Jaka jest częstotliwość Schumanna?

Od początku życia Ziemia chroni wszystkie żywe organizmy za pomocą naturalnej pulsacji o częstotliwości 7,83 Hz. Nazywany jest również jako rezonans Schumanna, ponieważ został matematycznie przewidziane przez niemieckiego fizyka Winfrieda Otto Schumanna w 1952 roku.

Rezonans Schumanna jest naturalny rytm bicia serca Ziemi, który istnieje w jamie elektromagnetycznej Ziemi (przestrzeń między powierzchnią Ziemi i jonosfery). To nie jest spowodowane przez nic wewnątrz Ziemi lub jej skorupy, ale związane z działalnością elektryczną w atmosferze, szczególnie w czasach drastycznej działalności pioruna.

Wiele eksperymentów naukowych dowiodło, że po dostrojeniu do 7,83 Hz, ludzie mogą doświadczyć korzyści, takich jak odmłodzenie ciała, poprawa pamięci i lepsza tolerancja na stres. Z drugiej strony, gdy częstotliwość 7.83 Hz został usunięty ze środowiska osób, tematy zgłaszały migreny bóle głowy, depresja i inne problemy zdrowotne. To pokazuje, jak ważne jest, aby być w zgodzie z naturalną częstotliwością magnetyczną Ziemi.

Jak zastosować częstotliwość Schumanna w polu skalarnym

Krok 1

Ustawić urządzenia Spooky2 Scalar.

Krok 2

Podłącz GeneratorX do skalara Spooky2. Dostrój Spooky2 Scalar i włącz GeneratorX.

Krok 3

Uruchomić oprogramowanie Spooky2 i wybrać Spooky Scalar General (SS) - JW preset.

Krok 4

Przejdź do zakładki Programs, wpisz "Schumann Resonance" w polu wyszukiwania i kliknij dwukrotnie "Solfeggio Frequencies", aby załadować ten program.

Krok 5

Przejdź do zakładki Control, aby załadować i uruchomić ten program.

Krok 6

Usiądź pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem podczas uruchamiania programów.

Czy kiedykolwiek próbowałeś zastosować Rezonans Schumanna na polu skalarnym? Co pan o tym sądzi? Komentarz poniżej i podziel się z nami!