Co to jest PEMF?

Pulsed Electromagnetic Field Therapy (Impulsowa terapia pola elektromagnetycznego) lepiej znany jako PEMF, jest bezpiecznym i naturalnym sposobem na dosłowne „naładowanie ciała”, aby mogło ono podążać ścieżką prowadzącą do lepszego zdrowia.

PEMF celuje w twoje ciało na poziomie komórkowym, aby stymulować metabolizm komórkowy i poprawiać twoje zdrowie. Liczne zaburzenia, choroby i urazy korzystają z leczenia PEMF. I nie ma żadnych szkodliwych efektów ubocznych, często związanych z lekami na receptę i procedurami medycznymi.

PEMF jest całkowicie bezpieczną i naturalną formą leczenia, udowodnioną w niezliczonych badaniach naukowych, aby zapewnić zadziwiające wyniki. Wszyscy, wszędzie, mogą korzystać z PEMF. Nawet zwierzęta.

PEMF działa jak magia.

 

Korzyści z magicznego PEMF

Oto tylko kilka sposobów, w jakie PEMF promuje dobre zdrowie:

  1. Naturalne endorfiny Twojego ciała są stymulowane, zapewniając skuteczne łagodzenie bólu w przypadku zapalenia stawów i stawów, fibromialgii, bólu pleców i zesztywniającego zapalenia stawówkręgosłupa.
  2. Pacjenci z chorobą Parkinsona, Alzheimera i Udaru odnoszą korzyści z uzdrawiającej energii.
  3. Ludzie z migrenami, bezsennością, stresem, lękiem i fobiami zwykle odczuwają znaczną redukcjęsymptomów.
  4. PEMF jest idealny do pobudzania regeneracji kości, poprawygęstości kości i wspomagania odzyskiwania osteoporozy, zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i złamań.
  5. Tkanki miękkie, takie jak mięśnie, więzadła i skóra goją się.
  6. Problemy z bólem nerwowym są całkowicie zredukowane lub całkowicie wyeliminowane.

PEMF jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na zapewnienie komórkom dodatkowej energii, aby przezwyciężyć problemy zdrowotne. Właśnie dlatego NASA używa PEMF do traktowania astronautów po ich powrocie na Ziemię.

W środowisku o zerowej grawitacji astronauci tracą tkanki mięśniowe. Ich gęstość kości również znacznie się zmniejsza. Zwykle nie są w stanie samodzielnie chodzić, a po powrocie na ziemię muszą być przewożone ze statku desantowego.

Dodając więcej do ich nieszczęść, naturalne, dające zdrowie pole magnetyczne Ziemi nie rozciąga się w przestrzeń kosmiczną. Kiedy astronauci wracają, zwykle cierpią z powodu zmęczenia, depresji i wielu innych objawów.

Ciało ludzkie jest jak bateria, a PEMF to idealny sposób na ożywienie, odmłodzenie i naładowanie. Jeśli PEMF jest wystarczająco dobre dla NASA, jest wystarczająco dobre dla Ciebie!

 

Ustalenia NASA dotyczące PEMF

Thomas Goodwin, Ph.D. NASA opublikował eksperymentalne badanie, w którym badał wpływ pól elektromagnetycznych na komórki nerwowe.

Komórki neuronalne są odpowiedzialne za przekazywanie sygnałów elektrycznych w całym ciele. Twoje ciało używa ich do poruszania mięśniami, wysyłając wiadomości z mózgu do mięśni, przekazując im instrukcje do poruszania się. Komórki te mogą zostać uszkodzone w wyniku wypadków lub gdy pacjent przechodzi operację.

NASA przeprowadziła badanie, aby dowiedzieć się, czy możliwe jest stymulowanie odrostu tkanki nerwowej polami elektromagnetycznymi i poprawienie przewodności elektrycznej między komórkami neuronowymi. Odkryli, że stymulacja pola elektromagnetycznego poprawiła odrastanie o zadziwiające 250% do 400%.

 

Co się dzieje, gdy twoje komórki tracą energię?

Nasze komórki mają ładunek dodatni, a utrata tego ładunku może spowodować poważne problemy zdrowotne.

Komórki krwi mają bardzo ważną rolę do odegrania. Przenoszą składniki odżywcze i tlen do organizmu, pochłaniając toksyny lub enzymy z głównych narządów. Dodatni ładunek zapobiega zbijaniu się komórek krwi, dając większą powierzchnię umożliwiającą każdej komórce osiąganie pełnego potencjału.

Bez dodatniego ładunku krwinki zbierają się razem. Jeśli więcej niż osiem komórek krwi zbija się razem, ich łączna powierzchnia jest o połowę mniejsza. Tak więc można zrobić tylko połowę pracy.

Zlepianie się krwinek ogranicza przepływ przez nasze wąskie naczynia włosowate, a narządy podstawowe nie są dostarczane z wystarczającą ilością tlenu i składników odżywczych. Produkty odpadowe zaczynają się kumulować, a nasze ciała stają się słabe.

Bakterie, pasożyty i wirusy rozwijają się, gdy organizm nie jest w stanie się obronić, co prowadzi do manifestacji choroby, która ostatecznie kończy się śmiercią.

 

W jaki sposób pomaga PEMF?

PEMF emuluje naturalne pole magnetyczne Ziemi, aby poprawić krążenie i metabolizm komórkowy. Łatwo penetruje ciało za pomocą pulsującego pola elektromagnetycznego o niskiej częstotliwości. Nasze ciało jest pielęgnowane przez te pola, a nasze komórki odzyskują ładunek dodatni.

Nasze urządzenia Magic PEMF emulują naturalne pola magnetyczne przepływające przez nas każdego dnia. Energia uzdrawiająca, życiodajna. MiraMate Magic to naturalny i zdrowy wybór.