Zaburzenie nadpobudliwości psychoruchowej uwagi (ADHD) jest jednym z najczęstszych zaburzeń psychicznych dotykających dzieci. Może ono również dotyczyć osób dorosłych. Osoba z ADHD ma różnice w rozwoju mózgu i aktywności, które wpływają na ich uwagę, zdolność do siedzenia spokojnie, i samokontroli.

Nie jest jasne, co powoduje różnice w rozwoju mózgu ADHD, ale istnieją dowody, że ADHD jest najczęściej dziedziczone. Wielu dorosłych z ADHD nie zdają sobie sprawy, że mają zaburzenie. Może to powodować u nich trudności z koncentracją w pracy, w domu lub w związkach. Zazwyczaj są one traktowane z leków, psychoterapii lub terapii zachowania.

To wideo z częstotliwością pomoże im ulżyć:

  • Impulsywność.
  • Brak uwagi.
  • Niepokój.

Zapraszamy do słuchania tej częstotliwości i udostępniania jej znajomym i rodzinie.

Sugerujemy słuchać tego co najmniej 2-3 razy dziennie, aby zobaczyć możliwy efekt. I to zależy od Twoich potrzeb i sytuacji osobistej, aby wybrać poziom głośności. Zalecamy utrzymanie umiarkowanej głośności na komfortowym poziomie, aby zapobiec jakimkolwiek urazom słuchu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość wody z cytryną lub czystej wody, aby spłukać obumarcia z organizmu.