Kiedy organizm napotyka stres, zmienia własne pola elektryczne poprzez autonomiczny układ nerwowy. Rezultatem są zmiany w przewodnictwie skóry i częstotliwości akcji serca.

Mówienie kłamstw powoduje wydzielanie się hormonu stresu, a wyniki tego są łatwo zbierane przez poligraf. Nie ma nic, co mógłby zrobić podmiot, aby temu zapobiec, ponieważ autonomiczny układ nerwowy nie jest pod świadomą kontrolą. I nie ma znaczenia, jak niewielki lub jak mały jest stres - ciało reaguje tak samo.

Więc jeśli wpiszesz ultradźwiękowy ruch w ciało badanego, a jedna lub więcej jego częstotliwości wywoła współczujący rezonans od, powiedzmy, patogenu lub pasożyta, osobnik zawsze będzie miał reakcję stresową niskiego poziomu. Jest to natychmiast odbierane i rejestrowane przez pulsometr Spooky Pulse.

Po zakończeniu przeciągania Spooky Pulse przejdzie przez listę "trafień" i dokładnie obejrzy je, aby znaleźć dokładne częstotliwości, które wywołują te drobne reakcje stresowe.

Ostatecznym wynikiem będzie lista częstotliwości, które można zapisać jako zestaw i wykorzystać do skutecznego rozwiązania problemu, ponieważ teraz masz odpowiednie częstotliwości. Znalazłeś prawdę. Bez zaciągania drugiego kredytu hipotecznego.