Category: Choroba

1. Jeśli google remineralizuje zęby, znajdziesz wiele osób, które to zrobiły. Wszystko od ciągnięcia oleju, szczotkowania aktywowanym węglem drzewnym, gliny bentonitowej i huśtawki z minerałami. Jestem pewien, że jeden ze sposobów będzie rezonować z tobą, a następnie dodać Spooky2 dla wsparcia.

2. Dental Jawbone infection i Dental Focci przez około 2-3 tygodnie. Ból zniknął.

3.Ściąganie oleju działa cuda na wiele rzeczy. Tradycyjnie jest to olej sezamowy, ale olej kokosowy też dobrze działa. Przełączaj, ciągnij i prowadź go między zębami przez ok. 20 minut. W pewnym momencie zauważysz zmiany tekstury. Dla mnie to sygnał, że się zepsuł i wykonał swoje zadanie. Upewnij się, że nie plujesz olejem sezamowym do swojej kanalizacji. To *będzie* budować i zatykać twoje rury. Nie odkładam żadnej z nich do odpływu. Albo wypluwam go do pustego słoika z masłem orzechowym, który trzymam pod zlewem, potem wyrzucam, gdy się napełni, albo czyszczę kociołek do śmieci, a następnie ostrożnie wypluwam na kępki, które go pochłaniają, aby nie narobić bałaganu w worku. Obrzydliwe prawdopodobnie, ale to działa skutecznie.

4. Robię również wyciąganie oleju i to naprawdę pomaga w infekcjach dziąseł i zatok, ale częstotliwość regeneracji komórek na Spooky2 rzeczywiście odbudował komórki wokół dwóch lub trzech zębów, które były luźne i były prawie gotowe do wyjścia z mojej kości szczęki. Ta częstotliwość również odbudowała komórki w całym moim organizmie, które były bardzo potrzebne, ponieważ mam boreliozę i Morgellony, a wszystkie towarzyszące im infekcje pogarszały moją kondycję.

5.Olej kokosowy + soda oczyszczona + sól morska + kurkuma + ocet jabłkowy = wszystkie naturalne odwrócenie próchnicy zębów. Częstotliwość Cell Regeneration jest również bardzo korzystna.

6. Rozmawiając z dentystą, wspomniała, że są osoby, które nie wytwarzają kwasów, gdy spożywają cukry z powodu braku paciorkowców(ang. Streptococcal Mutans). Obniżenie kwasowości w jamie ustnej oszczędza zęby - osoby te mają absolutnie minimalne problemy z zębami. Czy pomyślałem, że zamrażanie Streptococcal Mutans drastycznie ograniczyło by aktywność jamy ustnej.

7. Właśnie wyleczenie 6 ubytków DH 1200 eksperymentalna częstotliwość próchnicy zębów i przywrócenie 3 miesięcy oszczędziło mi 3000.