Umieszczenie plastry TENS jest decyzją użytkownika. Zalecane umiejscowienie lewego nadgarstka / prawego nadgarstka jest ogólnym punktem wyjściowym do celowania w całe ciało. To ma sens, ponieważ energia elektryczna musi przepływać z jednego końca na drugi, zapewniając w ten sposób pokrycie przez jak największą część ciała.

W wielu miejscach (zawiera w przewodniku użytkownika) stwierdzono, że jeśli masz znany obszar docelowy, który najlepiej pasuje do miejsca docelowego, najlepszym rozwiązaniem jest podzielenie na sekcje danego obszaru.

Na przykład, jeśli celujesz w swoją śledzionę, umieść plastry TENS na przedniej i tylnej stronie tułowia, gdzie znajduje się śledziona, która skupia ścieżkę elektryczności, aby przejść przez obszar, na który zamierzasz trafić.

Z obszarami nad szyją nie mówi się również o użyciu plastrów TENS bezpośrednio, ponieważ głowa jest bardzo złym miejscem do przesyłania energii elektrycznej. Istnieje również kwestia rezonansu obszaru wokół tętnic szyjnych. Chociaż rzadko można zablokować mięśnie, jeśli zrobisz coś niepoprawnie i ograniczysz przepływ krwi do mózgu.

Nie jest to dobra sytuacja. Dlatego, gdy celujesz w obszary głowy, używaj obszarów ramion do umieszczania plastry. W ten sposób uzyskuje się energię elektryczną najbliżej obszaru, który ma być bezpiecznie ukierunkowany.

Autor:Jeff Kaczor