Category: Choroba

Acrochordon lub Skin tags mogą służyć jako marker dla tych osób, których metabolizm węglowodanów jest zaburzony oraz dla tych, które mogą być zagrożone Cukrzycą typu 2. Występowanie znaczników skórnych oraz podwyższony poziom cukru we krwi i insuliny są bezpośrednio związane z występowaniem znaczników skórnych.

Udowodniono rolę Wirusa Brodawczaka Ludzkiego(ang. Human Papiloma) 6 i 11 w patogenezie znaczników skórnych, a więc jego obecność jest również związana z Cukrzycą2.

W bazie danych znajdują się częstotliwości występowania HPV6 i HPV11, ale przygotowałem znacznie szerszy zestaw, a także preset do dostarczania częstotliwości.

Używam MM_InvSawtoothHarmonic, aby oddać do ośmiu bezpośrednich harmonicznych (i znacznie bardziej pośrednich). Presety są dla trybu kontaktowego, plazmowego, zdalnego i laserowego.

Jeśli używa plazmy lub kontaktu, raz dziennie wystarczy, a tryb zdalny może być uruchomiony 24/7.

Należy użyć boost dla trybu kontaktowego i zdalnego.

Jest to całkowicie nowe podejście do zwalczania przyczyn cukrzycy2, a nie tylko jej objawów. Nie należy spodziewać się szybkiego obniżenia poziomu cukru we krwi, jak w przypadku stosowania CAFL w Diabetes2. Te presety służą do leczenia możliwej przyczyny, więc obniżenie poziomu cukru nastąpi naturalnie przy użyciu zestawów.

2. Niedobór minerałów

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom wiemy, że podstawową przyczyną cukrzycy typu 2 jest zwykły niedobór minerałów. Dr Wallach odkrył, że organizm potrzebuje 90 niezbędnych składników odżywczych, aby funkcjonować w optymalnym stanie. Osobom cierpiącym na cukrzycę typu 2 brakuje minerałów niezbędnych do wykorzystania przez organizm insuliny, którą organizm nadal produkuje. Dlatego też, zdaniem dr Wallacha, leczenie cukrzycy typu 2 polega na zajęciu się kwestią niedoboru minerałów.

Efekt Rewolucji Wallach

W wywiadzie dla dr. Petera Glidden głównym tematem dyskusji było podejście doktora Wallacha do leczenia cukrzycy. Dr Wallach stwierdził, że podejście naturopatyczne i suplementacja produktami zawierającymi 90 niezbędnych składników odżywczych była w stanie pomóc około 400 diabetykom w samym Los Angeles. Niektórzy pacjenci nie potrzebowali już leków ani zastrzyków z insuliny, a jednocześnie byli w stanie uniknąć dalszych komplikacji. Dlatego dr Wallach kontynuuje edukację ludzi na temat znaczenia minerałów w organizmie.

Dzięki interwencjom medycznego żywienia dr Wallach uważa, że schorzenia przewlekłe, takie jak cukrzyca typu 2, są uleczalne, a nawet odwracalne. Dopóki osoby cierpiące na cukrzycę wiedzą, jak rozwiązać problem niedoboru minerałów, mogą żyć zdrowiej i dłużej.

3. Dołączam dwa presety zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Reubena, Michaela i Paula (dziękujęmy).

MM_DiabVitaMiner(R).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_DiabVitaMiner(R).zip

Ten jest dla minerałów, zwłaszcza chromu i wanadu, ale także selenu, kwasu tioktycznego, kwasu liponowego, magnezu i boru. Jest do trybu zdalnego, a ja bym go używał 24/7.
MM_Diabetes Microcurrent(C).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_Diabetes Microcurrent(C).zip

Ten jest do naśladowania leczenia zaproponowanego przez Paula. Ponieważ Spooky2 ma swoje własne ograniczenia, skomponowałem najbliższy możliwy zabieg. Napięcie sięga tylko 10VPP w danym momencie, w przeciwieństwie do 40V oryginalnego zabiegu. Włączyłem też chybotanie amplitudowe, które odpowiada czasowi trwania cyklu 22:46 min, więc kiedy następuje zmiana polaryzacji, amplituda jest prawie cero, aby zapobiec wstrząsom.

To jest dla trybu kontaktowego. Dokumentacja sugeruje, że musi on być używany około 3,5 godziny dziennie przez prawie tydzień.

Wysoki poziom glukozy we krwi jest bardzo poważną chorobą i musi być nadzorowany przez lekarza medycyny. Własne testy i eksperymenty muszą być przeprowadzane tylko wtedy, gdy poziom glukozy jest pod kontrolą.