Wiele osób nie wie czy za pomocą przycisku usuwania lub leczenia wykonuje się wyniki skanowania. W tym artykule wyjaśnimy, który przycisk ma być używany do uzyskania wyników skanowania pulsacyjnego.

Kiedy wykonujemy skanowanie bio-sprzężenie (każda z tych metod), częstotliwość z której otrzymujemy jest wynikiem reakcji.

Nie wchodząc w szczegóły techniczne, możesz użyć tych częstotliwości w dowolnym przycisku powłoki, ponieważ wiemy, że używana częstotliwość to taka, która w rzeczywistości zadziałała - niezależnie od tego, czy była to metoda usuwania czy leczenia.

Czas w którym używamy różnych ustawień w powłoce usuwania lub leczenia jest wtedy, gdy nie jesteśmy pewni o częstotliwości w programie, który został użyty w przeszłości, ponieważ wiele programów zostało stworzonych przy użyciu badań na urządzeniach o znacznie mniejszej pojemności niż to, które mają dostęp do dzisiaj, wiele wiech na 100 kHz.

Zmienione ustawienia generują również inne częstotliwości i jest to ważne, jeśli program, z którym pracujemy, nie jest częstotliwością, która działa, ale działa z inną częstotliwością utworzoną przez ustawienia.

Powłoki preset Healing (x) - JW może wykonywać tryby usuwania takie jak Killing (x) - JW. Tylko Killing (x) - JW może nie być tak dobra do leczenia ponieważ ma dodatkowe ustawienia, które czynią modalność uzdrawiania mniej skuteczną.

Podsumowując, w razie wątpliwości zawsze możesz zacząć od Healing (x) - JW dla obu modalności.