To może nie być w całości lub w 100% całkowicie poprawne, ale postaram się wyjaśnić w skrócie, co się dzieje.

Spooky2 Remote tworzy dwie przeciwstawne fale - jedną z górnej cewki i jedną z dolnej cewki, które znajdują się w przeciwnej fazie do siebie. Te fale spotykają się i znikają, aby utwórz pole skalarne pomiędzy górną i dolną częścią Remote. To pole informacyjne jest tym, co podnosi próbka DNA; i wykorzystać właściwości QE (splątanie kwantowe), udostępnić informacje w tym polu do reszty ciała.

Fala skalarna nie przemieszcza się, więc ogranicza się do wnętrza Remote. Jest to aspekty QE DNA i pozwalają uzyskać te informacje z dowolnego miejsca który się znajdujesz.

W przypadku Spooky2 Scalar, jeden kształt fali jest wykorzystowany do zasilania cewki nadajnika. Ta energia jest emitowana. Kiedy uderzy w odbiornik, ono zasila energią do cewki, która odeśle falę odbijającą.

Gdy częstotliwość jest dostrojona, dwie jednostki rezonują, a fala odbijająca jest 180 stopni poza fazą, co oddziałuje z pierwotną transmisją. Pozostawia to pole skalarne między dwoma jednostkami.

Istnieją dwa punkty, w których można osiągnąć ten rezonans. Jednym z nich jest standardowe pole elektromagnetyczne (niższa częstotliwość). Drugi to skalar (wyższa częstotliwość). Za pomocą oscyloskopu możesz potwierdzić wizualnie, które z dwóch generujesz.

Ponieważ możesz teraz siedzieć w polu skalarnym, zamiast tylko odbierać pole informacyjne, możesz dostać energię skalarną bezpośrednio, wraz z tym, co modulujesz pole (próbka organiczna, częstotliwość itp.).

Jedyny inny sposób, w jaki wiem, że możemy dostać energię skalarną bezpośrednio za pomocą  Spooky2 Plazma przez pole bliskie z tubą plazmową.