Category: Inni

1. Spooky2-mall.com posiada dział dla nowych użytkowników. To da ci przewagę.
Kiedy będziesz gotowy, możesz pobrać oprogramowanie za darmo, aby zobaczyć, jakie to wspaniałe. Może wyszukać w jego zakładce preset i zakładce programs, dla warunki które mogą cię zainteresować. Pobierz "full installer" na stronie spooky2.com/spooky2.pl.

2. Jestem zupełnie nowy. Zacząłem od mojego Zestaw Zasadniczy GeneratorX tydzień temu. Gorąco polecam przeszukiwanie postów w tej grupie. Możesz się wiele nauczyć patrząc wstecz na to, o co prosili inni ludzie. Ponadto, w zależności od tego jaką dolegliwość starasz się leczyć, możesz również dołączyć do tych grup FB. Na przykład, ja leczę między innymi Borelioza, więc jestem w grupie Spooky2 Rife for Lyme.

3. Zaczęłam od video tutoriali i przewodnika QuickStart. Obecnie dostępnych jest wiele setek filmów. Zabawa z oprogramowaniem i wirtualnym generatorem pozwala na wypróbowanie oprogramowania. Tylko dzięki doświadczeniu "hands-on" można zacząć nabierać pewności siebie. Istnieje krzywa uczenia się, więc bądź cierpliwy. Nic wartego zachodu nie jest łatwe, to prawdziwe powiedzenie, przynajmniej przez 99% czasu.