Ważne jest, aby uruchomić Terrain Detox Protokoły przed wszystkim innym, gdy po raz pierwszy otrzymasz swój zestaw Spooky2.

To właśnie na ten temat miał do powiedzenia zmarły Johann Stegmann:

Detox jest istotną częścią Rifingu, ale bardzo niewielu ludzi detoksykuje. Przez 3 lata leczenia otrzymywałem paznokcie od wielu osób i teraz standardową praktyką stało się, że będę je odtruwał i badał pod kątem obecności rtęci zanim Tania wykona swój pierwszy skan. Jeśli którekolwiek z nich są obecne, uniemożliwia to Tani wykonanie prawidłowego badania. Przysłania to jej widok i sprawia, że ma bardzo mdłości i jest niesprawiedliwe, aby Tania doświadczyła czegoś złego, kiedy robi skan. Wszyscy oni potrzebują tych dwóch i niektórzy z nich mają bardzo silne mdłości. Zwykle prowadzę ludzi dla tych dwóch przez 2 dni non stop na Spooky. Niektórzy z nich musieli biegać znacznie dłużej.

Uzdrowienie nie może nastąpić, jeśli obecne są toksyny lub rtęć. Dlatego bierzcie tych dwoje przez co najmniej dwa dni, zanim wyleczysz siebie lub kogokolwiek innego za pierwszym razem.

Podczas leczenia, to oczywiście różni się. Jeśli zabijasz patogeny, to po ich zabiciu musisz przeprowadzić detoksykację. Powiedziałbym, że należy uruchomić programy do zabijania tych patogenów na 3 dni, a następnie uruchomić detoksykację na jeden dzień, a następnie kontynuować zabijanie patogenów. Albo można uruchomić detoksykację podczas uruchamiania programów do zabijania patogenów. To jest to, co zwykle robię. Do tego potrzebne jest więcej niż jedno urządzenie.

Dla każdej detoksykacji uruchomiam Detox Toxins Elimination 2 - XTRA, a dla rtęci prowadzę Detox Toxicity V - CAFL. Dla boreliozy użyję również Interleukin - PROV.

Podczas detoksykacji wątroba znajduje się pod ciśnieniem, ponieważ wątroba wykonuje większość pracy, a nerki do pewnego stopnia również. Zawsze jest to wątroba i czasami nerki. Następnie uruchomiam Liver Function Balance - XTRA i Detox 3 Toxins in the Kidney and Liver. Normalnie będę uruchamiać programy detox i wątroby na innych urządzeniach w tym samym czasie - co trzeci dzień - i kontynuować główne programy dla stanu, który leczę.

Ludzie zapominają, że układ limfatyczny jest w dużej mierze częścią systemu oczyszczania /detoksycznego organizmu. Dlatego od czasu do czasu prowadzę również Lymphs i Detox - CAFL.

Kiedy leczysz problemy jelitowe, dobrze jest uruchomić Detox 1 Toxins in the Intestine – CAFL.

Zauważyłem, że Tania będzie widzieć toksyny, ale osoba nie będzie odczuwać bólu, kiedy te toksyny są obecne. W ten sposób nie będzie wiedziała ani nie będzie świadoma, że mają nagromadzone toksyny. Tylko w bardzo ciężkich przypadkach i w Borelioza będą odczuwać ból. Więc najlepiej w ramach rutyny uruchomić te programy detoksykacyjne.