Category: Choroba

1. Czy jest jakiś szczególny powód, dla którego chciałbyś spróbować audio Spooky2 zamiast używać plazmy Spooky2 Central?

Moim zdaniem, głośnik może być bardziej efektywny, ponieważ można go uruchomić na znacznie wyższym poziomie mocy niż słuchawki. Potrzebujesz Plazma, aby uzyskać penetrację w kości i jest etap III lub etap IV raka teraz nie ma czasu, aby eksperymentować z innymi alternatywami

Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź link:
http://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=5046

2. Homeopatia działa. Sam go używam. W przypadku zaawansowanego raka zaleceniem jest zawsze Plazma. Istnieją dwie jednostki, które wykonują plazmę. Jeden to Spooky2 Central, a drugi to Spooky2 Plasma. Central jest bardziej wszechstronny, ponieważ dodaje kilka metod stosowania częstotliwości Rife'a poza plazmą. Druga jednostka jest po prostu plazmowa i prostsza w użyciu. W każdym razie Sharyn ma doświadczenie w korzystaniu z plazmy i może doradzić w sprawie jej faktycznego wykorzystania w przypadku raka.

Witamina C może pomóc zminimalizować skutki uboczne chemioterapii. W rzeczywistości czyni ją bardziej skuteczną, więc dawka chemioterapii może zostać zmniejszona. Zapytaj o to lekarza.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1444023615759537/