Category: Choroba

Złamane kości - ból minął w minutach
Autor: Susan Courtney (listopad 2016)

Mój syn złamał palec u nogi, grając boso w piłkę nożną. Odnieśliśmy duży sukces z bólem, opuchlizną i szybkim uzdrawianiem używając trybu kontaktu z portem Srebro Koloidalnym(ang. Colloidal Silver) i cewką PEMF w Spooky2 Central. Leczył około 2 razy dziennie przez około tydzień lub dwa.

W ciągu tygodnia dotykał piłkę w domu, ponieważ zwariował i powrócił do poważnego treningu piłki nożnej w ciągu około 2,5 tygodnia. Zdobył zwycięską bramkę w grze piłkę nożną na poziomie złotym 5 tygodni później od pierwszej kontuzji.

Niedawno mój syn zranił się z innym palcem w boso. Myślę, że Bóg specjalnie pozwolił mi na to zranienie. Po zalaniu mój syn poprosił o uruchomianie maszynie, ponieważ odczuwał ból. Więc go podłączyłem. W ciągu kilku minut powiedział, że czuje się lepiej. Byłem w szoku. To było takie szybkie. Gdy maszyna skończyła półtora godzinny program, który wybrałem, on zasypia.

Cierpię z powodu bólu kości ogonowej przez około 2 tygodnie. To była stara kontuzja, która wydawał się być rozpalony albo od reakcji leczniczej, jakoś ponownego urazu, deszczowa pogoda - nie wiem. Wydawało mi się, że kiedy spacerowałem, nie było tak źle. Ale prawie za każdym razem, gdy siadałem lub leżałem, odczuwałam tak wiele bólu i dyskomfortu. To było nieugięte. Przejażdżki samochodem były straszliwe. Modliłem się do Boga, aby zabrał ból, ale On tego nie zrobił. Wierzę, że jest tak, aby on mógł mnie nauczyć czegoś, co mogłoby pomóc innym. Więc jeśli to ci pomoże, po prostu wiedz, że jest Bóg, który troszczy się o ciebie.

Postanowiłam wypróbować preset złamane kości mojego syna na kości ogonowej za pomocą kontaktu. Pamiętaj, że próbowałem czegoś podobnego z plazmy bez żadnych zauważalnych efektów, ale kontakt wydawał się być odpowiedzią. I to było. Mój ból kości ogonowej został złagodzony w ciągu kilku minut. Kilka razy podczas sesji poczułem mrowienie w okolicy kości ogonowej. Z powodu problemów z komputerem moja sesja nie zakończyła się. Oto lista programów, które możesz wypróbować dla swojego bólu kości.

Healing (CONTACT) - JW
Bone Pain and Inflammation (Ból kości i zapalenie)
Bone Trauma (Uraz kości)
Accelerate Injury Healing (przyspieszyć gojenie obrażeń)
Healing Acceleration (Przyspieszenie leczenia)
Bone Fractures (Złamania kości)

Umieszczenie plastry TENS dla złamanych palców. Jeden plastry TENS na na górze palca. Jeden na dole. Nie owinęłam palca. Ponieważ plastry TENS są większe niż palce, po prostu pozwalam mu także usiąść na innych palcach. Następnie umieściłem cewkę PEMF, która działała na Spooky2 Central z ustawioną częstotliwością 100 Hz na palcu i plastry TENS tak jak najbliżej mogłem go zdobyć i związałem go tam wstążką.

Umieszczenie Plastry TENS dla mojej kości ogonowej. Jeden plastry TENS został umieszczony jak najbliżej mojej kości ogonowej, nie będąc w moim tyłku (wiedziałem, że chcesz to wiedzieć). Drugi plastry TENS znajdował się bezpośrednio na moim podbrzuszu. Do leczenia nie użyłem cewki PEMF.

UWAGA: Mój syn powiedział w pewnym momencie, że go piekło i pomyślał, że to ponieważ plastry dotykał trochę krwi, która była jeszcze mokra. Podniosłem róg plastry z krwi i ukłucie zniknęło.

2.Jeśli masz cewkę PEMF będzie propagować szybszą naprawę kości i tkanek.
Możesz spróbować tych:

Złamania kości
CAM: Dźwięki(ang.Tones)
a. Masz zestaw złamań lub dostosuj.
b. Pomarańczowy(ang. Orange) {440} i Cytrynowy(ang. Lemon) {494} blisko do złamania.
c. Niebieski {587} również może być stonowany, jeśli pojawi się swędzenie.

Zdrowe kości
CAM: Herbata
Leczenie: Black Cohosh, Dong Quai, Zielona, Horsetail, Sarsaparilla

Regeneracja kości
CAM: CAFL
Leczenie: 2720, 10000
Uwaga: Połączenie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza białkiem, i minerałami, zwłaszcza wapniem i magnezem.
D3 jest przydatny w kojarzeniu wapnia z kośćmi. To tylko kilka z moich wpisów z niepublikowanych 600+ szybkich referencji. Istnieje wiele częstotliwości bólu refleksologia pomaga z endorfiny kierunek dla bólu.