Opryszczka, medycznie nazywane "wrzodami afty", są bolesnymi odleżynami, które tworzą się w jamie ustnej lub u podstawy dziąseł. Opryszczka nie są zaraźliwe i zazwyczaj występują, gdy ktoś jest pod wpływem stresu, miał wiele cytrynowych lub pikantnych pokarmów, niewielkie obrażenia w jamie ustnej lub odwodnienie. Chociaż nie powodują one stanów zagrażających życiu, objawy są bolesne i zazwyczaj powodują trudności w rozmowie i jedzeniu. Utrzymywanie zdrowej diety i praktyka medytacji odstresowujących są doskonałymi sposobami zapobiegania występowaniu opryszczki.

Objawy wspólnych opryszczka:

  • Bolesne wrzodowe na języku lub wewnętrznym policzku.
  • Uczucie poparzeń przed pojawieniem się owrzodzeń
  • Gorączka w ciężkich przypadkach

W tym filmie dostarczana jest częstotliwość działania leku, Amlexanox. Jest on powszechnie stosowany jako pasta miejscowa w leczeniu nawracających wrzodów afty. Przyspieszy tempo leczenia i złagodzi ból związany z opryszczką.

Sugerujemy słuchać tego co najmniej 2-3 razy dziennie, aby zobaczyć możliwy efekt. I to zależy od Twoich potrzeb i sytuacji osobistej, aby wybrać poziom głośności. Zalecamy utrzymanie umiarkowanej głośności na komfortowym poziomie, aby zapobiec jakimkolwiek urazom słuchu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość wody z cytryną lub czystej wody, aby spłukać obumarcia z organizmu.