Te częstotliwości snu zostały udostępnione przez Davida Bourke’a, który przedłużył czas swojego snu z 3-4 godzin do 7-8. Proszę sprawdzić szczegóły.

Jeśli stosowałeś leki na problemy zaburzenia snu, zdecydowanie zalecam wykonanie następujących czynności przez 3-4 dni:

Akathisia (XTRA)
Detox Anesthesia 2 (XTRA)

Jeśli nie używałeś leku, możesz to pominąć i przejść do:

Program 1:
Detox Fluoride (XTRA)
Pineal Gland Balance (XTRA)
Pineal Function Normalize Stimulate (XTRA)

Program 2:
Brain (XTRA)
Brain Normalize (XTRA)

Program 3:
Colloidal Silver and Gold Scalar

W kolejnych dniach uruchamiaj programy 1, 2 i 3 przez 24 godziny. We wszystkich przypadkach używałem fali prostokątnej z ustawieniem Zastosuj na "Częstotliwości bezpośrednio". W ten sposób szybko zobaczyłem poprawę. Stosowałem to przez trzy tygodnie i już nie mam problemów ze snem.

Użytkownicy Remote Spooky mogą spróbować zmniejszyć o połowę program 24 godziny i wykonać ten program kolejno przez 11 dni zamiast 21.

Wśród innych ważnych obowiązków, twója szyszynka jest odpowiedzialna za produkcję melatoniny, która reguluje sen oraz serotonina, która reguluje nastrój. Leki psychoaktywne, takie jak leki SSRI, leki przeciwpsychotyczne, leki przeciwcholinergiczne, leki przeciwdepresyjne, środki uspokajające i leki przeciwpsychotyczne zmieniają równowagę chemii mózgu i niszczą rytmy okołodobowe. Wchłanianie fluorku powoduje zapalenie gruczołu szyszynkowego, co sprawia, że ​​nie jest w stanie spełnić jego funkcji.

Destyluję całą moją wodę pitną i używam oleju kokosowego i sody jako pasty do zębów.

Regeneracja i naprawa komórek ludzkich może odbywać się tylko w nocy, gdy śpisz. Bez prawidłowego cyklu snu, twoje ciało nie może samodzielnie naprawić lub skutecznie odtruwać, a system immunologiczny osłabnie.

Preset na sen i bezsenność znajduje się wersji Spooky z Października 2016, pod\Miscellaneous\Remote\Sleep and Insomnia (R) - DB.