Category: Choroba

1. Wykonaj skanowanie Grade dla programów, które chcesz, nawet 1 na raz. Dostaniesz trafienia pokazujące czy wybrałeś coś pasującego do ciała.

2. Musisz najpierw zrobić 11-dniowy Terrain, a następnie uruchomić program Morgellons and Lyme. Zacznij od protokołu Terrain. Znajduje się on w zakładce Presets, pod >Detox, "GUIDE Terrain Protocol - Click Me.pdf. Po zakończeniu tego, wykonaj protokół Morgellons and Lyme.

Protokół Morgellons and Lyme znajduje się w zakładce Presets, pod >Morgellons and Lyme, >Morgellons and Lyme v3.0, "GUIDE M&L - Click Me.pdf". Ten protokół wymaga 2 lub więcej XMs (lub 1 GX), potrzebny jest biofeedback.

Jeśli protokół Morgellons and Lyme jest dla Ciebie zbyt obszerny, możesz go zastąpić poniższym, po zakończeniu protokołu Terrain:
Uruchom programy Contact/Plasma/Scalar i programy Remote dla patogenów, które możesz mieć, tj. Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Dodatkowo, wykonaj skanowanie biofeedbacku co około 4 dni, a następnie uruchom je na Contact/Plasma/Scalar i Remote.

3. Może zacznij naprawdę od malutkich kroczków. Po pierwsze, chodzi o to, aby móc uruchomić coś dla siebie, co będzie miało pozytywny wpływ na Ciebie. Możesz uruchamiać niekończące się programy z liczbami w nich zawartymi, ale jeśli nie są to liczby, które są "krzyczące trafienie", to uruchamiasz liczby, które nie będą miały żadnego wpływu w żaden sposób (dobry czy zły). Następnie, wiedząc o tym, wymieniłeś około 4 różnych warunków Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Więc twoim pierwszym maleńkim krokiem będzie szukanie Spooky oprogramowania dla Borrelii. Jest wiele 'Borrelia's', które ładują się na liście, którą zauważyłem i widzę na górze listy tylko 1 liczbę na program. Więc teraz musisz zdecydować - czy chcesz przetestować każdy z nich i zobaczyć czy są one trafienia czy też znasz już pełną nazwę borrelia tego, którego szukasz? Albo... czy wolisz zebrać je w grupę, powiedzmy 5 z nich wszystkich w jedną grupę z listy i dowiedzieć się, czy są jakieś, które mogłyby ci się przydać? Czy wiesz, której borelii szukasz z listy (różne imiona są po niektórych z nich)? Jeśli nie wiesz, który z nich, możesz załadować tylko jeden program, aby rozpocząć ie: pierwszy na liście w 3 minuty i uruchomić "skanowanie Grade". W ten sposób - możesz zobaczyć, czy ten program (pierwszy na liście) ma 'trafienie' z częstotliwości w nim zawartych. Jeśli nie ma trafienia, przejdź do następnego na liście i tak dalej (lub możesz połączyć w pakiet kilka programów jednocześnie) i skanuj całą listę, którą połączyłeś, aby sprawdzić, czy jest coś do uruchomienia. Czy to ma jakiś sens? Proszę, jest tu wiele osób, które mogą Ci pomóc, nie poddawaj się.