywianie w ciągu dnia.

• PĘCHERZ 343.8Hz ( 3pm-5pm )

Właściwe czynności poprawiają krążenie płynów ustrojowych.

• NERKI 383.7Hz ( 5pm-7pm )

Nerka zaczyna przechowywać esencję. W tym czasie nie nadaje się do zbyt dużego wysiłku fizycznego lub dużej ilości wody.

• OSIERDZIE 477Hz ( 7pm-9pm )

Upewnij się, że masz dobry nastrój o tej porze. Możesz przeczytać książkę, posłuchać muzyki, pójść do SPA, potańczyć lub wykonać Tai Chi, aby się zrelaksować i uwolnić od stresu.

• POTRÓJNY GRZEJNIK 496Hz ( 9pm-11pm )

Jeśli osoba śpi w tym czasie, może uzyskać najlepszy odpoczynek, co jest bardzo korzystne dla organizmu.

• WORECZEK ŻÓŁCIOWY 506.8Hz ( 11pm-1am )

Kiedy osoba zasypia w tym czasie, pęcherzyk żółciowy może uzupełnić metabolizm. Zły metabolizm kwasu żółciowego jest podatny na tworzenie kamieni żółciowych.

• WĄTROBA 1032Hz ( 1am-3am )

W tym czasie organizm ludzki potrzebuje dużo tlenu, co wymaga głębokiego snu.

Naukowcy odkryli, że punkty Meridian zapewniają dobrą ścieżkę elektryczną do docelowego organu. Zastosowanie częstotliwości w punktach Meridian poprawia wyniki. Teraz, dzięki maszynie Spooky2 Rife, możesz łatwo dostać częstotliwości południka. Możesz ustawić częstotliwość leczenia południka za pomocą trzech prostych kroków:
Po pierwsze, należy uruchomić oprogramowanie Spooky2 i wybrać preset shell "Healing (R) - JW".
Po drugie, przejdź do zakładki Programs, wpisz "meridian" w polu wyszukiwania. Następnie można wybrać odpowiedni program częstotliwości według południka zegara.
Po trzecie, przejdź do zakładki Control, aby załadować i uruchomić ten program.
Możesz też po prostu uruchomić Meridian Clock (R) - CK w zakładce Presets.
Akupunktura też jest bardzo dobrym sposobem na zastosowanie częstotliwości do punktów Meridian. Zimny laser jest nieinwazyjną formą akupunktury. Laser nie przebija skóry. Na przykład, możesz uruchamiać programy leczenia płuc w punktach Lung Meridian za pomocą zimnego lasera, co będzie działać skuteczniej.
Czy próbowałeś Spooky2 zastosować częstotliwości w punktach południkowych? Zapraszamy do podzielenia się z nami swoim doświadczeniem!