Kiedy organizm napotyka stres, zmienia własne pola elektryczne poprzez autonomiczny układ nerwowy. Wynikiem tego są zmiany w przewodności skóry, tętno i sygnał elektryczny zachowanie.

Mówienie komuś kłamstw tworzy stres, a wyniki tego są łatwo wychwytywane przez wykrywacz poligraficzny. Nie ma nic, co ten podmiot może zrobić, aby temu zapobiec, ponieważ autonomiczny układ nerwowy nie jest pod świadomą kontrolą. I nie ma znaczenia, jak mało lub jak niewielki jest poziom stresu - organizm reaguje tak samo.

Spooky2 ma dwa sposoby skanowania bio-sprzeżenie. Spooky Puls i Spooky2 GeneratorX.

Za pomocą Spooky Puls, jeśli wprowadzisz zamiatanie ultradźwiękowe do ciała pacjenta, a co najmniej jedna z jego częstotliwości wytwarza współczulny rezonans od patogenu lub pasożyta, u pacjenta zawsze wystąpi reakcja stresowa na niskim poziomie. Który jest natychmiast odbierany i rejestrowany przez monitor tętna Spooky Puls.

Kiedy zamiatanie jest zrobione, Spooky Pulse przejdzie przez listę "trafień" i przeszukiwać ostrożnie wokół nich, aby znaleźć dokładne częstotliwości, które wytwarzają te małe reakcje na stres.

Z GeneratoremX zapisuje, jak zachowuje się sygnał elektryczny. Jeśli w twoim ciele występuje rezonans na patogen, krótka zmiana w schemacie elektrycznym wskazuje, że wykryto trafienie.

Ostatecznym wynikiem będzie lista częstotliwości, które można zapisać jako zestaw i wykorzystać do skutecznego rozwiązania problemu, ponieważ teraz masz właściwe częstotliwości.