Category: Choroba

1.Wszyscy mają własne opinie. Idź z Terrain, nie ma żadnej klauzuli w Rife, która mówi, że musisz najpierw uleczyć swoje jelita. To jest zbyt sztywne.

2.Intuicyjnie, myślę, że protokół Terrain może pomóc leczyć jelita, po prostu pamiętaj, aby iść w tempie, które pozwala twojemu ciału na wygodne odtruwanie.

3.Jeżeli masz praktykującego pomocnika, jest to dla ciebie korzystne. Powiedz im, co robisz i zobacz, jakie badania krwi lub inne testy mogą być wykonane, które dadzą ci wgląd i informację zwrotną na temat Twojego Rifingu

Ponieważ Nieszczelny Jelito tworzy ogólnoustrojowe zapalenie, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i wyizolowania objawów, informacji o pasożytach, metalach, toksynach, funkcji tarczycy, funkcji wątroby itp. wskazywałby na inne najcięższe obciążenia w twoim systemie. To może pozwolić ci zdecydować, czy chcesz kierować coś konkretnego, zanim zrobisz cały program Terrain.

Twój lekarz może być w stanie powiedzieć ci, jeśli łatwiej jest monitorować twoje postępy, jeśli skupisz się na konkretnych rzeczach na raz lub po prostu zajmiesz się wszystkim na raz.

4.Osobiście dla mnie musiałem wyciąć gluten z mojej diety, a także urumomię programy Rife dla celiakii.

5.Po prostu zrób to. Z pewnością nie bedzie ci zaszkodzić i pomoże ci to wyczyścić. Zrobiłem Terrain w trybie kontakcie i miałem ogromny „Wyczyszczenie(ang. Detox)” w łazience, poczułem się znacznie lepiej. Musi pomóc przez usunięcie śmieci.