Category: Choroba

1. Próbowałeś oleju kokosowego?
Rozważ również spróbowanie czystej gumy Terpentyny - Tony Pantallaresco Healing z terpentyną: https://www.youtube.com/watch?v=U7ZPpaGmOw0
i Tony Pantallaresco Cleanse/Extraction z solą + terpentyną
https://www.youtube.com/watch?v=DN508_-TVac

Oto kolejny środek leczniczy na problemy skórne autorstwa Tony Pantalleresco
https://www.youtube.com/watch?v=YdNEOpM778s
Mówi również, że ten środek jest przydatny dla Morgellonów, i żylaków. Dodatkowo, on mówi, że osoby z osteoporozą powinny przyjmować więcej soli i mniej wapnia.

2. Masz Spooky2 Zimny Laser? Spróbowaj. Podobno ultrafiolet jest skuteczny, ale widzę, że niektórzy ludzie też używają czerwonego. PEMF też wydaje się pomocny, jeśli go masz.
Ja też pomagam komuś z egzemą, a MRSA wydaje się pomagać. Nie mogę spróbować światła lub PEMF, ponieważ jest to dalekie.
Olej kokosowy to dobra propozycja, podobnie jak glina bentonitowa. Zawsze sprawdzam Earthclinic.com, aby zobaczyć, co inni robią w innych krajach.
http://www.earthclinic.com/cures/natural-cure-for-eczema-editors-choice.html
Ted ma dobrą opinię na temat naturalnych środków zaradczych i sugeruje przyczynę jako prątkowicę lub grzyb, więc spróbuj tych częstotliwości na Spooky2.
Przepis Teda: 2 łyżki stołowe octu jabłkowego i co najmniej 1/4 łyżeczki sody oczyszczonej w 1/2 lub najlepiej 1 szklankę wody. Przyjmuje się zazwyczaj trzy razy dziennie. Jeśli jednak wystąpią warunki wyprysku, zwykle podniosę środek na sodę z 1/4 łyżeczki do 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej plus 2 łyżki ACV w 1 pełnej szklance wody pobieranej co najmniej dwa razy dziennie.
Moją ostatnią sugestią jest, aby uzyskać trochę wody alkalicznej i dać mu przejść, ponieważ kwasowość wydaje się być częścią problemu. Mam wybór, aby uzyskać wody alkalicznej w moim sklepie spożywczym zdrowia przez uzupełnienie galon dzbanki z ich systemu filtracji za dobrą cenę.

3. Mam egzemę. Odchodzi, kiedy spożywam organiczną dietę wegańską lub żywą...wraca, kiedy jestem leniwa i spożywam pokarmy zawierające glifosat. Myślę, że egzema jest spowodowana przez "glifosat" lub "pestycydy" i lub szczepionki, które tworzą środowisko dla inwazji pasożytów/grzybów na skórze w tej chwili. Eksperymentuję z glifosatem o masie cząsteczkowej z zastosowaniem czynnika rozpadu(ang. Apply Disintegrative Factor).

4. Mleko krowie może powodować egzemy, a twoja wątroba może wymagać leczenia. Problemy ze skórą czasami zaczynają się w wątrobie.

5. Miałem zły przypadek, otwarty obolały, bardzo swędzący, na prawie wszystkich czubkach stóp, który nie zniknąłby przez ponad 6 lat. To było straszne, dosłownie próbowałam wszystkiego, co tylko mogłam wymyślić. Przyjaciel zrobił na mnie zdalne Spooky2, co mogło pomóc, ale chiński zielarz spojrzał na mnie i powiedział "toksyczna wątroba". Po użyciu jego ziołowego środka czyszczącego przez miesiąc, znalazłem i zacząłem robić "The Amazing Liver and Gallbladder Flush" Andreasa Moritza co miesiąc przez 16 miesięcy, wypłukał tysiące toksycznych kamieni, i że stan skóry, niesamowicie, w końcu odszedł! Zostałem również poprowadzony do fioletowego promienia, najpierw zacząłem używać starego środka zwanego Gentian Violet do malowania na tym obszarze (plamy i jest bardzo brudny, ale świetny środek antyseptyczny), a następnie udało mi się zdobyć zabytkową maszynę fioletowego promienia na eBayu, a używał promienia również do leczenia tego obszaru. Jak wspomniała Kathy Mazzola, poszukaj problemów z wątrobą.

6. Jednym z presetów w folderze Miscellaneous \ Remote jest Egzema (R) - JK. Oczywiście, biegnie on przez Remote, więc może biec cały czas, aż przyniesie ulgę.
Oczywiście, zawsze monitoruj, aby upewnić się, że osoba pije wystarczającą ilość czystej wody, aby wypłukać toksyny, jak również utrzymując w granicach tolerancji na ból, aby nie było nadmiaru aktywności Herx.

7. Trzy tygodnie temu byliśmy na wakacjach na farmie z moim 6-letnim wnukiem. Miał prawie natychmiastowe złe reakcje alergiczne, zwłaszcza bardzo swędzącą białą wysypkę na rękach. Użyłem kombinacji częstotliwości Spooky2 Rife, modlitwy i organicznego marokańskiego czystego oleju z nasion konopi, który został wcierany na jego ramiona. Wysypka ustąpiła w ciągu pierwszego dnia i nie powróciła. Być może warto spróbować pomóc przy egzemie.

8. Częstotliwości 3 min MW będą się powtarzać aż do momentu zatrzymania przez ciebie. Dobrze jest mieć możliwość kontrolowania generatora w przypadku jakichkolwiek niepożądanych reakcji na leki i jest niepożądana częstotliwość reakcji na leki ustawić można uruchomić obok zbyt, aby zapobiec takiej ewentualności. Następnie można uruchomić częstotliwości wyprysków i częstotliwości gojenia się skóry, aby dodać do wszystkiego innego, co robisz, aby pomóc w tym procesie.

9. Ja również mam ciągłe problemy z egzemą - ale ostatnio znalazłem częstotliwość Spooky2 dla fungoidów grzybicy nowotworowej, która ma następujące wyjaśnienie: Rak skóry przypominający egzemę. Użyj środka do oczyszczania krwi. Inne zastosowania: bezwarunkowa miłość, powrót do porządku duchowego. Teraz spróbuję tego.

10. Moja córka miała świerzb, który wyglądał podobnie. Mógłbyś spróbować tego programu. Jeśli to jest to, będą musieli też głęboko posprzątać dom, prześcieradła, ubrania.

11. Wątroba też jest ściśle związana ze skórą, więc odtrułbym nerki, wątrobę i limfę.

12. Zabijanie grzybów lub bakterii miejscowo zazwyczaj nie wystarcza na egzemę lub łuszczycę, jak to ma miejsce w przypadku grzybów paznokci u stóp i nóg. Problem jest wewnętrzny, gdzie ciało potrzebuje dokładnego oczyszczenia/detoksykacji.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, uruchom protokół Terrain. Rozważ również zastosowanie leczenie Kontakt lub Plazma w protokole, oprócz samego Remote.
Grzyby i inne patogeny rozwijają się, gdy w organizmie znajduje się wiele martwych i umierających komórek.
Więc w moim modelu zdrowia, jak poprawić teren, aby zmniejszyć ten ładunek martwych/umierających komórek?

Po pierwsze, usunąć rzeczy, które zabijają komórki, czyli toksyny:

 • pestycydy/toksyny w żywności i wodzie
 • toksyny w kosmetykach osobistych
 • toksyny w domowych środkach czyszczących
 • chemikalia w przetworzonej żywności (msg, aspartam, itp.)
 • toksyny w gospodarstwie domowym (materiały budowlane, pleśnie, itp.)
 • leki (zarówno farmaceutyczne, jak i rekreacyjne, w tym alkohol i tytoń)

Nawet jeśli nie zabijasz komórek w swoim organizmie toksynami zewnętrznymi, jeśli dostatecznie uszczuplasz swoją energię, możesz zabijać komórki produktami ubocznymi z procesu metabolicznego. Zatem aby poprawić tę sytuację, usuń rzeczy, które wyczerpują twoją energię:

 • trudne do strawienia pokarmy
 • negatywne emocje i niewyzwolony ból emocjonalny
 • negatywni ludzie i drenujące relacje
 • przepracowanie
 • niewystarczający sen/spoczynek
 • zbyt wiele urządzeń (komputery, telefony, tablety, telewizor, itp.)

W końcu, praktykuj nawyki, które zwiększają twoją energię:

 • medytacja / joga
 • spędzanie czasu w przyrodzie
 • uzyskanie regularnego treningu
 • dostajesz tyle słońca, ile możesz bez poparzenia się.
 • oddychanie czystym, świeżym powietrzem
 • bycie w kochających związkach

13. Znajdź kogoś, kto używa zimnego lasera w swojej praktyce. To całkowicie wyeliminowało moją - a może nawet małe plamki - egzemy.