Oryginalny wątek na blogu:
https://www.spooky2support.com/hc/en-us/articles/115001461527-What-can-I-get-from-the-comparison-of-scan-results-in-two-weeks-How-to-measure-the-progress-in-healing-

Oryginalny wątek na forum:
https://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=6946&sid=a1ff85dc2881f0200561364ba6c338f8

The role of Spooky pulse
#1 Post by Kornel Dymowski » Mon Jan 16, 2017 10:45 am

Witam Wszystkich,

Pytanie o rolę Spooky Puls. W podręczniku użytkownika na stronie 41 jest następujący tekst:
„Do zabijania przemiatanie z falą nośną oraz szerokopasmowe są wygodne i bardzo wydajne. Najlepiej jednak jeszcze uzupełnić je wybranymi zestawami precyzyjnie dokładnych częstotliwości z bazy danych. Najbardziej wydajnym ze wszystkich, ale nie tak wygodnym mechanizmem są wyniki skanów reakcji bioelektrycznych. Obecnie Spooky Pulse jasno pokazał swoje możliwości wczesnego wykrywania raka.
Skuteczność lub inaczej siła działania zestawów bazy danych zależą również od dokładności Twojej diagnozy. Jest również możliwe, że inna gałąź lub mutacja patogenu jest zaangażowana. W obu przypadkach jeśli nie ma rezultatów przez 2-3 dni to inny zestaw częstotliwości powinien być wybrany.
Do leczenia używałbym albo wyników skanowania reakcji bioelektrycznych lub precyzyjnych zestawów częstotliwości z bazy danych. Przemiatania są zaprojektowane do zabijania. Większość częstotliwości leczenia działa kojąco lub energetyzująco, natomiast przemiatanie nie działa w ten sposób.”

I w związku z tym mam kilka pytań:

  1. Jeśli Spooky Pulse ma możliwość wczesnego wykrywania raka, dlaczego w różnych oficjalnych informacjach oraz opiniach użytkowników jest tak mocno podkreślane, że Spooky Pulse NIEPOWINIEN być uznawany za urządzenie diagnostyczne?
  2. W jaki sposób rezultat skanów Spooky Pulse napisze/wskaże, że w ciele znajduje się rak?
  3. W protokole antyrakowym jest wymagane wykonanie przeszukiwania odwrotnego rezultatów skanowania reakcji bioelektrycznych. Czy też wystarczające jest po prostu zapisanie wyników skanowania jako program użytkownika a następnie używanie go?
  4. Czy porównanie wyników skanowania reakcji bioelektrycznych wykonanych w odstępie dwóch tygodni pokażę coś, czy też nie?
  5. Jak mierzyć postępy leczenia?

============================================================
Odpowiedź
#2 Post by Jeff Kaczor » Mon Jan 16, 2017 3:14 pm

Cześć Kornel,

  1. Po prostu Spooky Pulse zwraca dane z organizmy, które są pomocne do identyfikacji częstotliwości na które ciało zareagowało. Zastosowanie tych częstotliwości w programie Spooky2 powinno być korzystne. Jednakże nie ma sposobu aby wystarczająco precyzyjnie określić częstotliwości zwrócone tak, że wiesz na co zareagował organizm. A w takim wypadku Spooky Pulse nie może być używane jako urządzenie diagnostyczne.
  2. Patrz #1.
  3. Odwrotne przeszukiwanie rezultatów skanu reakcji bioelektrycznej może tylko powiedzieć Ci jakie różne programy w bazie danych zawierają częstotliwość zbliżoną do tej z rezultatów skanu. Nie ma tu gwarancji, że ten a nie inny program, stworzony zwykle na jedną dolegliwość, jest przyczyną reakcji ciała na tę częstotliwość. Co więcej, jeśli dana częstotliwość nie została znaleziona w żadnym programie to rezultat będzie pusty. To nie oznacza, że znaleziona przez skan częstotliwość nie wykona swojej pracy jeśli tylko ją zastosujemy.Wykonanie przeszukiwanie odwrotnego jest ćwiczeniem, które wymaga właściwej perspektywy. Jeśli jest połączone z wielokrotnymi skanami i potwierdzone aktualnymi wynikami diagnoz medycznych, może być uznane statystycznie za użyteczne. Jednak wielu wykonuje przeszukiwanie odwrotne błędnie ufając, że przypisze ono nazwę do ich problemu.
  4. Tak, posiadając wystarczającą ilość skanów wykonanych w dłuższym okresie czasu, możesz wykonać analizę statystyczną. Jeśli ciągle dostajesz trafienie powiedzmy na częstotliwości 76532 Hz, to mogłoby oznaczać, że chroniczny problem jest wskazywany przez tę częstotliwość. Jeśli mógłbyś wystarczająco dokładnie zidentyfikować co ta częstotliwość pokrywa uwzględniając dodatkowe źródła potwierdzonych danych, wtedy po czasie możesz połączyć 76532 Hz z problemem X. Jednakże mając jedynie dodatkowe potwierdzone przypadki testów, w których efektywnie pokrywasz problem X używając częstotliwości 76532 Hz, możesz potwierdzić ważność tego połączenia.Inne wykorzystanie mogłoby być, gdybyś konsekwentnie otrzymywał trafienia znane i używane do problemu Y. Bardzo dobrym pomysłem byłoby wykonanie prawdziwych testów diagnostycznych aby sprawdzić czy problem Y dotyczy również Ciebie. W taki właśnie sposób ktoś mógłby wcześnie zidentyfikować, że ma raka. Jednakże test diagnostyczny i potwierdzenie powinny być wykonane w tradycyjny sposób.
  5. Jeśli porównujesz rezultaty skanów w dłuższym czasie, a także stosujesz je i powtarzasz, wtedy powinieneś móc zaobserwować zmiany w stanie swojego zdrowia. Być może porównując rezultaty skanów zauważysz częstotliwości, które w każdym kolejnym skanie nie tylko schodzą w dół listy 20 trafień, ale również w końcu wypadają z tej listy. Po prostu podrzucam jakiś pomysł.

Błogosławieństwa