Skąd pochodzą częstotliwości? częstotliwości DNA, BP i MW pochodzą z wykorzystania sprawdzonych technik naukowych. W głównej bazie danych kilka zostało zmieszanych, a kilka z nich pochodzi od samego dr. Rife. Ale z wyjątkiem częstotliwości HC i KHz, prawda jest taka, że naprawdę nie mamy pojęcia o ich pochodzeniu.

Wszystkie badania dr Rife zostały wykonane in vitro i potwierdzone mikroskopem. kierował zbiorem25 częstotliwości. Prawie każda częstotliwość od tego czasu została opracowana przez lata z uwagi na obserwację i podejmowanie historii, raporty osobiste / anegdotyczne i wyniki badań osób trzecich, kilka potwierdzonych przez słabsze mikroskopy.

Każdy badacz jest inny, z różnymi technikami pracy, z różnymi priorytetami, różnymi maszynamiRife, z różnymi zakresami, mocami i możliwościami, stosując różne kształty fal, różne ustawienia,mieszanie i metody badawcze.

Częstotliwości te są wykorzystywane przezludzi,a ludzie sa również różni, mają różne fizjologie, geny, różne wewnętrzne uwarunkowania, stosują różne diety i mają różne style życia, zwyczaje i warunki otoczenia.Dlatego choroby mogą manifestować się i rozwijać odmiennie w każdym z nas.Bo pategony są absolutnymi mistrzamii w - dostosowanie się do różnych środowisk.

Do pracy, częstotliwość musi być dostrojona z dokładnością do +/- 0,025%.Można porównać te wszystkie nieznane czynniki do karabinu, pocisku i celu, czy to takie dziwne, że możemy powiedzieć ludziom, aby wypróbować program trzy dni, a jeśli to nie pomoże, spróbować innego? .Albo że system Rifa bazuje na eksperymentach?

Jednak każdy z nas posiada najbardziej znakomity i dokładny przyrząd do identyfikacji częstotliwości na Ziemi - Nasze ciało w metodzie skanowania bio-sprzężenia jest nieomylnym sposobem, aby znaleźć dokładne częstotliwości, które będą Cipomagać .Dysponowaliśmy tym od jakiegoś czasu. Jednak z naszej winy było zbyt łagodne, nawet nie w pobliżu wystarczającej siły.

Intensywna opieka otwarcie stawia czoła temu pytaniu i wyrosła z rzeczywistych sytuacji z wieloma poważnie chorymi, gdzie było możliwe przygotowanie gotowych konfiguracji by pomóc im wszystkim. Jedyną możliwością było zastosowanie skanowania bio-sprzężeniem. Siedem instalacji z wyników skanowania i programu odtrucia zostały wprowadzone do Centrali Spooky i uruchomione przez noc. Trzy dni później, złe poczucie prawie całkowicie ustąpiło. Kolejny skan 4 dnia wykazał, że lista problemów została zredukowana o ponad 75%.

Ponieważ zastosowano także sześć generatorów w Trybie Zdalnym dla ciężkiego odtrucia i wsparcia systemu, ta wersja jest trochę mniej ciężka, ponieważ większość ludzi użyje Zestawu Zasadniczego/Zaawansowanego Centrali Spooky2 lub Zestawu Zasadniczego Zaawansowanego Spooky2. Pięć instalacji zostało zastosowane zamiast siedmiu w trybie plazmy/kontaktu, z dwomazdalnymipilotami i jednym zestawem ustawionym na tryb odtrucia i wsparcie.

Intensywna opieka wymaga jednego z powyższych zestawów Spooky i najlepiej aplikacji podczas snu. Dla poważnych chorób, nie jest wystarczający jedynie Tryb Zdalny, nawet z wielomageneratorami, ale istnieją raporty szybkiej pomocy w mniej poważnych problemach.

Protokół Intensive Care