Category: Choroba

A: 1. W oprogramowaniu znajdują się protokoły - w szczególności Intensive Care, które mogą być w tym pomóc. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku w folderze w zakładce Presets w oprogramowaniu.

Inną możliwością jest przeszukanie zakładki Programs w poszukiwaniu objawów lub diagnozy i użycie programów, które najlepiej brzmią w preset powłoki(ang. Shell Preset).

Inną opcją, jeśli istnieje wiele programów, które wydają się pomocne, uruchomienie tych w Grade Program Scan, aby znaleźć najlepszy dla twojego ciała. Ponownie, instrukcje w Przewodniku w folderze Biofeedback w zakładce Presets

2. Musisz być również dodanie w podstawowych minerałów, których potrzebuje twóje ciało, aby wspierać funkcję tarczycy..

3.Witamina B Kompleks + Multiwitamina o nazwie Double X od Nutrilite

4. Istnieją 3 klucze do przywrócenia funkcji tarczycy: Najpierw potrzebujesz dużej ilości minerałów, aby rozwiązać wszelkie problemy ze zmęczeniem nadnerczy. Następnie należy odpowiednio uzupełnić roztworem Lugola (jod) i unikać wszelkich substancji chemicznych, takich jak chlor i fluor (w wodzie z kranu) oraz brom (w chlebie). Najważniejszym czynnikiem przywracającym czynność tarczycy jest stymulowanie receptorów, które komunikują się z Podwzgórzem(ang. Hypothalamus), który kontroluje tarczycę.