Category: Częstotliwość

1. Mam Lupus SLE, Sjogren's, Fibromyalgia, i Raynauds.
Mam dobre wyniki stosując Spooky2 GX i 2 generatory XM wraz z dietą AIP w celu wyeliminowania stanu zapalnego. Udało mi się obniżyć poziom mojego ANA. Na pół, bez żadnych leków. Nie mogę żyć bez moich systemów Spooky2.

2. Przeszukując bazę danych programów Hashimoto's, pojawia się 6 programów, 5 na niedoczynność tarczycy i 1 na zapalenie tarczycy.
Jest preset częstotliwość DH Experimental dla korekcji Hashimoto.
Częstotliwości Terrain i Detox pomoże Twojemu ciału uzyskać czystość. Jeśli dostajesz Spooky2 Scalar lub Plasma, oba te urządzenia dostarczają uzdrawiających energii dla tarczycy (lub dowolnego organu).
3.Ponadto, istnieją tony programów i ustawień oraz protokołów dla różnych patogenów.
Biofeedback znajdzie częstotliwości patogenów w Twoim organizmie. Zdobądź GeneratorX, jeśli Cię na to stać, bo łatwiej i szybciej zrobisz skanowanie biofeedbacku.
4. Mam Hashimoto's i Sjogren's. Ludzie z nim mają go w różnym stopniu. Anthony Williams, autor Medium Medycznego, mówi, że choroba autoimmunologiczna jest naprawdę jednym z 66 wirusów Epsteina Barra. Kiedy próbuję uruchomić programy EBV, mam najgorszy czas na to. Nie mogę ich uruchomić na długo. Stworzyłem program, który koncentruje się na odbudowie mojego organizmu na poziomie komórkowym i uważam, że prowadzenie go jest najbardziej skuteczne. Mam generator dedykowany właśnie do tego programu.

Oto program komórkowy, który uruchamiam i który pomaga mi w zaburzeniach autoimmunologicznych. Odczuwam małą różnicę. Na innym generatorze, uruchamiam Sjogren's, aby utrzymać je poniżej 4 godzin. Możesz wyciągnąć każdy z nich w zakładce Programy, żeby zobaczyć ich opis i zobaczyć, czy dobrze ci pasuje.

Uruchomienie 24/7:

ATP Generate (XTRA)

Carnitine Disorders (ETDF)

Mitochondrial ABC transporters (MW)

Glutathione (MW)

Cell redox homeostasis (MW)

Respiratory Chain Deficiencies Mitochondrial (ETDF)

Intracellular oxygen transport (MW)

Electrolyte Levels (CAFL)

Minerals - Potassium (XTRA)

40KHz General (XTRA)

Oxygenate Cells (XTRA)

Hypothalamus Balance (XTRA)

Hypothalamus Function Balance (XTRA)

Endorphin Release (XTRA)

Vitamag Complete program (CAFL)