Category: Choroba

A: Pracuję nad tym również, jak miałem ta sytuacja kilka lat temu, i to jest jeden z powodów zawsze uruchomiam spooky2 do konserwacji.

Ja sam wykonuję wszystkie systemy dostarczania częstotliwości Spooky2 z takim stanem, tj. Kontaktem, zdalnym, zimnym laserem, skalarem, plazmą itp. I używam spooky2 srebro koloidalne. Uważam, że jest to bardzo ważne. Piję to codziennie.

Myślę, że inne nazwy to zapalenie osierdzia, Zapalenie mięśnia sercowego z Borelioza lub wysięk osierdziowy.
Uruchomię wszystkie te programy oraz wszystkie programy strep. Lubię też robić bio-sprzezenie, aby zobaczyć, gdzie jestem ... Będę patrzył na wyszukiwanie wsteczne i czasami pojawia się z paciorkowcem lub zapaleniem osierdzia itp ... Całkiem niesamowite.

Idę za tym wszystkim, bo nigdy nie chcę już iść do izby przyjęć. Odkąd robię Spooky2 2014, rozbroiłem prawie wszystko, tak bardzo potężne.
Srebro koloidalne. Doustnie biorę koloidalne srebro. Inny BFBS (nie spooky2) zidentyfikował zarówno gronkowca, jak i paciorkowca. Upewnij się, że kanały korzeniowe nie są zainfekowane. Zmoczyłem tkankę dziąseł z srebrem i uruchomiałem programy dentystyczne. Skończyły mi się syntetyczne antybiotyki i miałem zapalenie wsierdzia wiele razy w przeszłości. Skanuj z innego źródła, wskazując, że stan zapalny spada, ale infekcje wciąż tam są. Robię GX BFBS, aby upewnić się, że celuję w częstotliwości, którego potrzebuję.

Sprawdź częstotliwości Hulda Clark. Myślę, że to 375 kHz. Zwykle bramkuję tę częstotliwość z częstotliwością 7,5 Hz, aby uzyskać lepszą odpowiedź.